SafeGroup

Pełna wersja: Outpost Firewall Free 2009 - spolszczenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Może się komuś przyda ale ostrzegam nie wszystko jest spolszczone przed instalacją należy wyłączyć autoochrone i zamknąć program

beta 1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



spolszczenie beta 2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wydzielilem watek do osobnego tematu.
Zord...ten sztandar z Orłem w Koronie-to mistrzostwo świata!
Mam teraz firewalla Comodo...ale jak KAV 2010 będzie się z nim gryzł-to instaluję Outposta z tym Twoim super bajeremSmile

adam_993

Pierwszy rwie się do walki?
Do walki może nieSmile,interesuje się historią i lubię takie bojowe tematySmile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zord fajne spolszczenie Smileczy będzie ono dzialac po aktualizacji programu do wyższej wersji? I co nie jest jeszcze przetłumaczone (bo chyba wszystko jest już)?
powinno działać ale jeszcze nie sprawdzałem bo nie było aktualizacji a jak nie to zainstalować jeszcze raz
niektóre komunikaty z hipsa są po angielsku
Czyli wychodzi na to, że szybciej robisz w pojedynkę spolszczenie do Outposta niż ekipa polonizacyjna Comodo (bylo ich 3).

Jurek

Znakomite spolszczenie Zord!
Wykorzystałeś pliki ze starszej spolszczonej wersji Pro?
tak parę rzeczy trzeba było jeszcze przerobić żeby pasowało i nie zmieniało się z powrotem na angielską wersje

Jurek

Fajnie by było gdybyś jeszcze Zordw becie 3 spolszczył ImproveNet - Auto create rules, Disable automatic rule creation.

Siema!

p!otr@$

niemoge pobrac plikuSad wyslijcie na <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->

Jurek

p!otr@$ napisał(a):niemoge pobrac plikuSad wyslijcie na <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->


Beta 2 się ściąga bez problemu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mam pytanie odnośnie samego Outposta i jego spolszczenia - czy Outpost musi być instalowany w domyślnej lokalizacji czyli Program Files? Pytam, bo mój jest zainstalowany w osobnym folderze z innymi samodzielnie instalowanymi programami, a spolszczenie tworzy w nim swój własny katalog...i za cholerę sie nie uruchamia. Outpost miał wyłączoną autoochronę i był wyłączony w trakcie instalacji.
Wiem, że niektóre programy nie tolerują lokalizacji innych, niż domyślna - nie wiem, czy ten też.
Cbyba sie instaluje domyslnie wkatalogu Program Files jak wiekszoscWinka czy musi hmm nie probowalem szczerze mowiac
program którym robiłem spolszczenie nie był najlepszy za to darmowy i po polskuTongue
jak outposta masz zainstalowanego w innym miejscu niż domyślne to wklej ręcznie ścieżkę doniego nie korzystaj z opcji wybierz bo zainstaluje się w złym miejscu
albo zainstaluj np na pulpit i przenieś ręcznie pliki do folderu z outpostem
W folderze ze spolszczeniem jest kilka folderów i mnóstwo plików...mam je skopiować do głównego folderu Outposta? I jaką ścieżkę gdzie mam wkleić?
Albo inaczej...opisz może dokładnie procedurę instalacji tego spolszczenia. Zakładam, że autoochrona Outposta jest wyłączona, a sam program jest zamknięty.
wejdź do folderu z outpostem i skopiuj z paska ścierzke i wklej w instalator

np g:\programy\Agnitum\Outpost Firewall

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jurek

Ja miałem Outposta zainstalowanego w Programie Files na partycji D i po prostu wskazałem tę lokalizację podczas instalacji.
Spolszczenie poza drobnymi brakami o których piszę powyżej jest super.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Stron: 1 2 3