SafeGroup
Panda Internet Security / Global Protection - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: Panda Internet Security / Global Protection (/thread-1031.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


Re: Panda Internet Security / Global Protection - McAlex - 15.08.2012

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Panda też się porównuje. Tym razem ukazuje swą wyższość nad Kasperskym oraz podobnie jak Check Point nad Nortonem i McAfee. Zgadzacie się z tabelką?


Re: Panda Internet Security / Global Protection - facecik - 15.08.2012

Jasne Grin
Szczególnie jeśli chodzi o obciążenie systemu i aktualizacje , przecież u Symanteca aktualizacja jest co chwile dosłownie, a obciążenie o wiele mniejsze niż Panda:crazy:


Re: Panda Internet Security / Global Protection - ktośtam - 15.08.2012

Z tabelki wynika, że Kaspersky, Norton i McAfee nie zapewniają ochrony realtime... Facepalm


Re: Panda Internet Security / Global Protection - McAlex - 15.08.2012

facecik napisał(a):a obciążenie o wiele mniejsze niż Panda


Tutaj zależy pod jakim względem. Trzynastka Misia jest ponoć leciutka.
Z tego co mi wiadomo wszystkie 4 programy w jakiś swój sposób korzystają z chmury , w tym Panda i jeden z konkurentów mają w niej zapisane definicje aktualizowane 24h na dobę , więc nie czaję tej tabelki.


Re: Panda Internet Security / Global Protection - facecik - 15.08.2012

Alex, ale Zord testował i twierdzi że

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A ja Zordowi jakoś wierzę Wink


Re: Panda Internet Security / Global Protection - McAlex - 15.08.2012

W sumie co Zord to ZordWink


Re: Panda Internet Security / Global Protection - McAlex - 03.09.2012

Już jest oficjalnie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Panda Internet Security / Global Protection - PascalHP - 03.09.2012

Ładne pudełeczka zrobili.Grin


Re: Panda Internet Security / Global Protection - Eugeniusz - 03.09.2012

Wow, 79zł. Tylko 9 zł różnicy między Emsi a Pandą - i to na niekorzyść Emsisoftu. Złotówka słabnie, cena EAM rośnieNone


Re: Panda Internet Security / Global Protection - McAlex - 03.09.2012

Eugeniusz napisał(a):Wow, 79zł.

Na przedłużenie licencji.
Pandę można znależć taniej w marketach.


Re: Panda Internet Security / Global Protection - Flash999 - 04.09.2012

Nowe licencje to:
AV: 99zł
IS: 119zł
GP: 149zł


Re: Panda Internet Security / Global Protection - preter - 07.09.2012

Zastanawiam się w jak dużym stopniu wolno mi publicznie zjechac program Panda Internet Security. Ehhhhh...

Możliwe, że wersja finalna jest produktem skutecznym i możliwe, że obciążającym komputer w niezbyt wielkim stopniu. Tylko możliwe, dlatego, że nie było mi dane przetestowac. Po zainstalowaniu komputer się co chwilę wieszał i nie można było nic zrobic. Ale najlepsze jest to, że nie mogłem odinstalowac Pandy IS w trybie awaryjnym, gdyż jakimś cudem tenże pakiet Internet Security uruchamiał się we wspomnianym trybie systemu Windows i przez cały czas wyświetlał jakieś niezrozumiałe kompletnie komunikaty, zapewne błędy. Z tego powodu właśnie przed chwilą musiałem na gwałt przywracac system z obrazu.

Konia z rzędem temu, kto potrafi wyjaśnic, jakim prawem program uznany za stabilny jakieś półgodziny temu rozwalił mi system.
A na dodatek szlag mnie jasny trafia, jak sobie pomyślę, że byłem ich beta testerem, że wersja beta działała (i to całkiem nieźle jak na Pandę), i że dostałem 50% zniżki na ten ich... program, którego nigdy więcej nie zainstaluję. Nawet darmowej wersji Cloud, a co...


Re: Panda Internet Security / Global Protection - Galactico - 27.09.2012

Nie leży mi Panda. Niby system normalnie się uruchamia, niby program lekki, ale ..... . Po za tym program przed chwilą podczas pełnego skanu wykrył Trojana Generica w pliku winlog.exe. Wiecie, czy to dobrze?


Re: Panda Internet Security / Global Protection - KaMiL - 27.09.2012

Pewnie FP, ale przeskanuj plik na VT.
BTW... winlogON.exe chyba Smile


Re: Panda Internet Security / Global Protection - Galactico - 27.09.2012

No właśnie nie mogę go przetestować, bo go usunął, a w kwarantannie nie ma.Nie. nie winlogON, tylko winlog.exe . To chyba chodzio to:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.


Re: Panda Internet Security / Global Protection - McAlex - 02.10.2012

Nie rozumiem taktyki tej firmy. Panda CLoud jest naprawdę skutecznym programem, do tego lekkim i przejrzystym,ale wersje pełne...Facepalm
Po pierwsze "muli", choć wedle zużycia pamięci - hiper lekka. PISWall .
Typowy użytkownik może pomyśleć, że Miś naprawdę zneutralizowałaporządną infekcję.

Ogromna różnica między dwoma wydaniami.


Re: Panda Internet Security / Global Protection - Street - 02.10.2012

Panda cloud ok cała reszta... jakoś zaufania nie mam Smile
Przypominam, że nadal do zdobycia jest licencja wersji pro chmurki pandy na 6miesięcy dla posiadaczy fb


Re: Panda Internet Security / Global Protection - McAlex - 02.10.2012

Z drugiej strony należy jednak przyznać ,że jakość ochrony Pandy jest w miarę wysoka. Szybko dodają definicje do chmury, a żaden LiveSecurity nie jest w stanie ubić procesów (przynajmniej wersji standardowej).


Re: Panda Internet Security / Global Protection - Street - 02.10.2012

Jeśli chodzi o chmury to do panda z darmowych jest nie do pobicia. I tu trzeba przyznać rację Smile Do tego tak jak pisałem nie ma problemu z wersją pro przez pół roku przez co zyskujemy fajny pakiecik za darmo.


Re: Panda Internet Security / Global Protection - qawe - 01.11.2012

Zainstalowałem program Panda GP 2013 i mam mieszane uczucia. Z jednej strony jest lekki, skuteczny, a z drugiej strony ma przestarzały interface i dziwny sposób uaktualniania. W prawie wszystkich pakietach wystarczy kliknąć np. "aktualizacja" a tu jeszcze trzeba kliknąć dalej aby potwierdzić. Funkcja optymalizacji działa tylko z IE, co jest naprawdę dziwne. Twórcy zapomnieli przetłumaczyć Password Depot 6; a FAQ na ich stronie ma "krzaczki"

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(wycinek ze strony FAQ)
Wiadomo może czy poprawią coś ze skanerem http? Bo obecnie muli, że ciężko korzystać:/