SafeGroup

Pełna wersja: Darmowe oprogramowanie do zdalnej obsługi 19 komputerów.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,
nie wiedziałem gdzie dać ten temat. Jak już niektórzy pewnie czytali Prezes dał mi za zadanie opiekę nad komputerami w firmie. Nie jestem informatykiem, wiec potrzebuję czasem pomocy. Obecnie chcę rozwiązać problem z

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i zdalnej obsługi komputerów.
Chciałbym mieć możliwość sprawdzenia zdalnie np. aktualności programów i systemu, czy przeprowadzić jakiś skan malware. Większość komputerów to Dell OptiPlex i Dell Lattitude. Czy są jakieś darmowe rozwiązania na rynku, które sprostają tym wymogom? [url=https://safegroup.pl/temat-backup-15-komputerow-w-firmie_9638][/url]
kiedyś też szukałem, pozostało na teamviewer ale firma nie chciała wykładać pieniędzy niestety Smile
temat bardzo ciekawy i może jest darmowe i dobre rozwiązanie pomocy zdalnej.
A może Dell ma jakieś dedykowane darmowe oprogramowanie do swoich produktów?
Jeśli systemy są w wersji Pro, to po prostu (przynajmniej) windowsowy RDP Grin Alternatywnie poczytać zawsze można o VNC - na pewno będzie taniej niż w przypadku Team Viewera.
Super pomysł z RDP. Nie wiem jak wiele można tym zdziałać, ale na początek wystarczy. Dzięki!
(27.11.2015, 11:16)mzjr napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Super pomysł z RDP. Nie wiem jak wiele można tym zdziałać, ale na początek wystarczy. Dzięki!

W zasadzie... można zdziałać niemalże wszystko Smile wielu administratorów opiera swoją pracę na pulpitach zdalnych, ale na większą skalę i w uzasadnionych przypadkach, trzeba pamiętać o licencjach.