SafeGroup

Pełna wersja: Przeglądarka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Tibu 11

Panowie potrzebuje dobrego programu do blokowania reklam w przeglądarce internet explorer. Mam zainstalowanego adblock ale mnóstwo reklam nie jest zablokowanych ....
IE jest ubogi jeśli chodzi o dodatki. Sensownym wyjściem jest tu Adguard lub na IE 10 Ad Muncher

Eugeniusz

I jeszcze Adfender.

Tibu 11

mam IE 11 , Ad Muncherświetnie sobie radzi w firefoksie a w IE 11 nic nie blokuje. Zobaczę jak będzie się spisywał Adguard. Dzięki za odpowiedz Smile

Toruniak

Całkiem dobrze się sprawuje Fanboy Adblock List for Internet Explorer 9, działa na wersji 11:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tibu 11

Adfender będzie blokowaćwIE 11 ?? ( bo na pewno w IE 10)
Tak
Geniusz napisał(a):mam IE 11 , Ad Muncher świetnie sobie radzi w firefoksie a w IE 11 nic nie blokuje

Tak jak napisałem Ad Muncher działa z IE 10,a z 11 już nie

Toruniak

Można jeszcze dobrać Add EasyPrivacy Tracking Protection list to Internet Explorer 9 and higher:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jacenty

Zgadza się Ad Muncher nie działa już w IE 11, natomiast ja mam np. dodane do Addons coś takiego i nie ma żadnych reklam:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


poczytaj tutaj jest wszystko napisane jak to zrobić i co dodać.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tibu 11

dzięki wszystkim za odp Smile

Jeszcze jedno pytanko , który program jestlepszy w blokowaniu reklam : Adfender czy Ad Muncher ?
AdMuncher. Blokuje wszystko jak leci (wpada w konflikty z SpyShelter więc nie polecam łączenia). AdFender to może jest przydatny ale nie w naszych realiach.
AdFender jest dobry. Możesz go trochę podrasować wg postu nr 10 ze strony poniżej. Pozdrawiam!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


EDIT:
W IE możesz ustawić sobie listy ochrony przed śledzeniem, które również blokują reklamy.

Eugeniusz

Adfender rocks! Grin

Tibu 11

ok, jeszcze raz dzięki za te odp Smile