SafeGroup

Pełna wersja: Powrót z 10 na 7
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Jak wrócić sprawnie i szybko do windowsa 7 z 10 10074? Próbowałem zrobić to normalnie czyli zainstalować siódemkę na pendrive i zainstalować ale po uruchomieniu się 7 zaraz na pierwszym ekranie gdzie wybieramy język, kraj, klawiature itd. nie można nic zrobić. Klawa i myszka nie odpowiadają. Zostaje tylko reset i uruchomienie 10.
Macie jakieś porady

edit://

Chyba wiem co zrobię, bo instalator 10 rusza i działa na pendrve. To z jego poziomu sformatuję dysk, siódemke na pendrive wgram z lapka i wtedy normalnie powinno iść na kompie. Ale to dopiero jutro. 
A wystarczyło mieć kopie systemu..(no chyba że to twój 1 system to sorry Tongue )

Tyle osób mówi o bezpieczeństwie, a o takich podstawach czasem zapomina sie Grin
Jesteś pewien że obraz 7 nie jest uszkodzony? Spróbuj pobrać go jeszcze raz i nagrać na płytę.
(30.04.2015, 13:26)hivonzooo napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jesteś pewien że obraz 7 nie jest uszkodzony? Spróbuj pobrać go jeszcze raz i nagrać na płytę.

Obraz jest dobry. Na płytkę nie nagram bo w kompie nie mam napędu Tongue Uruchomiłem instalke 10'tki bo odpaliła się bezproblemowo. Sformatowałem C, wgrałem siódemkę i instalator wtedy uruchomił się jak należy. Instalacja i wszystko śmiga.
Dziwne że takie rzeczy się dzieją jak chce się wrócić z 10 na 7. Już taki kiedyś też miałem
Pewnie miesza coś w pliku rozruchowym jak to windows ale to powinno mieć się ni jak do instalacji, na szczęście uporałeś się z tym problemem.
(01.05.2015, 21:16)ludendorf napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dziwne że takie rzeczy się dzieją jak chce się wrócić z 10 na 7. Już taki kiedyś też miałem

Bo migracji z fizycznych instalacji nowszych wersji systemu na dysku w tę stronę raczej się już nie robi Wink