SafeGroup
Promocja Allavsoft za darmo. - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Konkursy, giełda i promocje (https://safegroup.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Promocja Allavsoft za darmo. (/thread-12258.html)



Allavsoft za darmo. - LiberumVETO - 11.11.2020

Cytat:Allavsoft to program do pobierania materiałów wideo z licznych stron internetowych. Aplikacja pozwala w prosty i szybki sposób zapisać na dysku twardym filmy w jakości 240p, 360p, 480p, HD, Full HD i 4K w formacie AVI, DV, MPEG, MP4, MOV, WMV oraz VOB, a także samą ścieżkę dźwiękową w pliku audio AAC, AC3, AIFF, MP3, WAV i WMA. Dużą zaletą Allavsoft jest zastosowany interfejs użytkownika, przez co proces pobierania materiałów multimedialnych z internetu jest prosty. Pobiera m.in. muzykę ze Spotify, Deezera i Tidala, z tych ostatnich nawet w formacie .flac, daje radę także z filmikami z Twittera których nie ściąga nawet Internet Download Manager. 


Pobieranie: 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Allavsoft za darmo. - bluszcz - 12.11.2020

Zwykle jeśli do pobierania korzystam z youtube-dl, ale po ostatnich zamieszaniach pobiorę ten program, by mieć w razie czego. Dzięki.


RE: Allavsoft za darmo. - LiberumVETO - 12.11.2020

klucz dożywotni , bez aktualizacji nie ma j.polskiego.
Sam go mam


RE: Allavsoft za darmo. - ichito - 13.11.2020

Filmy mnie nie interesują, ale czy znacie coś za free do wyciągania samej muzyki z YT?


RE: Allavsoft za darmo. - Quassar - 13.11.2020

Free Download Manager
Xtreme Download Manager
EagleGet

Za pomocą nich można pobierać pliki z yt niektóre już przerabiają bezpośrednio na mp3,
w innym wypadku pobrany filmik z YT można potem prze-konwertować na mp3 m.in w programie Aimp

w bardziej leniwym sposobie można skorzystać z stronek gdzie wklejasz link i potem same ci wysyłają mp3 do pobrania po prze konwertowaniu


RE: Allavsoft za darmo. - LiberumVETO - 13.11.2020

(13.11.2020, 11:54)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Filmy mnie nie interesują, ale czy znacie coś za free do wyciągania samej muzyki z YT?

ten program poradzi sobie z tym

(13.11.2020, 21:48)LiberumVETO napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(13.11.2020, 11:54)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Filmy mnie nie interesują, ale czy znacie coś za free do wyciągania samej muzyki z YT?

ten program poradzi sobie z tym

Program pobiera mp3 , chyba że masz w formacie mp4 to przekonwertujesz go na mp3. Program ma też funkcję nagrywanie ekranu ...


RE: Allavsoft za darmo. - bluszcz - 14.11.2020

(13.11.2020, 11:54)ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Filmy mnie nie interesują, ale czy znacie coś za free do wyciągania samej muzyki z YT?

Zacytuję coś, co zostało zacytowane w pierwszym poście:
Cytat:a także samą ścieżkę dźwiękową w pliku audio AAC, AC3, AIFF, MP3, WAV i WMA



RE: Allavsoft za darmo. - ichito - 14.11.2020

@bluszcz Tak czytałem ten opis, ale pytałem o jakieś darmowe narzędzie, a mnie pokazuje się 21 baksów za licencję.


RE: Allavsoft za darmo. - LiberumVETO - 14.11.2020

ichito chcesz kluczyk ?


RE: Allavsoft za darmo. - Cici - 14.11.2020

Download:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

\

License:
DD9C-9101-8D53-AF0F-1D2B-83A5-2E68-9D03


RE: Allavsoft za darmo. - rogacz - 16.11.2020

Jdownloader ładnie działa z YT, zarówno muzyka jak i filmy, jest do tego w dobrej cenie czyli za darmo Smile


RE: Allavsoft za darmo. - moriattipl - 23.11.2020

Potrzebuję skonwertować plik video na MP4. Jaki darmowy soft lub strona online ?
Temat na cito


RE: Allavsoft za darmo. - LiberumVETO - 23.11.2020

na pewno tym programem - innymi nie wiem


RE: Allavsoft za darmo. - moriattipl - 23.11.2020

Dzięki