SafeGroup

Pełna wersja: Reg Organizer 6.50 za darmo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:Reg Organizer to rozbudowany program do zarządzania rejestrem systemowym. Aplikacja oferuje bogatą ilość dostępnych funkcji i narzędzi przeznaczonych do modyfikowania, oczyszczania i naprawiania całego rejestru i systemu operacyjnego.
Galeria programu

Przy użyciu programu zwiększymy wydajność komputera oraz zlikwidujemy wszelkie błędy techniczne w systemie operacyjnym. Reg Organizer pozwala na modyfikowanie dowolnego pliku rejestru (.Reg) i wyświetlanie jego całej zawartości bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows. Ponadto narzędzie posiada wbudowany deinstalator aplikacji, za pomocą którego usuniemy wszystkie zbędne programy z systemu Windows.

Reg Organizer został wyposażony w wygodny w obsłudze edytor do przeglądania i modyfikowania rejestru, a także do zarządzania poszczególnymi wpisami i kluczami. Oprócz tego posiada nowoczesny mechanizm oczyszczający rejestr ze zbędnych i uszkodzonych wpisów oraz usuwający nieużywane biblioteki DLL, rozszerzenia i inne elementy, które pozostały po odinstalowanych aplikacjach.

Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany moduł do defragmentowania i kompresowania całego rejestru systemowego, który zwiększa wydajność komputera i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego. Reg Organizer posiada również możliwość uzyskania niezbędnych informacji o każdym dowolnym kluczu lub wpisie znajdującym się w rejestrze, a także monitorowanie wszelkich zachodzących w nich zmian.

Strona z promocyjnym instalatorem:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tibu 11

Dzięki zord Smile

(jest jakieś spolszczenie do niego ? - bo stare wersje programu które są na chomikuj mają polski interfejs , sęk w tym że na chomikuj.pl są ,,super,, licencje Grin)
Jest pasujące ze starszej wersji, ale nie wszystko jest spolszczone.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tibu 11

Jeszcze raz dzięki. Zord powinieneś dostać admina Smile

Byku

Ale z tego co widzę to to jest tylko wersja testowa na 30 dni tak? Ani słowa na stronie o promocjii.
To pełna wersja, z tym że bez możliwości aktualizacji do nowszej.

Tibu 11

Cytat: z tym że bez możliwości aktualizacji do nowszej.

też takie przeczucia miałem Tongue

Byku

To bardzo proszę jeszcze o poradnik jak sobie to spolszczenie wgrać z Mediafire.

Tibu 11

W tej paczce masz wytłumaczone gdzie musisz wkleić to spolszczenie

Byku

Pokierujcie prosze w paru krokach jak zainstalować to spolszczenie bo nigdy z tym typem nie miałem do czynienia. Z góry dziekuję.
Byku, rozpakowujesz ściągnięty plik rar.
Następnie wchodzisz do rozpakowanego folderu Reg Organizer.pl i widzisz tam dwa pliki

[Obrazek: PA6rPH_GUjv3.jpg]

Plik polish przenosisz, albo kopiujesz do podfolderu Languages, który jest w folderze Reg Organizer (Pliki programów x86).

Później otwierasz Reg Organizera i w Commands > Language > wybierasz j.polski.
Program sam sie restartuje i masz ustawiony polski.

Tibu 11

Byku napisał(a):Pokierujcie prosze w paru krokach jak zainstalować to spolszczenie bo nigdy z tym typem nie miałem do czynienia. Z góry dziekuję.
a mogłeś wcześniej powiedzieć ze nie robiłeś tego to bym Ci wytłumaczył.

Byku

Geniusz-przecież napisałem: prosze o poradnik jak wgrać to spolszczenie a Ty mi odpisałeś że w tej paczce masz wytłumaczone gdzie wgrać to spolszczenie. Reasumując nic nie było wytłumaczone bo to był zwykły rar więc co tam mogło być tłumaczone? Nic. Dla jednego wgranie takiego tłumaczenia jest pestką. Dla mnie nie było bo jestem samoukiem i poprosiłem Was o pomoc bo jeszcze mnie nie zawiedliście. A od tego jesteśmy. Ja kiedyś sam pomogę w takiej dziedzinie w której się znam. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego. Byku
Tak jak wspomniał Byku-pomoc uzytkownikom : bezcenna. Pomagajmy jeżeli to jest w naszej gestii. Co do samego programu- komp przestał mi mulić; przyspieszył znaczniei pracuję cicho. Plusik dla Zorda poleciał i zostało jedno słowo. Dziękuję.

Tibu 11

Byku napisał(a):Geniusz-przecież napisałem: prosze o poradnik jak wgrać to spolszczenie a Ty mi odpisałeś że w tej paczce masz wytłumaczone gdzie wgrać to spolszczenie. Reasumując nic nie było wytłumaczone bo to był zwykły rar więc co tam mogło być tłumaczone? Nic. Dla jednego wgranie takiego tłumaczenia jest pestką. Dla mnie nie było bo jestem samoukiem i poprosiłem Was o pomoc bo jeszcze mnie nie zawiedliście. A od tego jesteśmy. Ja kiedyś sam pomogę w takiej dziedzinie w której się znam. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego. Byku

Byku była i jest instrukcja w tej paczce :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(po tej instrukcji sam spolszczyłem na język Polski / tak samo wytłumaczył Ci oldblues )




Pablo fanatyk napisał(a):Tak jak wspomniał Byku-pomoc uzytkownikom : bezcenna. Pomagajmy jeżeli to jest w naszej gestii. Co do samego programu- komp przestał mi mulić; przyspieszył znacznie i pracuję cicho. Plusik dla Zorda poleciał i zostało jedno słowo. Dziękuję.


Każdy z nas jest tutaj by pomagać innym.
Czy Reg Organizer jest bezpiecznym programem?,można porównać Jetclean