SafeGroup

Pełna wersja: aktualizacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ustawiłem aktualizacje day 24h i aktualizuje się dopiero o 21:30 ,a nie jak w 8 zaraz po uruchomieniu komputera.Czy komuś też tak aktualizuje ?
Ustaw najlepiej kilka aktualizacji dziennie.Mi się aktualizowała różnie
Program aktualizuje się zgodnie z ustawieniami, więc jak masz ustawione by aktualizował się raz na dobę to tak będzie.

Jurek

piter napisał(a):Ustawiłem aktualizacje day 24h i aktualizuje się dopiero o 21:30 ,a nie jak w 8 zaraz po uruchomieniu komputera.Czy komuś też tak aktualizuje ?


Tuż po uruchomieniu komputera Avira aktualizuje się tylko w wersji Premium, co mnie osobiście nie odpowiadało, ponieważ powodowało to zwalnianie uruchamianych programów.
Najlepiej ustawić w Scheluderze update np. co 3 lub 4 godziny.
Jurek napisał(a):
piter napisał(a):Ustawiłem aktualizacje day 24h i aktualizuje się dopiero o 21:30 ,a nie jak w 8 zaraz po uruchomieniu komputera.Czy komuś też tak aktualizuje ?


Tuż po uruchomieniu komputera Avira aktualizuje się tylko w wersji Premium, co mnie osobiście nie odpowiadało, ponieważ powodowało to zwalnianie uruchamianych programów.
Najlepiej ustawić w Scheluderze update np. co 3 lub 4 godziny.


A jak ustawić aktualizację co 3 godziny ?
interval

Jurek

piter napisał(a):A jak ustawić aktualizację co 3 godziny ?


W Scheluderze PPM dodajesz nowe zadanie (new job). W załączniku jest jak ja zrobiłem.
Jurek co do tej aktualizacji zaraz po uruchomieniu komputera w premium to da się to jakoś obejść?
przepraszam zainstalowalem avire klikam start update i nie aktualizuje pisze avira desktop wylaczony jak to naprawic
nie wiem ale mi tez strasznie dlugo wyszukiwalo aktualizacje ...
prawie pol godziny w sumie proces powinien trwac
endriu37 iadam1226
Moze jakos dokładniej (wersja,screen)
Ad adam1226.
Jesli masz wersje darmowa to rzecz normalna.Priorytet i szybkie serwery maja wyłacznie wersje płatne.
Reszta czeka.
Dla pocieszenia personalowców,premiowcom równiez zdarzaja sie takie problemy gdy z jakis przyczyn (urlop) nie aktualizowali długo aplikacji.
Zreszta w avirze aktualizacje nigdy nie były mocna stroną.
To niemcy i w sobotę i niedziele nie pracują (sprawdźcie czy wtedy sa aktualizacje)
Wczoraj Avira wydała dużą aktualizację, może dlatego wystąpiły takie problemy podczas pobierania jej w darmowej wersji.
zbycho- Avira wydaje aktualizacje w weekendy
popieram Pablossa avira wydaje aktualizacje w weekendy
polak900 napisał(a):popieram Pablossa avira wydaje aktualizacje w weekendy


tylko że tylko jedną, ale jednak. Nie wiem dlaczego ludzie mają problemy z aktualizacją, nie zawsze sprawnie się avira aktualizuje.
Pabloss tu spierac sie nie bedę,nie mam logów by to sprawdzić.Ale pare razy musiało sie to zdarzyc inaczej bym tego tak nie odebrał.Mozliwe ze przypadek.
Wszystkie aktualizacje z "Sun" i "Sat" to aktualizacje w weekend,

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To by sie mniej wiecej zgadzało z moimi odczuciami ze nieraz sobie odpuszczają.
Nie tylko Avira czasami sobie odpuszcza.