SafeGroup
avast! Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: avast! Internet Security (/thread-1600.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


Re: avast! Internet Security - facecik - 11.02.2012

To szału nie ma , no ale zawsze progres. Na innej bądź większej paczce , różnice mogły by być bardziej znaczące.


Re: avast! Internet Security - Waves - 11.02.2012

Nie to żeby coś ale to avast betawięc wszystkie testy nie pokazują jeszcze pełnych możliwości jakie może prezentować final .


Re: avast! Internet Security - bardok206 - 11.02.2012

Waves97 napisał(a):Nie to żeby coś ale to avast betawięc wszystkie testy nie pokazują jeszcze pełnych możliwości jakie może prezentować final .
Ale nie wyobrażajmy sobie nie wiadomo czego. Nie wprowadzą nowych technologi czyinnowacyjnego silnika heurystycznego. Moim zdaniem teraz to tylko będzie naprawa bugów, a jak zaktualizują chrome w ssafezone to j można uznać to za sukces.


Re: avast! Internet Security - facecik - 12.02.2012

Waves97 napisał(a):Nie to żeby coś ale to avast betawięc wszystkie testy nie pokazują jeszcze pełnych możliwości jakie może prezentować final .

Jak pokazało życie, w poprzednich wersjach ,niewiele zmieniła się wykrywalność w finałowej wersji w stosunku do bety , jeśli w ogóle zmieniła


Re: avast! Internet Security - bardok206 - 12.02.2012

Na forum avasta napisali że filerep jest jeszcze nieaktywny, w następnym tygodniuma być to włączone...


Re: avast! Internet Security - Flash999 - 12.02.2012

No i super. Bo jak to miałoby tak działać jak teraz, to ja sądzę, że tam żadnej usługi reputacji nie ma. Życie pokaże jak z tym będzie.


Re: avast! Internet Security - bardok206 - 14.02.2012

tu piszą że avast ma wyjśc szybciej niż wszyscy myślimy....

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: avast! Internet Security - bardok206 - 16.02.2012

Ciekawe czy do wydania finalnego produktu,zostaniemy poczęstowani kolejnymi nowymi wersjami testowymi. Sporo osób twierdzi iż już nie będzie kolejnych beta wersji, tylko wyjdzie od razu finalna wersja.Podobno premiera ma być powiązana z wydaniem public bety windowsa 8.


Dodano: 16 lut 2012, 23:14

Pojawił się kolejny build pod nazwą beta2

beta2 - build 7.0.1399

Although we''ve fixed many issues, there are still some remaining:

* ARA has problems with connection sometimes when server is on win7/Vista 32b
* Installers have issues when updating/upgrading
* Registration in avast! Free doesn''t work due to problems with server side (should be fixed tomorrow)
* The help hasn''t been updated yet, it''s still from v6
* Some translations haven''t been updated yet, so you''ll see new items in English

Feel free to download installers here:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: avast! Internet Security - tachion - 16.02.2012

czyli jeszcze filerep nie działajetSmile szkoda,dobrze zarazem że monitorujesz sprawe


Re: avast! Internet Security - bardok206 - 17.02.2012

tachion napisał(a):czyli jeszcze filerep nie działajetSmile szkoda,dobrze zarazem że monitorujesz sprawe
W ciągu 3 dni mają włączyć...


Dodano: 17 lut 2012, 10:09

Nie wiem czy w tej wersji to wprowadzili(nie używałem beta1 zbyt długo) ale zamiast zwkłej rejestracji (wersja free) robimy konto do którego przypisana jest licencja. Po rejestracji utrzymujemy klucz i w czasie kiedy to jesteśmy zmuszeni do reinstalacji programu,nie musimy znów przechodzić przez proces rejestracji. Wklejamy tylko otrzymany wcześniej key. Kiedy zarejestrujemy się i potwierdzimy aktywacje, mamy dostęp do

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

coś na wzór norton accont. Ale może być w tym więcej potencjału. Usługa jeszcze w pełni nie działa...


Re: avast! Internet Security - KaMiL - 17.02.2012

Cytat: Hi,

thank you very much for all your feedback from avast! 7 beta1.
I''m glad to announce an update of this beta (beta2 - build 7.0.1399 ).
Although we''ve fixed many issues, there are still some remaining:

* ARA has problems with connection sometimes when server is on win7/Vista 32b
* Installers have issues when updating/upgrading
* Registration in avast! Free doesn''t work due to problems with server side (should be fixed tomorrow)
* The help hasn''t been updated yet, it''s still from v6
* Some translations haven''t been updated yet, so you''ll see new items in English


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: avast! Internet Security - Flash999 - 18.02.2012

Jest już wersja 7.0.1401


Re: avast! Internet Security - bardok206 - 18.02.2012

Tak

avast! 7.0.1401 Beta

* New avast! Gadget
* Fixed avast! Remote Assistance
* Improved Helps & Localizations
* Registration is working again
* Account Settings page is functional

Some issues still remain:
* FileRep is not turned on (should be turned on in 2-3 days)
* Installers have issues when updating/upgrading
* avast! account is not fully functional yet (be patient, it should be ready soon)
* Some translations haven''t been updated yet, so you''ll see some new items in English

Feel free to download installers here:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: avast! Internet Security - Flash999 - 18.02.2012

Wyprzedziłeś mnie Smile. Tylko po co w nim linki do Twittera, FB i Bloga avast!? Wszystko pod portale społecznościowe jest robione.


Re: avast! Internet Security - bardok206 - 18.02.2012

To będzie chyba mój pierwszy gadżet z platformy windows. 8 mb ramua nie 40....jak w reszcie. troche głupio aby np gadżet zajmował więcej niż sam program do ochrony.

edit: moim zdaniem jak np wyłączam funkcje społecznościowe z programu, nie powinno być ich też w gadżecie....

ps: ma ktoś konto na forum avasta, niech da opinie aby usprawnili gadżet bez funkcjispołecznościowych jeśli wyłączamy je w programie.

ps2: zamiast tw i fb wołałbym :1 link na forum avasta , 2 skrót na stronę www z wysyłaniem sampli do labu.


edit2: średnie użycie cpu na sekundę to0,01-0,02. Ładnie

edit3: flash a czy gadżet z wersji free jest taki sam jak w is? Ja wrzuciłem z free.


Re: avast! Internet Security - mateusxzz - 18.02.2012

Wiesz, w sumie teraz "życie" w większości dzieje się na tych portalach.... ludzie zamiast wyjść, siedzą na FB ...


Re: avast! Internet Security - Flash999 - 18.02.2012

Ciężko gdzieś umieścić ten gadżet. Za szeroki jest.


Re: avast! Internet Security - bardok206 - 18.02.2012

mateusxzz napisał(a):Wiesz, w sumie teraz "życie" w większości dzieje się na tych portalach.... ludzie zamiast wyjść, siedzą na FB ...
Racja ale jak producent daje możliwości wyłączenia tego z głównego okna programu to czemu w takim razie ma siedzieć w gadżecie? Będę chciał zaktualizowaći będę musiał celować aby mi nie otworzyło strony z fb...


Dodano: 18 lut 2012, 12:28

MA ktoś już konto założone? Niech sprawdzi czy ten bug występuję:

W głównych ustawieniach programu >>>konto>>>> zmienić czas aktualizacji z 5 min na 60 min.
Po tym zabiegu sprawdzić czy można się zalogować.


Re: avast! Internet Security - Flash999 - 18.02.2012

U mnie działa, mogę się zalogować.


Re: avast! Internet Security - bardok206 - 18.02.2012

Flash999 napisał(a):U mnie działa, mogę się zalogować.
A zmieniłeśczaswysyłania informacji na konto ?

edit: nie ważne już działa, musieli wtedy wyłączyć serwery logowania bo my avast też nie działał