SafeGroup

Pełna wersja: Uszkodzona partycja do przywracania - pomoc pilna.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Tak jak w temacie wyskakuje mi komunikat, że partycja usługi jest niedosępna i że nie mogę operacji wykonać... pewnie przez swoja glupote bo w ccleanerze uruchomiłem wymazywanie wolnej przestrzeni. Pilnie potrzebuje przywrocic system do początkowego stanu lecz się nei da... jakies pomysły ? mówimy o laptopie wiec nie mam plytki to raz. dwa mam system windows 8.1 gdzie w stanie początkowym jest w 8.0. Jest możliwość wyciagniecia klucza i zainstalowania z plyty systemu ? jakie mam alternatywy lub rozwiązania problemu ? zależy mi na szybkości... by zalatwic to jak najszybciej

Toruniak

Boniaszek napisał(a):partycja usługi jest niedosępna i że nie mogę operacji wykonać
To dużo nie mówi.
Nie Masz partycji recovery? Jaki to laptop?
Najszybciej to pobrać:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nawet nie Musisz instalować, tylko po pobraniu wrzucić i zobaczyć opcję naprawy systemu.
Jak nic nie da, to postawić na nowo.
Posiadam lenovo g580. a komunikat jest dokładnie taki : "Program nie może znaleźć partycji usługi. Ta funkcja jest obecnie niedostepna".prosiłbym o dokładne wytłumaczenie co i jak. Lubie mieć dokładne instrukcje i az tak bardzo biegly w systemach i operacjach na nich obeznany nei jestem

Toruniak

Uszkodzona została partycja recovery.
Czy uda się naprawić to gdybanie, nie wiadomo co uszkodzono:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Szybciej chyba pobrać z tego postu wyżej Windows 8.1 i zainstalować.
rozumiem. czyli nagrac sobie ISO na płytkę w sposób normalny i wydobyc klucz również programem i dzialac ?

Toruniak

Tak.
Na iso czy pędraka jak wygodniej.
Klucza nie Musisz wydobywać teraz, bo podczas instalacji nie będzie wolał o klucz, ale zawsze lepiej go mieć spisanego.
Stery trzeba wybrać system, Windows 8.1 64 bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jakie sterowniki polecasz pobrać ? do grafiki tez tam znajde ?
chodzi mi o to co mi potrzebne do poprawnego działania systemu. wifi itp. itd.
Nie musisz wyciągać klucza z biosu, wystarczy użyć

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to wiem. teraz potrzebuje dokładnie sterownikow które sa mi potrzebne do poprawnego działania laptopa

Toruniak

Znajdziesz wszystko. Chociaż stery do grafy są stare, lepiej pobrać nowsze Samemu.
Po pobraniu łat, pierwsze co Instalujesz to sterowniki chipsetu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pytanie czy Grafika to zintegrowany ukłąd w procesor czy też osobna grafika od AMD czy Nividi ?

Podstawa to Chipset, stery do dysku, sterwoniki usb, sterowniki wifi, sterowniki lan, sterownik od myszki i klawiatury.

Toruniak

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Właśnie specyfikacja, jak widać jest kilka różnych wersji, wiec przydało by się, by autor podał nam dokładnie która ma specyfikacje.
Boniaszek

A próbowałeś przywracania systemu do ustawień fabrycznych Zmień ustawienia komputera > Aktualizacje odzyskiwanie > Odzyskiwanie
Tachion, nie probowalem. zaraz poszukam gdzie to jest. a co do wcześniejszych rzeczy mam karte dedykowana tylko nie wiem czy 610 czy 630
Tachion, kaze mi wlozyc nosnik wiec lipa

Toruniak


Racja. Żeby mieć pewność, wystarczy podać na stronie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

I niech pamięta o skopiowaniu potrzebnych plików, bo jak sformatuje partycję to wszystko straci.
dobra to co zgrac miałem to zgrałem. Do wszystkich pomocnych tutaj... jest multum różnych sterownikow i pytanie które konkretnie pobrać ? nie chce sobie bałaganu narobić. Chce żeby od razu po formacie zainstalować te by dzialalo mi wifi itp. itd
Zaraz podeśle ci dokładnie co.
Edytuje tego posta.

Chipset:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

LAN:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIFI:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Power:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mysz i Klawerka:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dźwięk:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Kamera i czytnik kart:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bluetooth:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A tu sterowniki do Nividia:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Stron: 1 2