SafeGroup

Pełna wersja: Microsoft Security Essentials / Windows Defender
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Wiecej informacji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To będzie jedna wieka inwigilacja użytkowników Smile
Poki co w inwigilacji przoduje Google ze swoimi produktami: Gmail, Google Desktop (wyszukiwarka plikow cos a''la indeksowanie w Win Vista/7), Google Maps, Google Doc, znana wyszukiwarka Google, etc, etc, oraz inne softy typu adware instalowane na komputerze podczas instalacji innego programu.
Creer napisał(a):Poki co w inwigilacji przoduje Google ze swoimi produktami: Gmail, Google Desktop (wyszukiwarka plikow cos a''la indeksowanie w Win Vista/7), Google Maps, Google Doc, znana wyszukiwarka Google, etc, etc, oraz inne softy typu adware instalowane na komputerze podczas instalacji innego programu.

A Microsoft to nie ? Chociażby WGA jak i pewne adresy .
A o COFEE słyszałeś ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

już ja widzę jaki to będzie AV - 30% wykrywalności, aktualizacje przez WU...
Dlaczego tak sądzisz... spójrz na wyniki Windows One Care. Ten antyvirus to będzie następca tego programu, więc z wykrywalnością tak źle nie będzie.

lunaticdreams

Wypowiedzi niektórych forumowiczów są jak dla mnie bardzo dziwne,jeszcze av nie wyszedł a już jest BLE,stawianie krzyżyka na czymś czego jeszcze nie ma wydaje mi się nielogiczne i bezsensowne.
Jak wyjdzie i będzie dobry to zapewne zrzedną co niektórym miny.
lunaticdreams napisał(a):Wypowiedzi niektórych forumowiczów są jak dla mnie bardzo dziwne,jeszcze av nie wyszedł a już jest BLE,stawianie krzyżyka na czymś czego jeszcze nie ma wydaje mi się nielogiczne i bezsensowne.
Jak wyjdzie i będzie dobry to zapewne zrzedną co niektórym miny.


jak wyjdzie to się okaże jaki jest ten antywirus. Nie ma co rozstrzygać przed rozpoczęciem.
, slyszalem. Masowa migracja na Linux''a?

BTW, apropos google:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Bardzo ciekawe artykuly polecam lekture kazdemu kto posiada konto na Gmail''u lub korzysta z innych uslug Google.

Ponadto:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mały OT:

W takim razie jaki serwis mailowy polecisz? (darmowy)
amateusZ napisał(a):Mały OT:

W takim razie jaki serwis mailowy polecisz? (darmowy)


np. Hotmail.
Creer po co podales tego screena? Tam jest GoogleAnalytlcs.net a to jest fake Smile
W celach pogladowych, poza tym wiekszosc z tych witryn juz nie jest aktywna, na ich miejsce powstaly inne tego typu klony.
Znając microsoft, to ten av będzie instalowany wraz z systemem.
To KE się do tego przypierdzieli i już nie będzie Grin
tu fotki jak będzie wyglądał

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A jaką ma śmieszną nazwę: Morro Smile
pewnie wzięli od "Zorro" Grin
ciekawe co im z tego wyjdzie?
Jak na razie to wygląda jak Windows Defender i ma nawet taki sam mur za ikonę, więc na razie nie ma co oceniać.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14