SafeGroup

Pełna wersja: Jak kontrolować ruch sieciowy na urządzeniach z Androidem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zgodnie z wyczytanymi/zasłyszanymi sugestiami używam darmową wersję AdGuard do zabezpieczania swoich połączeń internetowych (AG tworzy własne połączenie VPN). To właściwie zaspokaja moje podstawowe potrzeby, ale zastanawiam się czy nie warto pokusić się o zainstalowanie jakiegoś programu bardziej rozbudowanego typu zapora.
Znalazłem spory opis programu NoRoot Firewall (

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

) i nie powiem kusi mnie, by go wypróbować...potem znalazłem jeszcze i taki artykuł "Three of the Best Firewall Apps for Android" (

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

), gdzie wymienia się również m.in LostNet NoRoot Firewall...i tu moje pytanie - ktoś z Was miał do czynienia z tymi aplikacjami?...może z innymi?...i może w takim razie jakieś wnioski, wskazówki, porady?

Konto usunięte

Ja bym kupiłe AdGuarda - wychodzi nieco ponad 16 zł za lifetime na Androida, a masz wszystko w jednym programie.
Oba tu wymienione nic ponad niego raczej nie zaoferują, bo oba pracują na zasadzie lokalnego VPN.

Gdybyś miał roota, można się pokusić o DroidWalla.
Pytanie od Smartfonowego ignoranta - lifetime przeniesie się na inne urządzenie w ramach konta Google czy "life" w nazwie tyczy się długości życia telefonu? Suspicious
Klucz jest na całe życie, zarządzasz nim z poziomu panelu na stronie internetowej. Po zmianie urządzenia wystarczy go zdeaktywować i możesz użyć na kolejnym urządzeniu.
(05.01.2016, 17:07)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Gdybyś miał roota, można się pokusić o DroidWalla.


On działa na Andku 4.4 i wyższym? Bo mi na 4.4 nie działał.

Konto usunięte

(05.01.2016, 20:17)Mcin napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lifetime przeniesie się na inne urządzenie w ramach konta Google czy "life"

Tak/nie.
Tak - przenosi się (jak zord napisał jest od tego panel)
Nie - bo nie dotyczy konta Google, adguarda instaluje się spoza sklepu Play.

(05.01.2016, 21:26)rogacz napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

On działa na Andku 4.4 i wyższym?

Nie wiem, ostatni raz używałem na jakimś nexusie, ale nie pamiętam który to był andek.
Na razie zostałem przy darmowym AdGuard...chyba jednak nie jestem dość gotowy, by używać zapory na Androidzie, którego prawie nie znam Smile