SafeGroup
!! NOWY WIRUS !! - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Inne (https://safegroup.pl/forum-15.html)
+--- Wątek: !! NOWY WIRUS !! (/thread-516.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33


Re: !! NOWY WIRUS !! - Nikesz - 01.02.2009

KIS, Panowie, KIS! Zawsze działa tak samo dobrze. Nie jest idealny, ale jest najsolidniejszy.


Re: !! NOWY WIRUS !! - mateusxzz - 01.02.2009

@Nikesz wczoraj narzekałeś, a teraz wychwalasz i co tu sądzić ???
Ja KIS''a nie lubię Tongue Trochę jest wkurzający i zablokował mi TimoCom :d


Re: !! NOWY WIRUS !! - Nikesz - 01.02.2009

O mamusiu... Sad

KIS nie zawsze blokuje ciastka śledzące;KIS "grzebie" po dysku; KIS bardziej niż NOD i NIS obciąża procesor. To wszystko prawda. Prawdą jest jednak także to, iż: skanuje w locie, ma świetną heurystykę, świetny firewall, dobry i kompatybilny z Vistą antyspam, ma szybkie aktualizacje, niedościgłą bazę sygnatur, ma możliwość konfiguracji updatów (nawet co 5 minut), świetnie radzi sobie z wirusami zastanymi, analizuje luki w systemie, potrafi stworzyć dysk ratunkowy oraz serwis techniczny pod telefonem a nie on-line (durnowate panienki z NIS, od których nie można się dowiedzieć praktycznie niczego).

Pokażcie mi drugi taki pakiet.


Re: !! NOWY WIRUS !! - zbyszek - 01.02.2009

Zagrożenie na stronie internetowej

Avast na stronie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wykrywa zagrożenie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: !! NOWY WIRUS !! - Pablosss - 01.02.2009

NOD milczy.


Re: !! NOWY WIRUS !! - Nikesz - 01.02.2009

KIS 2009 też blokuje


Re: !! NOWY WIRUS !! - zbyszek - 01.02.2009

A jak inne antywirusy ? Grin


Re: !! NOWY WIRUS !! - polak900 - 01.02.2009

fałszywka i tyle mam do powiedzenia avira 9 wykryła i ja wysłałem bo ie wieże że to jakiś badziew


Re: !! NOWY WIRUS !! - mateusxzz - 01.02.2009

NIS siedzi cicho ;o


Re: !! NOWY WIRUS !! - VenomX - 01.02.2009

Nie ma czym się jarać , jest to fałszywy alarm .


Re: !! NOWY WIRUS !! - Nikesz - 01.02.2009

polak900 napisał(a):fałszywka i tyle mam do powiedzenia avira 9 wykryła i ja wysłałem bo ie wieże że to jakiś badziew


Przepraszam, ale wyraź jasno swoją myśl, bo nie rozumiem...


Re: !! NOWY WIRUS !! - Ratatui - 01.02.2009

Fałszywka, pewnie jakiś piksel śledzący jest na stronie i niektóre AV zaczynają wariować


Re: !! NOWY WIRUS !! - Nikesz - 01.02.2009

VenomX napisał(a):Nie ma czym się jarać , jest to fałszywy alarm .


Jaki masz na to dowód? Że NOD nie wykrył? Grin

Według KIS to jest to:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: !! NOWY WIRUS !! - polak900 - 01.02.2009

Nikesz napisał(a):
polak900 napisał(a):fałszywka i tyle mam do powiedzenia avira 9 wykryła i ja wysłałem bo ie wieże że to jakiś badziew


Przepraszam, ale wyraź jasno swoją myśl, bo nie rozumiem...


czego nie rozumiesz:
avira 9 wykryła
ja pobrałem i wysłałem ten plik do badań


Re: !! NOWY WIRUS !! - VenomX - 01.02.2009

Nikesz napisał(a):
VenomX napisał(a):Nie ma czym się jarać , jest to fałszywy alarm .


Jaki masz na to dowód? Że NOD nie wykrył? Grin

Według KIS to jest to:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Link scanner niczego nie widzi , poza tym na takiej stronie trojan ? Grin no i zaledwie kilka programów coś tam wykrywa - tak się rodzą fałszywki , zaznaczam iż Avast ,Kaspersky , Avirasą to antywirusy najbardziej podatne na tego typu alarmy .


Re: !! NOWY WIRUS !! - Pablosss - 01.02.2009

Takie narzędzie jak link scanner można o kant tyłka oprzeć to raz, a dwa sam już kiedyś je uznałeś za nic niewarte więc czemu teraz się na nie powołujesz? Smile


Re: !! NOWY WIRUS !! - zbyszek - 01.02.2009

A na jakiej stronie byś chciał mieć trojana ? Grin


Re: !! NOWY WIRUS !! - VenomX - 01.02.2009

zbyszek napisał(a):A na jakiej stronie byś chciał mieć trojana ? Grin

W tym temacie masz wiele linków gdzie można znaleźć najczęściej takie świństwa . Strona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jest na pewno bezpieczna . Tak to właśnie jest kiedy antywirus jest podatny na fałszywki - głupieje się .


Re: !! NOWY WIRUS !! - zbyszek - 01.02.2009

VenomX napisał(a):
zbyszek napisał(a):A na jakiej stronie byś chciał mieć trojana ? Grin

W tym temacie masz wiele linków gdzie można znaleźć najczęściej takie świństwa . Strona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jest na pewno bezpieczna . Tak to właśnie jest kiedy antywirus jest podatny na fałszywki - głupieje się .


Ja zgłupiałem dziś instalując wersję testową NODA i konfigurując go krok po kroku wg filmiku co w rezultacie dało że nie wykrywał połowy wirusów na zainfekowanych stronach. I do teraz nie mam odpowiedzi na pytanie jakie zadałem wcześniej - jak to jest że taki program jak NOD sprawdza się u niektórych a u innych takich jak ja jest programem do bani (przy max. ustawieniach). No ale odpowiedzi nie otrzymałem Smile


Re: !! NOWY WIRUS !! - VenomX - 01.02.2009

zbyszek napisał(a):
VenomX napisał(a):
zbyszek napisał(a):A na jakiej stronie byś chciał mieć trojana ? Grin

W tym temacie masz wiele linków gdzie można znaleźć najczęściej takie świństwa . Strona

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jest na pewno bezpieczna . Tak to właśnie jest kiedy antywirus jest podatny na fałszywki - głupieje się .


Ja zgłupiałem dziś instalując wersję testową NODA i konfigurując go krok po kroku wg filmiku co w rezultacie dało że nie wykrywał połowy wirusów na zainfekowanych stronach. I do teraz nie mam odpowiedzi na pytanie jakie zadałem wcześniej - jak to jest że taki program jak NOD sprawdza się u niektórych a u innych takich jak ja jest programem do bani (przy max. ustawieniach). No ale odpowiedzi nie otrzymałem Smile

A jak to jest , że Avira Premiumnie wykryła przeze mnie zagrożenia , które tu dziś opisałem ? również miałem webguardna medium.