SafeGroup

Pełna wersja: Dlaczego mam dwa konta na Youtube? Czy ktoś się podpiął?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, dlaczego mam dwa konta na YouTube? Nie pamiętam, żebym zakładał drugie. Czy ktoś się pode mnie podpiął? Wygląda to tak:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mój kumpel ma na przykład jedno konto dlaczego wiec ja mam dwa? Boję się trochę o moją prywatność. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w youtube widnieją dwa konta zamiast jednego? Przepraszam jeśli zły dział ale nie wiedziałem gdzie umieścić temat. Smile
Może miałeś konto Gmail i Youtube założone na ten mail, a potem przy "łączeniu" usług Go9gla coś się im pomieszał?
Czyli co mam się skontaktować z supportem czy co robić?

Tibu 11

Cytat:Czyli co mam się skontaktować z supportem czy co robić?
Pasowało by Grin
Pewnie logowałeś sie na jakąś strone albo coś co miało już konto i potem zalogowałeś sie na drugie i google wychwycił że masz już konto i pzrypisało...
Raz chciał mi 2 konta połączyć ale zauważyłem i wycofałem z miane w pore.
Hmm a zna ktoś jakiś kontakt do polskiego supportu? Nie wiem mail, telefon? Skype? Nie no zeSkype to żartowałem Tongue Pytam bo sam nie mogę znaleźć, a sporo szukałem znalazłem tylko pomoc techniczną.

Eugeniusz

A nie jest tak że jedno konto masz z imieniem i nazwiskiem (z Google plus) a drugie z nickiem?