SafeGroup

Pełna wersja: Windows 8 a licencja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Za niedługo składam komputer i mam pytanie. Zacznę może od tego że kupowałem jakiś czas temu laptop z windows 7, kupiłem uaktualnienie do ósemki pro, dostałem klucz itd. Czy mogę ten windows 8 zainstalować teraz na stacjonarnym kompie jednocześnie na lapku instalując z powrotem siódemkę ? Gdzieś czytałem ale to już dawno że ósemkę można instalować na czym chcemy mając własny klucz.
niestety według mojej wiedzy nie można. uaktualnienie jest jedynie do tego laptopa, do którego zostało zakupiono według licencji microsoft. uaktualnienie w trakcie instalacji wykrywa samo klucz itp.co znaczy własny klucz ?
Mam osobny klucz do windows 7 z naklejki na obudowie lapka i osobny do windows 8 przysłany na emaila z microsoftu

Konto usunięte

Twój klucz to upgrade do Windows 7. Nie możesz używać tych systemów jednocześnie.
No chyba, że stacjonarka też ma Windows 7, wtedy możesz na niej zrobić aktualizację.
według licencji upgrade windows 8, powinien być wgrany na win 7 co został wgrany pierwszy raz. Według tego co podajesz na lapku. na stacjonarkę możesz jedynie zakupić nowy upgarde z win 7 do win 8.