SafeGroup
Inne O&O Defrag 24 Professional Edition za darmo - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Konkursy, giełda i promocje (https://safegroup.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Inne O&O Defrag 24 Professional Edition za darmo (/thread-12425.html)O&O Defrag 24 Professional Edition za darmo - zord - 01.12.2021

Cytat:O&O Defrag Professional to uważany przez wielu użytkowników za jedno z najlepszych narzędzi przeznaczonych do defragmentacji dysków twardych pracujących w oparciu o system Windows 10, 8, 7, Vista.
Do najważniejszych cech programu zaliczyć należy funkcję automatycznej i samoregulującej defragmentacji systemu w tle, obsługę profili defragmentacji przeznaczonych dla stacji roboczych i serwerów, zaawansowany menadżer planowania optymalizacji systemu, monitor aktualnych prac widoczny w zasobniku systemowym czy zaawansowany system oszczędzania energii dla laptopów. O&O Defrag Professional oferuje także pięć różnych algorytmów defragmentacji systemu oraz możliwość aktywacji specjalnego wygaszacza ekranu. Narzędzie obsługuje wszystkie formaty plików obsługiwane przez system Windows w każdej konfiguracji i wielkości.

O&O Defrag Professional został wyposażony w proste kreatory defragmentacji, które szybko przeprowadzą użytkownika przez pełen proces konfiguracji i optymalizacji dysków twardych zainstalowanych w komputerze.Strona z promocją:
https://www.oo-software.com/de/special/cdp887

Pobieranie:
https://www.oo-software.com/en/download/archive/index.html?product=OOD24PRO


RE: O&O Defrag 24 Professional Edition za darmo - Quassar - 01.12.2021

Ja gut ja gut !!

Ehh... gdzie ja ci teraz w zimie jagód nazbieram Grin

Dzięki za promo defragmentacja sie przyda jeszcze mam z 2HDD na których trzymam w domu dane zapasowe Smile