SafeGroup

Pełna wersja: Problem z Emsisoft Internet Security Pack
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Panowie.

Mam wielki problem z tym pakietem, a mianowicie przy każdym restarcie systemu XP PRO zapora w Emsisoft Internet Security Pack jest wyłączona mimo,że ją włączałem .Czy ktoś miał taki problem i udało mu się z nim uporać ???

Jacenty

Sorgi napisał(a):Witam Panowie.

Mam wielki problem z tym pakietem, a mianowicie przy każdym restarcie systemu XP PRO zapora w Emsisoft Internet Security Pack jest wyłączona mimo,że ją włączałem .Czy ktoś miał taki problem i udało mu się z nim uporać ???

Witam,

przypuszczam ze w tym wypadku problemem będzie sam Windows XP, pomyślał bym o zmianie systemu w miarę możliwości.

Pozdrawiam

Jacek
Witaj Sorgi,

Czy masz zainstalowany Service Pack 3 w Windows XP?
Od kiedy ten problem występuje, oraz czy masz, miałeś zainstalowane inne aplikacje zabezpieczające/zaporę?

Proszę wykonaj następujące czynności
1. Uruchom Online Armor:
2. Przejdź do ustawień.
3. Upewnij się, że jesteś w sekcji ustawień ogólnych.
4. Sprawdź czy opcja "Uruchamiaj Online Armor wraz ze startem systemu" jest zaznaczona.
5. Uruchom system ponownie, i daj mi znać, czy problem nadal występuje.

Pozdrawiam,

Mikołaj
Witam.

Posiadam Service Pack 3.Jak tylko wrócę do domu z wyjazdu sprawdzę i napiszę czy pomogło.
W takim razie czekam z niecierpliwością. Smile
Witam.

Emsisoft Internet Security nie ma takiejopcji w ustawieniach ogólnych "Uruchamiaj Online Armor wraz ze startem systemu". W dziale zapora zaznaczam włączenie zapory a i tak przy restarcie jest wyłączona.Zauważyłem też znaczny spadek szybkości internetu co dziwne bo mając poprzednio zainstalowany Emsisoft Anti-Malware + oddzielnie Emsisoft Online Armor nic podobnego nie miało miejsca.

Link do zrzutu :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ps.
System postawiony na nowo i to samo ;(

Mam zainstalowane oprócz tego : Malwarebytes Anti-Exploit Pro,Unchecky
Witaj Sorgi.

Prosze uruchom Farbar Recovery Scan Tool (FRST) na Twoim komputerze:

Pobierz FRST

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


1. Kliknij dwukrotnie, aby go uruchomić.
2. Podczas uruchomienia wyskoczy okno z powiadomieniem, kliknij "Tak".
3. Naciśnij przycisk "Skanuj".
Farbar Recovery Scan Tool stworzy następujące dzienniki:
FRST.txt
Addition.txt

Proszę, podeślijmi te dwa pliki w prywatnej wiadomości. Możesz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

np. z darmowego hostingu plików.

Pozdrawiam,

Mikołaj
Witaj Sorgi Ponownie,

Z jakiej wersji IS korzystasz?

Kolejną rzeczą o jaką Ciebie poproszę jest włączenie aktualizacji beta:

1. Otwórz Emsisoft Internet Security.
2. Kliknij na "Ustawienia" w menu na górze.
3. Kliknij przycisk "Aktualizacje" w menu na górze.
4. Po lewej stronie, w zakładce "Ustawienia aktualizacji", wybierz opcję "Włącz aktualizacje testowe"
5. Kliknij na "Aktualizuj teraz" na ekranie glownym.
6. Następnie uruchom system ponownie.

Daj znać czy problem nadal występuje.

Pozdrawiam,

Mikołaj
Witaj Mikołaj Smile.

Włączyłem w ustawieniach "Włącz aktualizacje testowe" ale nic to nie dało po restarcie nadal zapora jest nieaktywna .Korzystam z wersji Emsisoft Internet Security 9.0.0.4668.
Ps.
Podesłałem Ci te dwa pliki tak jak prosiłeś.

Pozdrawiam,

Sorgi
Witaj Sorgi,

Dzięki za informacje.

Wkrótce wrócę do Ciebie z dalszymi informacjami.

Pozdrawiam,

Mikołaj
Nie jestem w stanie sam tego sprawdzić ale czy OA nie ma przypadkiem usługi widocznej w "services.msc" ? Smile
Windows+R=>Uruchom=>wpisz właśnie "services.msc"
Poszukaj na tej liście usługi związanej z Online Armor. Jeśli takowa istnieje i ją znajdziesz, kliknij na nią PPM i wybierz właściwości. W okienku z listy rozwijanej nazwanej Tryb Uruchomienia wybierz opcję automatycznie.

Pozdrawiam,

Bartek
Witaj,

Czy mógłbyś dodać program Malwarebytes Anti-Exploit do listy wykluczeń, lub wyłączyć usługę Malwarebytes Anti-Exploit podczas startu systemu tak aby wykluczyć tezę, że ten program powoduje ten problem z uruchomieniem zapory w Emsisoft IS.

Aby wyłączyć autostart aplikacji wchodzimy w menu "Start":
1. Wybieramy "Uruchom..." i wpisujemy msconfig. Klikamy ok.
2. W zakładce "Uruchamianie" odhaczamy zbędne elementy i zmiany zatwierdzamy przyciskiem "Zastosuj".
3. Aby zmiany zostały zapisane należy zrestartować system.

Daj znać czy problem nadal występuje.

IS nie ma zapory widzocznej w Usługach. Jedynie jest "Emsisoft Protection Service". Smile

Pozdrawiam,

Mikołaj
Witaj Mikołaj.

Jestem teraz na wyjezdzie wiec będę za dwa dni.Jak tylko przyjadę do domu to zaraz sprawdzę czy działa .

Pozdrawiam.
Witaj,
Mikołaj odinstalowałemMalwarebytes Anti-Exploit i nadal jest to samo czyli zapora nie włącza się przy starcie ;(. Zaczynam żałować zakupu tego pakietu a mam jeszcze 2 lata na niego .

Ps.
z tego co do tej pory zauważyłem to po zainstalowaniu Emsisoft Internet Security Pack system zwolnił,internet zwolnił i start systemu się dziwnie wydłużył + nie startująca zapora ;(. Dziwne jest to że długi czas używałem Emsisoft Anti-Malware +Emsisoft Online Armor i takich jajec nigdy nie miałem jak teraz.

Pozdrawiam,

Sorgi

Toruniak

Próbowałeś odinstalować ten pakiet, wyczyścić (zresetować zaporę) i zainstalować z powrotem?
Tak Toruniak nic to nie dało.

Tibu 11

W takim razie zrób logi : otl i Extras.txt bo inaczej nie dojdziemy co jest nie tak ...
Dzięki za informacje. Wrócę do Ciebie jak najszybciej to będzie możliwe z nowymi informacjami.

Pozdrawiam,

Mikołaj.
ja miałem ten pakiet nie miałem z nim problemu , spróbój tak ciągni to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

bo coś się gryzie z Emisoftem
Witaj Sorgi,

Niedługo będzie dostępna nowa wersja beta, która powinna rozwiązywać wiele problemów z zaporą.

Pozdrawiam,

Mikołaj
Stron: 1 2