SafeGroup
Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Konkursy, giełda i promocje (https://safegroup.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE (/thread-1654.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - korbennn - 11.12.2009

Ktoś wczoraj chciał, więc wrzucam:

dwall-promo.zip od Gizmo

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


I dla wszystkich którzy mają potrzebę Smile


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - lunaticdreams - 11.12.2009

Dozamet1 napisał(a):OK pobrałem i zainstalowałem ale jak to spolszczyć?Bo daję do windows/system32/defensewall i tak nie spolszcza


spolszczenie działa......zainstalowałem na próbę na lapku ojca,co zrobiłem?
zainstalowałem DW z promocji,nie restartowałem sytemu,wszedłem do katalogu c:\windows\system 32\DefenseWall HIPS i podmieniłem plik dwall_res.dll na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

,oczywiście pobierającten plik musisz mu zmienić nazwę na dwall_res.dll (ucinasz przeklej)restart kompa aktywacja licencji i wsio.


szkoda że w DW nie ma takich monitów jak GW ale to pewnie przyzwyczajenie


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Dozamet1 - 11.12.2009

Dzięki lunaticdreams.Działa wszystko jak należy!


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - lunaticdreams - 11.12.2009

no problemoGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrinGrin


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - korbennn - 11.12.2009

g''woli ścisłości raczkującego korbennna...
Po instalacji tego programu [już mi się podoba!]należy wyłaczyć HIPS w OA lub CISie?


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Meir - 11.12.2009

A ja chcesz Korbenn...rozsądek podpowiada: Tak...obsesja : Nie


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - korbennn - 11.12.2009

Tym razem, wyjątkowo poddam się pod rozwagę i wyłączę. hehe

Czytam i dochodzę do wniosku że ten prog nie ma konieczności konfigurować - db myślę?

Zbadałem About

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Jurek - 11.12.2009

lunaticdreams napisał(a):
Dozamet1 napisał(a):OK pobrałem i zainstalowałem ale jak to spolszczyć?Bo daję do windows/system32/defensewall i tak nie spolszcza


spolszczenie działa......zainstalowałem na próbę na lapku ojca,co zrobiłem?
zainstalowałem DW z promocji,nie restartowałem sytemu,wszedłem do katalogu c:\windows\system 32\DefenseWall HIPS i podmieniłem plik dwall_res.dll na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

,oczywiście pobierającten plik musisz mu zmienić nazwę na dwall_res.dll (ucinasz przeklej)restart kompa aktywacja licencji i wsio.


szkoda że w DW nie ma takich monitów jak GW ale to pewnie przyzwyczajenie


Dzięki Lunatic! Można by było nie zmieniać nazwy pliku, tylko pozostawić dwall_res.dll, wtedy nie trzeba by było się bawić Smile


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - lunaticdreams - 11.12.2009

Jurek napisał(a):
lunaticdreams napisał(a):
Dozamet1 napisał(a):OK pobrałem i zainstalowałem ale jak to spolszczyć?Bo daję do windows/system32/defensewall i tak nie spolszcza


spolszczenie działa......zainstalowałem na próbę na lapku ojca,co zrobiłem?
zainstalowałem DW z promocji,nie restartowałem sytemu,wszedłem do katalogu c:\windows\system 32\DefenseWall HIPS i podmieniłem plik dwall_res.dll na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

,oczywiście pobierającten plik musisz mu zmienić nazwę na dwall_res.dll (ucinasz przeklej)restart kompa aktywacja licencji i wsio.


szkoda że w DW nie ma takich monitów jak GW ale to pewnie przyzwyczajenie


Dzięki Lunatic! Można by było nie zmieniać nazwy pliku, tylko pozostawić dwall_res.dll, wtedy nie trzeba by było się bawić Smile


kein problem..............TongueTongueTongueTongueTongueTongue


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Jurek - 11.12.2009

Eru napisał(a):Zastanawiam się czy zostać z GW Free + reguły PRO czy przejść na DW Grin
Mógłby ktoś wypisać najistotniejsze różnice między nimi Grin


1. GeSWall nie posiada jeszcze trwałej reguły dla dysków wymiennych i trzeba ją tworzyć po każdym restarcie kompa
2. GW nie izoluje plików przenoszonych pomiędzy partycjami i dyskami.
3. Izoluje więcej plików systemowych i kluczy rejestru ale posiada słabsze restrykcje. Najlepszym przykładem jest wirus "ebook.exe" który zaizolowany wpada do folderu Windows.
4. Większe możliwości konfiguracyjne w GW ale znacznie trudniejsze niż w DW
5. Brak polskiej wersji językowej
6. GW można zainstalować tylko na NTFS.


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - zbyszek - 11.12.2009

korbennn napisał(a):g''woli ścisłości raczkującego korbennna...
Po instalacji tego programu [już mi się podoba!]należy wyłaczyć HIPS w OA lub CISie?


Ja mam wyłączony HIPS w OA Smile


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - korbennn - 11.12.2009

A ja odinstalowałem OA PAID Grin i mam tylko DW - jak szybciutko wszystko myka na Viście


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Jurek - 11.12.2009

korbennn napisał(a):A ja odinstalowałem OA PAID Grin i mam tylko DW - jak szybciutko wszystko myka na Viście


Moja córka używa DW tylko z zaporą Windows XP. U mnie z Outpostem Free bez hipsa też system szybko chodzi.


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - asg - 11.12.2009

a jak u mnie śmiga komp bez Visty!


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - martini - 11.12.2009

zaraz wszyscy przejdą na systemowe fv + DW.. Tongue


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - lunaticdreams - 11.12.2009

30 zika za update do pełnej wersji.......czas kupić,jak to jest z tym DW poroku czsu klucz dalej działa ale trzeba nowsze wersje pobierać ręcznie tak?


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - zord - 11.12.2009

nie działa z wersjami które wyjdą po terminie ważności klucza


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - asg - 11.12.2009

martini napisał(a):zaraz wszyscy przejdą na systemowe fv + DW.. Tongue


no pewnie. Jak komuś DW nie blokuje pracy to DW + skaner online usuwający wirusy + np. MBAM od czasu do czasu, wystarcza.


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - lunaticdreams - 11.12.2009

czyli 30 zika na rok..................kórdekupił bym bo akurat program na "tatowy"komp,mało się drze.,i jest cichy..........szkoda że NIe ma jeszcze GW3 kurde


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - asg - 11.12.2009

niestety nie 30. 30 to za przedłużenie. Na starcie ja zapłaciłem ... moment sprawdzę
84,51 zł (29.95 USD)