SafeGroup

Pełna wersja: Nowy test PC Flank
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Pojawił się nowy (przynajmniej dla mnie Tongue) test na stronie PC Flank.

Ściągnijcie ten program i postępujcie potem zgodnie ze wskazówkami. Jak spisała się Wasza zapora Smile?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

p!otr@$

avira wyje z radosci do tego pliku, comodo blokuje otwarcie IE:shy:
To zabawne... gdy uzywalem OA - test byl zaliczony.
Gdy w systemie dziala tylko DefenseWall HIPS (ktory firewallem nie jest) oraz Windows 7 Firewall - test jest zaliczony.
Natomiast gdy uruchomię ten plik jako Zaufany tzn. poza kontrola DW, z dzialajacym tylko Windows 7 Firewall - test nie jest zaliczony.
Haha... A u mnie jest "Firewall test filed" Craze
bo talk lubi

Jurek

Ratatui napisał(a):Pojawił się nowy (przynajmniej dla mnie Tongue) test na stronie PC Flank.

Ściągnijcie ten program i postępujcie potem zgodnie ze wskazówkami. Jak spisała się Wasza zapora Smile?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Ten test na PC Flank jest już przynajmniej od dwóch lat a kilka dni temu pisałem o fałszywym alarmie Aviry, która traktuje go jak wirusa (wcześniej tak nie było).

Nazywa się on nowy ponieważ jest najnowszy wśród testów na tej stronie Smile
p!otr@$-COMODO nic nie blokuje-trzeba tylko wyłączyć -Ochronę hasłemSmile
Robiłem już ten test tydzień temu jak miałem OA-to co wpisałem-to wyświetlało.
Dzisiaj tak samo-taki sam wpisany tekst-pojawił się potem na stronce PC FlankSmile
Systemowy firewall nie zdaje egzaminu.

Jurek

Serafin napisał(a):Systemowy firewall nie zdaje egzaminu.


Nie tylko systemowy nie zdaje egzaminu ale większość zaawansowanych firewalli. Jakiś czas temu tylko dwie zapory właściwie skonfigurowane przechodziły ten test: Outpost i Tiny Firewall 2005 Smile
KIS2009 PASS!
KIS2010TR PASS! Smile
Panda 2009 wykryła go jako malware i usunęła...

p!otr@$

ccco ci comodo niezdaje przecierz wyskakuje monit żę plik uruchamia operę, więc gdy by był nieznany na moim kompie to poco dopuszczać to strefy DNS i OPERY:shy:
p!otr@$-mi plik uruchamia IE a nie OperęSmile
Nie będę się spierał-jak-ale sprawdzałem na COMODO,OA i Outpost Pro i wszędzie przechodził...różnica naszych zdań polega może na tym,że na co innego klikamySmile

p!otr@$

masz zaznaczone wszystkie opcje w firewallu defence?, a to że ci uruchamia IE bo jest twoja domyślną przeglądarką.:shy:
Nie daj Boże! Nie korzystam z IE! A domyślną przeglądarką jest FirefoxSmile
KIS 2010 również oblewa test PCFlank :/

adam_993

A mój PC Tools Firewall zalicza!
Faktycznie jak miałem jeszcze PC Toolsa to go robiłem, cóż Australijczycy zrobili wielce przyzwoitą zaporę.
adam_993 napisał(a):A mój PC Tools Firewall zalicza!


Adam_993, jeśli masz drukarkę HP to włącz taką aplikację od niej "Centrum Obsługi HP". Fajerwerki będziesz miał gwarantowane Tongue

adam_993

Ha! Mam Canona!
Stron: 1 2 3 4 5