SafeGroup

Pełna wersja: zawartowć folderu system32\drivers
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

p!otr@$

Smile jak w temacie posiadam karte graficzną nvidia niemiałem nigdy ati, ale w tym folderze jest cos takiego niewiem czy to xp instaluje domyślnie czy skąd sie wzieło?
ati1 i wiele innych od firmy ati.
Mógłby ktoś zerknąc i podać info czy też ma pliki od NV i ATI ?
To pewnie zbiór domyślnych sterowników systemowych. Ja w swoich mam sterownik Digital Display Minidriver for Intel® Graphics Driver mimo że grafiki intela nie mam.

adam_993

W tym folderze posiadam główny sterownik ATI. Poza tym różnorakie: ACPI, sterownik NTFS, USB, Comodo.

p!otr@$

teraz instalowałem winde z oryginalnej płytki i niema nic takiego od atiWink zobacze jak wrzuce sp3:rolleyes:

adam_993

Jakbyś zainstalował sterowniki to byś miał.

Jurek

p!otr@$ napisał(a):Smile jak w temacie posiadam karte graficzną nvidia niemiałem nigdy ati, ale w tym folderze jest cos takiego niewiem czy to xp instaluje domyślnie czy skąd sie wzieło?
ati1 i wiele innych od firmy ati.
Mógłby ktoś zerknąc i podać info czy też ma pliki od NV i ATI ?


Posiadam Nvidię GeForceFX 5700 Golden Limited Prolinka ze sterami v175.16 oraz system Windows XP SP 3. Podobnie jak Ty nie instalowałem w tym systemie nigdy ATI i nie ma tam żadnych do niej sterowników (screen).

p!otr@$

masz zaznaczone pokaż wszystkie pliki systemowe w opcjach folderów?, bo mi to sp3 instaluje, oraz intel grph jak pisał ktoś tam.

Jurek

p!otr@$ napisał(a):masz zaznaczone pokaż wszystkie pliki systemowe w opcjach folderów?, bo mi to sp3 instaluje, oraz intel grph jak pisał ktoś tam.


Tak mam zaznaczone "Pokaż ukryte pliki i foldery". SP3 na pewno nie instaluje jak widać w moim załączniku.

Być możeinstalowałeś jakąś grę lub aplikację która wrzuciła stery do ATI.