SafeGroup

Pełna wersja: Kaspersky 2010 final
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Od wczoraj jest już dostępna finalna wersja Kaspersky 2010

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


KIS 2010 ENG

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


KAW 2010 ENG

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


jak na razie polska wersja jest jeszcze niedostępna :/
polska to znając życie za miesiąc lub dłużej.Zaraz się zobaczy jak tam się sprawuję
Zord-nie podwyższaj mi ciśnienia w weekendSmile
To nie jest finał:

"It is not Official release, until it appears in the

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

website. Tech Support for it is not available for users in the country that they are in, if it does not appear in that country''s kaspersky website"
to jest wersja finalna wszystko co jest na oficjalnym ftp to już final
Linki nie działają.
Dobra-zaufanie to rzecz święta-wierzę na słowoSmile
mi działają już nawet pobrałem
Coś mi się wydaje że to nie final, nie ma o tym wzmianki na oficjalnej stronie kasperskiego.
ja też już pobrałem i zainstalowałem ,zaktualizowałem jest to wersja 9.0.0.459 nic nie pusze tu że beta itp

Jurek

Mam trzy pytania związane z KIS 2010.

Czy płatny pakiet Kasperskiego posiada:

a) skuteczniejszy AV od Aviry Personal a nawet Avasta
b) lepszy HIPS od Defense+, Host Protection Outposta Free, OA Free i GeSWall Freeware
c) bardziej szczelny firewall od Comodo, Outposta Free i Online Armor Free

Moim zdaniem nie a nawet te moduły pakietu KIS są mniej skuteczne od w/w darmowych rozwiązań. Czy warto więc go kupować Smile
ja mam 2klucze w promocji po6miechów na kav i jeden klucz na 3miechy więc mam czas na testy tylko zobaczę jak tam z obciążeniem kompa i internetu.Niektóre strony wczytuje jakoś zbyt długo
Jurek napisał(a):Mam trzy pytania związane z KIS 2010.

Czy płatny pakiet Kasperskiego posiada:

a) skuteczniejszy AV od Aviry Personal a nawet Avasta
b) lepszy HIPS od Defense+, Host Protection Outposta Free, OA Free i GeSWall Freeware
c) bardziej szczelny firewall od Comodo, Outposta Free i Online Armor Free

Moim zdaniem nie a nawet te moduły pakietu KIS są mniej skuteczne od w/w darmowych rozwiązań. Czy warto więc go kupować Smile


Jurek Rozumiem że już zdążyłeś przetestować wersję 2010 i dysponujesz wiarygodnymi testami renomowanych organizacji skoro wydajesz tego typu opinie Smile
Jurek-a kto mówi o kupowaniu? Na razie się go będzie testowaćSmile
A odpowiadając na Twoje pytanie-za pół roku będziesz miał odpowiedź-wcześniej nie da radySmile
Co do screena zamieszczonego przez zorda to mam mieszane uczucia Smile
Testowałem i KAV i KIS...KAV cięższy od NOD32,porównywalny z Avirą...natomiast KIS 2010-jest lekki jak piórkoSmile
Pablosss napisał(a):Co do screena zamieszczonego przez zorda to mam mieszane uczucia Smile


wersja 9 rocznik 2010
To jest screen z 2010...tylko cyferki się trochę pogubiłySmile
zaraz zmienie screena bo dałem z jednego portalu teraz dam ze swojego kompa
mogę oddać klucze na KAV bo ja z niego nie będę korzystał jak coś to na PWmam 1na 90 i 2na 180 dni
Dozamet1-nie podpasował Ci?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23