SafeGroup
PowerTools Lite - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: PowerTools Lite (/thread-1157.html)



PowerTools Lite - zord - 08.08.2009

okrojona wersja programu jv16 PowerTools
posiada tylko funkcje czyszczenia rejestru i dysku ze śmieci czyli to co najważniejsze Grin
program w języku polskim

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pobieranie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: PowerTools Lite - Meir - 08.08.2009

Ale zajebista pogoda we WrockuSmile...Zord-dobry ten program? Bo już mam 3 "czyściciele" i nie wiem czy ten łykać...


Re: PowerTools Lite - zord - 08.08.2009

użyłem nic się nie popsuło więc może być Tongue


Re: PowerTools Lite - Serafin - 08.08.2009

Za darmo, po posku. Można brać. Lepsze to od eusing free registry cleaner?


Re: PowerTools Lite - Meir - 08.08.2009

To ja też zapytam...lepsze to od: Argente Registry Cleaner i Quicksys RegCleaner 2009?


Re: PowerTools Lite - lunaticdreams - 08.08.2009

Argente Registry Cleaner jest nie do pobicia


Re: PowerTools Lite - adam_993 - 08.08.2009

Wolę Glary i starszą wersję jv z Niezbędnika.


Re: PowerTools Lite - LikwidatoR - 08.08.2009

Jv 16 power tools w wersji pelnej jest zarabisty do społki Argente Registry Cleaner lepsze niz ccleanerySmile


Re: PowerTools Lite - ichito - 09.08.2009

JV 16 PT w ostatniej darmowej wersji jest bardzo ekstra...ale pamiętam, że na kilku komputerach z XP zrobił mi "ziazi" i od tego czasu nie bardzo mu już ufam. Wersja Lite nie zaskoczyła mnieskutecznością, a ponieważ ma małe możliwości konfiguracyjne (albo jak pamiętam, wcale ich nie ma), to wolę Argente, Eusinga czy Glary. To program raczej dla fanów Jouni''ego Vourio Smile


Re: PowerTools Lite - Eru - 09.08.2009

Hmm a czy przy Argente i Eusing''u trzeba jakoś specjalnie uważać przy czyszczeniu wykrytych przez nie błędów czy jak w CCleaner po prostu daje żeby usunął i nic takiego groźnego się nie robi ?


Re: PowerTools Lite - lunaticdreams - 09.08.2009

:shy::shy:Jeśli chodzi o argente możesz kasowac wszystko co ci pokaże,zresztą wustawieniach programu,jeśli nie zmieniałeś program wykasuje tylko bezpieczne wpisy.CoolCoolCool


Re: PowerTools Lite - ichito - 09.08.2009

Eusing nie ma wiele opcji jeśli chodzi o samo skanowanie rejestru...właściwie tylko obszary skanowania i ewentualnie wykluczenia (opcje programu). Potem skanuje i zaznacza samoczynnie wszystkie znalezione wpisy do naprawy...nie pamiętam, żebym coś z tej listy zostawiał bez naprawy. W Argente sytuacja ma się inaczej...w opcjach możesz zaznaczyć obszary skanowania i wybrać poziomy skanowania - najlepiej zacząć od "basic", sprawdzić jak to działa i co pokazuje, co trzeba usunąć i restart. Potem popatrzyć, czy wszystko działa ok i ewentualnie można próbować ze skanowaniem na poziomie "normal, a potem "deep".


Re: PowerTools Lite - zord - 13.11.2011

w PowerTools Lite po wybraniu rozszerzonego interfejsu użytkownika można wybrać poziom skanowania