SafeGroup

Pełna wersja: Wygraj bilety na koncert Macieja Maleńczuka w Warszawie!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie Drodzy Użytkownicy,

Razem z Managementem Macieja Maleńczuka przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są ZAPROSZENIA VIP na koncert: MALEŃCZUK - JAZZ FOR IDIOTS!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


W związku z tym oddamy w Wasze ręce 4 imienne ZAPROSZENIA VIP przeznaczone dla jednej osoby.

Gdzie: "Klub Hybryda" ul. Złota 7/9 Warszawa
Kiedy: Czwartek, 15. października 2015, 19:00 (Wstęp od 18:30)
Jak wygrać bilet?: Napisz dlaczego akurat Ty miałbyś/abyś wygrać bilet?
Do kiedy trwa konkurs?: Do 12 października (Poniedziałek) do godziny 22:00.
Kiedy wyniki?: W poniedziałek po 22:00 na tej stronie.
Czy należy potwierdzić obecność? Tak, zwycięzca musi wysłać mi prywatną wiadomość z własnym Imieniem i Nazwiskiem najpóźniej do Wtorku do godziny 23:00. W innym przypadku bilet przejdzie na kolejną osobę z listy.

Zaproszenia dla użytkowników forum SAFEGROUP.PL, będą oczekiwały przy wejściu do klubu. Proszę ze sobą zabrać na wszelki wypadek dowód tożsamości, bądź inną legitymację w celu weryfikacji zwycięzcy przez pracowników klubu.


Cytat:MACIEJ MALEŃCZUK

To – artysta o wiadomej proweniencji ogłasza, oświadcza i oznajmia:

ZESPÓŁ PSYCHODANCING DEFINITYWNIE, OSTATECZNIE I NIEODWRACALNIE ZAKOŃCZYŁ DZIAŁALNOŚĆ.

Tym samym „okres biesiadny” uważam za zamknięty.

Można oszukiwać pewną grupę ludzi przez jakiś czas, ale nie można oszukiwać wszystkich przez cały czas. W tym siebie.

Informuję zatem o powstaniu nowej formacji grającej mój ukochany gatunek muzyki o nazwie JAZZ FOR IDIOTS.

Dość durnych piosneczek o dupie Maryni na plaży w Santa Barbara.

SHUT UP AND PLAY YOUR SAX!

Pan Maleńczuk

jest artystą nieobliczalnym i jednocześnie niezwykle pracowitym – rzadkie połączenie – bywalec wszystkich ważnych wydarzeń Jazzowych znawca gatunku i niekwestionowany koneser Jazzu – w końcu postanowił sam uprawiać ten wspaniały gatunek.

Zdając sobie sprawę iż Jazz zabrnął w ślepą uliczkę intelektualizmu i przestał być muzyką funkcjonalną zaproponował jazz rytmiczny nieco prymitywny (punkowy drummer!) i tak naprawdę doskonale nadający się do tańca. Gdybym organizował bankiet wziąłbym właśnie to -pozbawione cierpkiego humoru i brutalnego czasem tekstu jakim posługuje się Maleńczuk - jazzowe i dancingowe kompozycje które świetnie nadają się do niczym nieskrępowanej zabawy – a jednocześnie nie jest to gówniane disco polo.

Oprócz zgrabnych i rytmicznych kompozycji

własnych, saksofonista(!)

Maleńczuk razem ze swoim Kwintetem grają nieśmiertelne utwory dancingowe takie jak:

Le Grande Bouffe

Ritorno a Suriento

La Paloma

Un pettit Fleur

Tequilla

Cantare la Luna – Gato Barbieriego

Maleńczuk również I tutaj śpiewa ( ach proszę pani , święto kobiet devil woman) lecz nie jest to główna oś - osią jest funkcjonalność ,użytkowość tej muzyki coś co Jazz utracił i przestał być potrzebny – mała obsesja M. stąd nazwa Jazz for Idiots. Winą jazzmanów jest intelektualizm i scholastyczne wyrafinowanie – skutecznie odsunęło to szeroką widownię – tutaj tego nie ma- jest pewien pierwotny zgrzyt i dużo rytmu i co nie bez znaczenia – nie trzeba być koneserem a wręcz można i trzeba być idiotą.

Nie bez znaczenia jest zaangażowanie przez M. wybitnych muzyków młodego pokolenia :

Przemek Sokół- trąbka, Karol Ludew - perkusja, Darek Tarczewski - piano, oraz człowieka legendę Andrzeja Laskowskiego na basie – muzyk ten stoi wiernie u boku M od 10 lat

Maciej Maleńczuk gra na saksofonach i czasem śpiewa

PROSIMY NIE DOMAGAĆ SIĘ UPIE*DLIWIE PRZEBOJÓW Z RTV SHUT UP & PLAY YOUR SAX

Do zobaczenia na koncercie!
Muszę dostać bilet!

Od lat słucham Pana Maleńczuka wraz z całą rodziną!

Tibu 11

Musi mi szczęście dopisać.

Byłem już na 4 koncertach Pana Maleńczuka i pasuje żeby i 5 Smile
Troche to dziwne wygrywać bilety na koncerty muzycznie na forum związanym z oprogramowaniem zabezpieczającym O.o

P.S. nie biorę udziału


Wydaje mi się, że chodzi o nowych użytkowników i rozruszanie forum Wink

PS też nie biorę udziału
Gdy byłem na Maleńczuku po raz ostatni, występował z grupą Psychodancing na... festynie policyjnym  Grin sam nie omieszkał skomentować owego pasującego jak pięść do nosa zgrania i rzucił pod koniec ku publice "patrzcie, gdzie skończyłem". Dobrze by było zobaczyć, gdzie skończył tym razem z formacją Jazz For Idiots.
Witajcie,

Poniżej lista zwycięzców. Gratuluję!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]