SafeGroup

Pełna wersja: Adguard v5
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Jacenty

Witam

promocja na Adguard v5, do końca poniedziałku można kupić program z 30% zniżką. Kupując i wybierając jako walutę rosyjski rubel płacimy za wersje premium i dożywotnią licencje tylko 28 zł. Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Promocja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam

Jacek

Konto usunięte

Kurczaki... przekonałeś mnie Grin

Jacenty

lukasamd napisał(a):Kurczaki... przekonałeś mnie Grin

Witam,

ciesze się Smile

Pozdrawiam

Jacek
Także się skusiłem choć przez PayPala wyszło mi 29zł... Dzięki za informację.
Dzięki, naprawdę niezła promocja.

Kupiłem aż dwie licencje... i to na 2 lata, zamiast jednej dożywotniej, a chcę mieć AdGuarda jeszcze na tablecie z windą i laptopie Smile Wyszła ta sama cena co za jedną lifetime, razem 349 Rubli (~21 zł?). Wersja standard, bo opcje PRO nie są mi do niczego potrzebne. Dożywotniej nie chcę, bo za dwa lata może być kolejna podobna okazja.
Kusi mnie by zakupić pełną wersję. Co jest lepsze? AdGuard czy uBlock?
Kwestia gustu i filtrów, jak dla mnie AdBlock Plus.
Dokładnie. Mi w zupełności wystarcza AdBlock.

Jacenty

Co jest lepsze? Hmm... kwestia jak do tego podejdziesz, czy szukasz tylko blokady reklam czy tez blokady niebezpiecznych stron i malware. Druga sprawa Adguard jest osobnym programem a nie wtyczka do przeglądarki, wiec nie spowalnia jej czegojednak o Adblock nie można powiedzieć. Moja propozycja to zdecydowanie Adguard Premium z dożywotnią licencja .

Konto usunięte

Jacenty napisał(a):Druga sprawa Adguard jest osobnym programem a nie wtyczka do przeglądarki, wiec nie spowalnia jej

Ma to swoje zalety i wady.
Co prawda działa globalnie i nie spowalnia przeglądarki... ale działa w tle i jednak aż tak lekki Adguard wcale nie jest Wink
Po kilku godzinach spoglądam w menadżer zadań i widzę, że max. wziął sobie 150 MB (acz chwilowo tylko 25-30 MB, czyli mniej niż Adblock), no i nieco tego CPU też było. Trudno oszacować, jak to wypada w bezpośrednim porównaniu.

Jacenty

Łukasz zgadza się, aczkolwiek Adblock bierze więcej i jednak spowalnia przeglądarkę w jakimś stopniu. Porównania nigdy nie robiłem, wiec nie mogę tutaj na ten temat nic powiedzieć. Dzisiaj już przeważnie są PC wyposażone w większą pamięć wiec nie powinien Adguard być odczuwalny na systemie no i na pewno nie w przeglądarce co daje lepszy komfort przeglądania stron jeśli chodzi o szybkość i bezpieczeństwo w stosunku do Adblocka.
Tak tylko w Adbuard ciężko dodaje się własne filtry, a w adblocku jest to dość sprawne działanie. Program jest super, ale nie zawsze się sprawdza.
Promocja na rok:
Kod:
http://adguard.com/en/get-adguard-for-free.html
No nie do końca za darmo - musisz 4 znajomych poświęcić...

Eugeniusz

419 rubli to była stara cena? Teraz 499, rubel leży to starają się utrzymać względną cenę xd
Zacebuliłem, za 50zł 2 licki standard lifetime.
Nie mam jak sprawdzić czy działa, ponieważ mam już wcześniejszą instalację u siebie - "Specjalna licencja Adguard Premium na 180 dni dla użytkowników Comms.ru:"


Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Instalator offline:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Instalator online:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Edit: sprawdziłem na laptopie, zrobiła mi się niestety tylko 14 dniowa. Może komuś się uda? Nie mogę znaleźć tam nigdzie klucza z licencją.
wacek_1984 napisał(a):Tak tylko w Adbuard ciężko dodaje się własne filtry, a w adblocku jest to dość sprawne działanie. Program jest super, ale nie zawsze się sprawdza.

Okazało się że się myliłem, dodawanie nowych filtrów jest bardzo proste Wink

Ciągle działą promocja w rublach z Adguardem lifetime nza 28zł.
Wersja 6.0 w promocji na 180 dni

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]