SafeGroup

Pełna wersja: program do PDF wasze opinie i uwagi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

p!otr@$

Otóż jestem po formacie full dysku, po ostatnich lukach adobe readera zastanawiam sie nad posłaniem go do piachu co polecacie?, wasze propozycje opinie i uwagi.:shy:
Ja zostaje przy normalnym Adobe Readerze. Jest alternatywa np. Foxit ale paradoksalnie ma on więcej dziur niż sam Adobe Reader Grin Informacja o niedawnych poważnych lukach w Foxicie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Apocalypse

Nowy Adobe 9 jest już bardzo szybki ale zajmuje sporo na dysku.
Ja używam Foxita i jest ok. Leciutki i przyjemny. A jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to łatają podobnie jak Adobe. Ja bym więc proponował Foxita.
Foxit.
Mam wciąż AR 7 razem z AR-speedup i myślę, że nie potrzebuję więcej - siódemka jest lżejsza i bardziej przejrzysta w użytkowaniu, niż nowe wersje, a "przyspieszacz" (jeden z kilku darmowych na rynku) naprawdę przyspiesza wycinając niektóre domyślne ustawienia AR.
Foxit nie wiem jak teraz, ale wcześniejsze wersje często się przycinały i źle wyświetlały dokumenty pdf.
Ja używam PDF-XChange Viewer. Naprawdę niezły program. Przesiadłem się na niego z Adobe Reader''a i nie zauważyłem znaczących różnic na niekorzyść PDF-XChange Viewer''a
Adobe Reader 9.1 Wink
PDF-XChange Viewer.
Od dłuższego czasu tylko foxit

adam_993

Foxit.