SafeGroup

Pełna wersja: Jaki program do zmiany IP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,

Dostaje często bana na IP gdy gram w grę online (diablo2) a jestem w LAN. Rozszerzenie Zenmate nie daje rady, działa hotspot shield ale lekko przymula i jako wersja darmowa mogę wybrać tylko USA.

Macie swoje propozycje? Mogą i być jakieś płatne ewentualnie.
//Temat mam nadzieję że w dobrym dziale...

Tibu 11

loguj się przez przeglądarkę TOR lub CyberGhost 5 VPN

Eugeniusz

Tibu 11 napisał(a):TOR
AHAHAHAHAHAHAHA

to jak chodzić do McDonalds na sałatki albo do domu publicznego na przytulanie Craze
Czyli patrzeć za Cyberghost 5?
Krixos napisał(a):Czyli patrzeć za Cyberghost 5?

Tak! Smile Sa też inne VPNy.
Polecam SecurityKISS
OK, dzięki za pomoc Smile
Eugeniusz napisał(a):
Tibu 11 napisał(a):TOR
AHAHAHAHAHAHAHA

to jak chodzić do McDonalds na sałatki albo do domu publicznego na przytulanie Craze

A czemu nie TOR? Jeżeli go uruchomić na np. Debianie na którym stoi VMware z innym linuxem jest już całkiem spora anonimowość Craze
To ma być do gry a nie do przeglądania internetu, a na TORze nie ma najmniejszej szansy w cokolwiek pograć online.
Szachy przez e-maila, z bardziej zaawansowanych Frozen Synapse. W Diabełku dostawałbyś kicka za kickiem za lagi Suspicious
Ja mam jeszcze CyberGhost 5 VPN zostało ponad pół roku rozdawali kiedyś licki na 1 rok w promocji Grin
Wszystko ładnie chodzi nawet grałem pare raz na vpn serwisie i gra chodziła płynnie bez lagów ale czasem trzeba zmienić serwer jak gdzieś daleko cie przełączy ja zazwyczaj daje na niemiecki Grin
Quassar napisał(a):Ja mam jeszcze CyberGhost 5 VPN zostało ponad pół roku rozdawali kiedyś licki na 1 rok w promocji Grin
Wszystko ładnie chodzi nawet grałem pare raz na vpn serwisie i gra chodziła płynnie bez lagów ale czasem trzeba zmienić serwer jak gdzieś daleko cie przełączy ja zazwyczaj daje na niemiecki Grin
I walisz w REDTUBECool