SafeGroup

Pełna wersja: Padły skojarzenia plików Win7
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie mogę ustawić programu domyślnego dla plików pdf Wszystko zaczęło się po usunięciu foxit reader'a
Próbowałem ustawić skojarzenie w systemie ale nic to nie dało.
W logach jest foxit bo cofnąłem system ale nie pomogło

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Proszę o pomoc

Teraz zauważyłem że nie mogę zmienić żadnego skojarzenia
Ustawiałeś w panelu sterowania-programy domyślne? Możesz też skorzystać z tych porad i narzędzi

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tak ale nic nie pomaga
Nie chcę być marudą - ale u mnie ten problem się skończył formatem. Pomoc techniczna MS stwierdziła tylko że to "dziwny błąd".
Ta podobna przypadłość miałem jakiś czas temu... też bardzo znany odświeżanie ikon lub też zanikanie gubienie przez system...
Na szczęście to akurat da sie łatwo i skutecznie naprawić..

Wracając do tematu skojarzeń plików często to tak sie dzieje gdy instaluje się jakiś program i on mocno ingeruje system by narzucić jemu własny format.
Wszystko działa niby ok, aż pewnego dnia kasujemy program bo już nie chcemy z niego korzystać po jakimś czasie system już nie jest ten sam i zaczyna nam wariować.

Niestety tego typu usterki są najbardziej dokuczliwe, bo nie wychodzi na jaw odrau tylko po czasie przez co utrudnia diagnozę.
Niczym zapchany szambowóz który zbiera i zbiera aż pewnego dnia chluśnie tym gównem, a potem babraj się w tym szambie :/
Od biedy można spróbować sfc/scannow, ale podjerzewam że stwierdzi że wszystko ok Smile
Chłopaki naprawiłem to "Szambo"
Winowajcą był uszkodzony rejestr systemowy
Wrzuciłem fix'a i śmiga Smile
Pełna lista fix'ów na problemy z różnymi rozszerzeniami jest tutaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tematy dodatkowe:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]