SafeGroup

Pełna wersja: Laptop Fujitsu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś z Was miał bliskie spotkania z marką Fujitsu, z laptopami? Interesuje mnie jaka jakość wykonania, wytrzymałość... no ogólnie jak się sprawdza przez lata. Mam na oku takiego Fujitsu Lifebook A512 (A5120M83A5PL) - 120GB SSD | 8GB | Windows 7 HP ale to tak na marginesie.
Za ile masz zamiar kupić tego Fujitsu?
hivonzooo, za 1999 zł. Z tym , że cena , hmmmm, nie jest dla mnie jakąś barierą. Interesuje mnie bardziej, czy ta firma robi solidnie sprzęt, czy te kompy fujitsu są trwałe itp, itd... nigdy nie miałem kontaktu fizycznego z fujitsu Wink
A do czego ma być sprzęt ??
Jak chcesz coś trwałego patrz na Dell.
U mnie w firmie królowały przez jakiś czas laptoki tej marki - Fujitsu i Fujitsu-Siemens. Nie było większych zastrzeżeń, jak pamiętam z opinii innych użytkowników, a było ich stale około setki. Trudno powiedzieć jak na dłuższą metę się sprawują, ale maszyny 3-4 letnie (po tym okresie były wymiany) są do tej pory w rękach prywatnych i sprawują się całkiem nieźle...właśnie piszę z takiego laptoka...4 lata na służbie w firmie i od ponad roku jako prywatny...LifeBook E8310 Smile
Wnętrzności bez zarzutu, klawisze, ekran matryca, głos...nie ma się do czego przyczepić...jedyne co to metalizowana obudowa wokół klawiatury jest nieco wytarta z lewej strony, bo tam mam w zwyczaju opierać dłoń kiedy piszę.
1999 zł? Chyba oszalałeś że chcesz tyle zapłacić za tego laptopa, 1300 zł to jego cena rynkowa, nawet z tym dyskiem SSD i ram nie jest wart takich pieniędzy. Lepiej rozejrzyj się za czymś innym. EDIT: Poszperałem chwilę w sieci i

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jeszcze taniej. Blisko 1000 zł przebitki. Nie wiem kto chce Ci go sprzedać za taką cenę, ale to już jest czyste złodziejstwo.
Dzięki za odpowiedzi Smile Wczoraj na szybko przeglądałem stronkę Komputronika. Jeszcze nie porównywałem cen.
Brat miał po jakimś czasie coś tam w nim padło chyba płyta główna grafika czy coś z tym,że każdy lap może paść wszystko dzieje się losowo Wink
Mimo wszystko rozejrzałbym się za np Thinkpadem-Lenovoczy Elitebook-HP jeśli chcesz mieć spokój z trwałością no i Dell ze względu na serwis.