SafeGroup
Google Chrome - wersje stabilne - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Google Chrome - wersje stabilne (/thread-1312.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Re: Google Chrome - wersje stabilne - Dozamet1 - 19.09.2009

jak z szybkością ?


Re: Google Chrome - wersje stabilne - Pablosss - 19.09.2009

mateusXz napisał(a):Patrz Pablosss, u mnie działa nawet mam pasek Adblocka na dole - wersja Chroma 4.0.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Coś reklamy w Chrome mnie lubią. Mam wersję 3.0.195.21


Re: Google Chrome - wersje stabilne - mateusxzz - 19.09.2009

Różnicę między nią, a IE 8 i FF widać gołym okiem.. Nawet moja mamuśka zauważyła, że coś ten Chrome chodzi szybciej od jej FF.
A spróbuj zainstalować Adblocka jeszcze raz Grin Bo u mnie wyskoczyła ramka, że aktualizacja do Adblocka jest i jak zainstalował się jeszcze raz, to ramka się pojawiła :-)


Re: Google Chrome - wersje stabilne - Dozamet1 - 19.09.2009

no nie lubię produktów Google ale przetestuję tą 4


Re: Google Chrome - wersje stabilne - Meir - 19.09.2009

Jest szybsza od FF...ale nie od Opery...


Re: Google Chrome - wersje stabilne - mateusxzz - 19.09.2009

Skąd wiesz, według testu na necie, jest szybsza od OPERY.. Ja też miałem operę i tamta ładowała dłużej elementy od Googla.


Re: Google Chrome - wersje stabilne - Meir - 19.09.2009

Skąd wiemSmile?

Zainstalowałem Chrome i nie otwierała szybciej stron niż OperaSmile


Re: Google Chrome - wersje stabilne - Pablosss - 19.09.2009

mateusXz napisał(a):A spróbuj zainstalować Adblocka jeszcze raz Grin Bo u mnie wyskoczyła ramka, że aktualizacja do Adblocka jest i jak zainstalował się jeszcze raz, to ramka się pojawiła :-)


Nie wiem co źle robię ale reklamy nadal są. Adblock coś nie działa.


Re: Google Chrome - wersje stabilne - mateusxzz - 19.09.2009

Masz może Microsoft Live Messenger ? Tam jest opcja udostępnienia pulpitu. Możemy tak spróbować, czy zacznie działać :-)


Re: Google Chrome - wersje stabilne - Dozamet1 - 19.09.2009

Meir napisał(a):Skąd wiemSmile?

Zainstalowałem Chrome i nie otwierała szybciej stron niż OperaSmile


Każda przeglądarka może działać u każdego inaczej.Wiem to po sobie Wink


Re: Google Chrome - wersje stabilne - Pablosss - 19.09.2009

mateusXz napisał(a):Masz może Microsoft Live Messenger ? Tam jest opcja udostępnienia pulpitu. Możemy tak spróbować, czy zacznie działać :-)


Nie mam niestety tego wynalazku.


Re: Google Chrome - wersje stabilne - mateusxzz - 19.09.2009

Zawsze możesz na chwilę go mieć :p Bo ja też go nie mam Tongue


Re: Google Chrome - wersje stabilne - Pablosss - 19.09.2009

Dzięki za chęci ale mam już dość kombinacji z Chrome. Pozostanę przy sprawdzonym rozwiązaniu.


Re: Google Chrome - wersje stabilne - czullo - 01.10.2009

Firma Google poinformowała o udostępnieniu najnowszej poprawki do przeglądarki Chrome. Łatka, oznaczona numerem 3.0.195.24, usuwa lukę umożliwiająca internetowym przestępcom na zdalne uruchomienie dowolnego kodu.

Wada, którą programiści z firmy Google postanowili załatać w swojej przeglądarce nie jest związana jedynie z aplikacją Chrome. Została wykryta w maju tego roku przez Maksymiliana Arciemowicza z SecurityReason i dotyczy biblioteki gdtoa używanej w projektach z rodziny BSD. Innymi słowy jest nią więc obciążonych większość wydanych w ostatnim czasie aplikacji OpenBSD, NetBSD oraz FreeBSD.

Cała sprawa dotyczyła w związku z tym również Chrome. Wszystko przez silnik V8 JavaScript, który korzysta ze wspomnianej wcześniej biblioteki. Wada przeglądarki, w ogromnym skrócie, polegała na tym, że gdy użytkownik przez przypadek znalazłby się na stronie stworzonej przez internetowych przestępców, narażony byłby na wykonanie złośliwego kodu. Oczywiście, w tym przypadku wszystkie niepożądane procesy mogłyby wykonać się jedynie w środowisku Chrome (tzw. sandbox), nie zaś w całym systemie. Pomimo tego, inżynierowie Google sklasyfikowali to zagrożenie jako "Wysokie".

http://www.google.com/chrome


Google chrome 4 FINAL - facecik - 26.01.2010

Pojawiła się wczoraj stabilna wersja Google Chrome 4

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Google Chrome - wersje stabilne - korbennn - 26.01.2010

Ktoś tego używa? ale.. poważnie, ktokolwiek?


Re: Google Chrome - wersje stabilne - Dozamet1 - 26.01.2010

ja ale tylko SRWare


Re: Google Chrome - wersje stabilne - martini - 26.01.2010

ja czasem.. jest szybka i stabilna.. cóż chcieć więcej.. Smile


Re: Google Chrome - wersje stabilne - baldys15 - 26.01.2010

ja używam od 1 testowej wersji już ponad 1.5 rokuSmile,przeglądarka jest supcio,szybka,stabilna,interfejs jest minimalistyczny,nie to co na FF...w tej wersji dodali możliwość instalowania dodatkówSmile,wogle zapomniałem,że istnieją inne przeglądarkiTongue


Re: Google Chrome - wersje stabilne - zord - 26.01.2010

gdyby jeszcze nie szpiegowała...