SafeGroup
Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Konkursy, giełda i promocje (https://safegroup.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE (/thread-1654.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - lunaticdreams - 10.12.2009

tak dokładnie,zastanawiam się kiedy to promo będzie,


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Dozamet1 - 10.12.2009

jak promocja się szybko się skończy to niech dobry człowiek wrzuci na jakiś server bo będę jutro dopiero,Dzięki


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - korbennn - 10.12.2009

da się zrobić... spox


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - zbyszek - 10.12.2009

No i jeszcze nie ma. Pewnie w nocy dadzą tą promocję Wink


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - korbennn - 10.12.2009

Bo dla NICH to będzie dzień lol


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - lunaticdreams - 10.12.2009

jesli będzie..............ciekawi mnie jedno czy ta wersja będzie tylko in english?i jak sięma sprawa podmiany pliku spolszczającego,czy aby to jest na pewno legalne........w końcu w jakimś sensie jest to ingerencja w program


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - zord - 10.12.2009

w sumie mógł bym zrobic z tego instalator z polska wersja ale niektórzy mogli by się obrazić Tongue


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - lunaticdreams - 10.12.2009

korbennn napisał(a):Bo dla NICH to będzie dzień lol


dokładnie.....

BTW:korbenn czasem nie śmigasz na rmvb forum?jest tam korben ale z jednym N

Powracając do DW,zainstaluję tą wersję na drugim lapku,ciekawe czy Ilya zrobi jakiś upust jeśli będzie się chciało przejść z tej wersji na nowszą


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - adam_993 - 10.12.2009

Chyba sobie dzisiaj nie ściągniemy Sad.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

<- tu się powinien pojawić odnośnik


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - martini - 10.12.2009

pewnie nie..


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - lunaticdreams - 10.12.2009

Pewnie w nocy dadzą


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - korbennn - 10.12.2009

Taki upust byłby wręcz wskazany.

BTW, bardzo jest to mozliwe tlenowy kradziejco Wink


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - lunaticdreams - 10.12.2009

Na zagranicznych forach też czekają............na DW SE

BTW:KOrben jaki ten"internet" mały


ciekawe czy się doczekamy dziś.........................


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - korbennn - 10.12.2009

A czy tak bardzo jest ten prog nam potrzebny czy też pragniemy bo może być za darmo?

Taki tam mikrokosmos...

//LD, sig dał do mi myślenia//


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - lunaticdreams - 10.12.2009

wiesz .....Pobrać zawsze warto........dla potomnychGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - korbennn - 10.12.2009

O tym samy myślałem zastanawiając sie czy wyrzucic w sumie mało przydatny już SafeSpace.
Myślę ze można wyluzować. W końcu bedziemy mieli 24h na pobranie.


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - lunaticdreams - 10.12.2009

dokładnie,też kiedyś używałem SAfeSpace ale zapewne wiesz że porzucili ten projekt.....DW będzie za free więc myślę że warto


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Jurek - 10.12.2009

korbennn napisał(a):O tym samy myślałem zastanawiając sie czy wyrzucic w sumie mało przydatny już SafeSpace.
Myślę ze można wyluzować. W końcu bedziemy mieli 24h na pobranie.


Piaskownica to nie to samo co HIPS z piaskownicą. Nie posiada ona możliwości blokowania i ochrony przed keyllogerami, tylko samą wirtualizację. Pliki pobrane, po wyciągnięciu z piaskownicy nie są już zaizolowane. Poza tym są problemy z zapisem ustawień w programach, które uruchamiane są w piaskownicy. Sandboxie i SafeSpace powinny stanowić tylko bardzo dobre uzupełnienie ochrony w przypadku używania klasycznego monitora systemu (Program Guard, Defense+, Host Protection,WinPatrol itp). HIPS z piaskownicą i firewall stanowią jużkompletne zabezpieczenie nawet bez programu antywirusowego real-time.


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Meir - 10.12.2009

I co Pany ? Pan Ian ''Gizmo'' Richards się nie popisał...dzień się kończy a tu nici z promocji...


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - bierni - 10.12.2009

promo już jest.