SafeGroup

Pełna wersja: FM Antivirus 2015 za darmo na rok.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Linia 2015 produktów marki FM Antivirus jest już dostępna na polskim rynku. Z tej okazji
generalny dystrybutor marki, firma nazwa.pl , uruchomiła specjalną promocję. Już teraz
można nabyć 12-miesięczną licencję na aplikację FM Antivirus 2015 na 1 stanowisko za
całe 0 złotych!

Rejestracja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Licenja ważna od daty rejestracji czy od daty pierwszego użycia? PS nie można wejść na stronę -przeciążona !!!

update:
na fejsie Nazwa.pl takie info:

Cytat:AKTUALIZACJA: Problem został rozwiązany.

Informujemy, że w dniu dzisiejszym obserwujemy atak DDoS na serwery nazwa.pl, który może objawiać się problemami z dostępem do paneli poczta.nazwa.pl, mysql.nazwa.pl oraz pgsql.nazwa.pl, jak również wolniejszym działaniem pozostałych usług (poczta, FTP, SSH itd.).

Problem jest rozwiązywany i mamy nadzieję uporać się z nim jak najszybciej.
czyżby takie zainteresowanie tą promocją??? Smile

Tibu 11

Cytat:Strona internetowa jest niedostępna

Gdyby jakiemuś ,,hakerowi,, udalo się wbić , to prosze o wygenerowania dla mnie key i wyslania mi go na pw.

Dzięki
Tibu 11 napisał(a):
Cytat:Strona internetowa jest niedostępna

Gdyby jakiemuś ,,hakerowi,, udalo się wbić , to prosze o wygenerowania dla mnie key i wyslania mi go na pw.

Dzięki
ooo to ja też bym poprosił, mam duże ciśnienie na ten soft...

Tibu 11

Ja od 3 dni poszukuje jakiegoś darmowego key na 1 rok - ten soft może być Grin

Tibu 11

Cytat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Już wiem czemu nie wchodzi link , bo jest błąd ,,ww,, a ma być ,,www,, Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Poprawny link (muszę podać swój pesel ?)
Przekombinowali, po co zakładać konto w serwisie z którego i tak nie będziemy korzystać, jakoś nie wydaje mi się żeby ktoś potrzebował dokupować hosting do antywirusa.
A najlepsze na koniec założeniu konta klucza i tak nie ma, trzeba czekać na zaksięgowanie wpłaty...

Toruniak

Tibu 11 napisał(a):Ja od 3 dni poszukuje jakiegoś darmowego key na 1 rok - ten soft może być Grin
SecureAPlus dają promo na rok.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czy warto nie wiem, nie używałem, nie znam tego programu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Toruniak napisał(a):SecureAPlus dają promo na rok.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jak już to na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

miesięcy ( chociaż pewnie promo już jest nieaktualne, no ale zawsze można uzyskać dożywotnią licencję z poleconych ) Wink
a czy w tej promocji z FM Antivirus nie ma jakiś ukrytych haczyków??
A rejestracja i podanie numeru pesel to nie haczyki? Wystarczająco paskudne posunięcie by nikt tego wynalazku nie brał.

TAPnięte TALKiem

Tibu 11

nie ma : haczyków i ,,*,,
Nisko cenisz siebie i prywatność kolego

TAPnięte TALKiem
od kiedy jest liczone te 12 miesiecy? od rejestracji czy od użycia klucza?

Tibu 11

Maksiu napisał(a):Nisko cenisz siebie i prywatność kolego

TAPnięte TALKiem

Nie masz racji kolego bo sam nie wyrobiłem key ze wzgledu na pesel ( bo w przyszłości nie zamieniam nic od nich kupować/zamawiać) , pesel im jest potrzebny przy składaniu zamówień - patrz na komentarz od Zorda
Z jego wypowiedzi rozumiem ze cała ta akcja to pic na wodę. Bez hostingu i tak nie masz klucza do programu. I nawet się nie zdziwię jeśli tak będzie faktycznie. Też nie sprawdzę tego bo z nazwy migrowałem 3 miesiące temu.

TAPnięte TALKiem
Ja się zarejestrowałem i kluczyk dostałem choć hosting mam gdzie indziej Wink
>FileMedic

No błagam was XD
To soft na kiju, gdy nie miał silnika bita wykrywalność (~8%) była gorsza niż w Arcavirze (~25-40%).

Tapnięte z użyciem Tapatalk''a
chomikos napisał(a):jest masa softów wykorzystująca silnik Bitdefendera i zawdzięczająca jemu swoją skuteczność....

jest masa softów wykorzystująca silnik Bitdefendera i zawdzięczająca jemu swoją skuteczność....
Można powiedzieć, bliźniacy. Wink
Wracając do tematu poromocja jest nadal aktywna.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Stron: 1 2