SafeGroup

Pełna wersja: AVG Identity Protection
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Tibu 11

Witam,

Mógłby ktoś zrobić test z nowymi virusami ?
Oprogramowanie to wykorzystuje technologię tzw. analiz behawioralnych w celu upewnienia się, że wszystkie programy działające na komputerze zachowują się tak, jak powinny - więc nie pobiera sygnatur i nie włączy się z netem. (wiem wiem że ten produkt nie jest już rozwijany Smile)
Tu zord zrobił test na CTB-Locker:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tibu 11

Dzięki,wczoraj widziałem
Geniusz napisał(a):Witam,

Mógłby ktoś zrobić test z nowymi virusami ?
Oprogramowanie to wykorzystuje technologię tzw. analiz behawioralnych w celu upewnienia się, że wszystkie programy działające na komputerze zachowują się tak, jak powinny - więc nie pobiera sygnatur i nie włączy się z netem. (wiem wiem że ten produkt nie jest już rozwijany Smile)

Do Godziny 20 przedstawie wyniki Testu.

Tibu 11

A dziękuje Smile

Zord mówił że ten sam moduł w Avg internet security chodzi gorzej niż sam AVG Identity Protection. I mógłbyś to sprawdzić ?

Teraz mam cały pakiet od Avg bo kluczyk na 1 rok był u nas to i skorzystałem z promocji.
Cytat:Zord mówił że ten sam moduł w Avg internet security chodzi gorzej niż sam AVG Identity Protection. I mógłbyś to sprawdzić

Ale to dopiero jutro bo muszę zebrać trochę więcej MalwareCool

Wynik AVG Identity Protection:

Live Secruity Platinium - Wpuszczony

Zagrożenia z dziś (ZeroDay)

4/7

Przy Ponownym Uruchomieniu Komputera AVG Identity Protection wykrył zagrożenie i poddał je kwaranntanie - w systemie nadal aktywne są 2 infekcję.

Tibu 11

Dzięki , to czekam Grin (jak byś miał trochę więcej czasu to sprawdz tiranium)
Geniusz napisał(a):Dzięki , to czekam Grin (jak byś miał trochę więcej czasu to sprawdz tiranium)

Do Godziny 20:00 Sprawdze Tiranium a co do AVG to nie wiem czy się wyrobię.

EDIT:

Najpierw AVG bo Tiranium ma problem z moją maszyną wirutalną Facepalm
Wyniki AVG Internet Security:

Skaner: 168/170

Te 2 pliki których nie wykrył zostały uruchomione przeze mnie po kilku sekundach pokazało się okno programu AVG.

Linki:5/9

Tiranium i Advence system Care postaram się jutro przetestować.

Tibu 11

Advence system Care i Advence system Care Ultimate 8

Ten 1 -wszy to jest sama optymalizacja a ten 2-gi AV+optymalizacja
Geniusz napisał(a):Advence system Care i Advence system Care Ultimate 8

Ten 1 -wszy to jest sama optymalizacja a ten 2-gi AV+optymalizacja

Ok.