SafeGroup

Pełna wersja: Outpost Security Suite Pro 9.2 (Beta)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Agnitum Outpost v9.2 BETA
Outpost Security Suite Pro 9.2

Build number: 4843.708.2042.604
Release Date: 09.24.2015

What's New:

Improvements
• Windows 10 support
• Installation on a clean system with no need to reboot
• Optimized performance of the application rating process
Fixed issues
• Eliminated system lags during application rating process previously revealed by several applications
• Fixed an occasional service crash after quitting the hybernation mode
• Fixed an issue of applying exceptions while the antivirus operates with network resources
• Eliminated an occasional BSOD when attempting to deactivate specific types of malware
• Fixed an occasional service crash when attempting to deactivate specific types of malware
• Fixed an issue of protection components management in the main window
• Fixed an issue of detecting malware objects during context scanning
• Fixed display of base update time in the main window
• Fixed an issue of occasional control channel overflow in the driver when downloading torrents.

Download BETA

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Źródło

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Choć nie używam już Win i zacnego firewalla jakim jest Outpost ucieszyłem się z informacji o nowej wersji programu. Kazali czekać na nową wersję aż 2 lata - nie licząc malutkiej aktualizację z zeszłego roku. Miałem nadzieje, że pracują nad większą aktualizacją, że pojawi się w końcu sanbox i...dupa to tylko wersja z numerkiem 9.2 Sad Przyczyna może być tylko jedna, brak $$$...
Też im trochę kibicuje. Jakiś czas temu zastanawiałem się nad tym softem ale ostatecznie wybrałem EMSI. Może jak skończy mi się licencja to będę ponownie rozważał Outpost. Nie da się ukryć, że ich firewall i HIPS są bardzo mocne.
Hmm ale to jest cały pakiet z av, a ja chciałbym samą zapora z hipsem beta
(26.08.2015, 20:03)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Hmm ale to jest cały pakiet z av, a ja chciałbym samą zapora z hipsem beta

Musisz zainstalować najpierw jakiś antywirus który wykrywa Outpost i się instaluje w trybie zgodności bez swojego antywirusa i ochrony web , zostaje sam firewall i HIPS.
A to ja sobie moge sam go wyłączać po zainstalowaniu, nie ma problemu, wolałem jednak na sucho mieć instalkę Smile
Zainstalowałem Outposta Firewall i mi całkiem system przywiesił Smile po uruchomieniu pulpitu zwis Smile

Musiałem uruchomić w trybie awaryjnym i ustawić aby działał w trybie nauczania po uruchomieniu kompa systemu znowu wisiał przez 4s, potem się odmulił i działa już normalnie.

W interface nic się zbytnio nie zmieniło dalej klasyka Grin
Na stronie Agnitum takie info:
In December 2015 Yandex acquired Agnitum software technology. These technologies will now be used to protect users of
Yandex Browser. As a result of the acquisition, Agnitum terminates direct and partner sales of the Outpost product line.
Agnitum will provide antivirus base updates, bug fixing and technical support until December 31, 2016.