SafeGroup
Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Konkursy, giełda i promocje (https://safegroup.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE (/thread-1654.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Jurek - 13.12.2009

Pablosss napisał(a):Tylko że nie u mnie Smile


Jak nie jak tak Smile


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - adam_993 - 13.12.2009

Ohh Jurku Pablossowi nie działa bo wcześniej miał trial i teraz nie chce rejestrować klucza.


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Jurek - 13.12.2009

adam_993 napisał(a):Ohh Jurku Pablossowi nie działa bo wcześniej miał trial i teraz nie chce rejestrować klucza.


Mowa była przecież o tym, że promo jeszcze działa a nie o DW Smile


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Pablosss - 13.12.2009

To chyba jakaś głębsza sprawa u mnie, ponieważ z pomocą Creera napisałem maila do Ilyi który przesłał mi specjalny plik który miał umożliwić mi instalację DW, ale nie umożliwił Smile


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - lunaticdreams - 13.12.2009

pablos zrób tak jak ci napisałem na PW


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Pablosss - 13.12.2009

To nic nie daje niestety.


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Jurek - 13.12.2009

Pablosss napisał(a):To chyba jakaś głębsza sprawa u mnie, ponieważ z pomocą Creera napisałem maila do Ilyi który przesłał mi specjalny plik który miał umożliwić mi instalację DW, ale nie umożliwił Smile


Mogę Ci dać link do pliku, który powinien rozwiązać ten problem Smile


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Pablosss - 13.12.2009

Jaki plik masz na myśli? Smile


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Eru - 13.12.2009

Pablosss napisał(a):Jaki plik masz na myśli? Smile


Pewnie taki którego sam używał Grin


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Pablosss - 13.12.2009

Eru napisał(a):Pewnie taki którego sam używał Grin


Tak czy inaczej mnie to nic nie mówi Tongue


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Jurek - 13.12.2009

Pablosss napisał(a):Jaki plik masz na myśli? Smile


Chcesz rozwiązać problem, to napisz na PW.


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Jurek - 14.12.2009

Darmowa promocja na DW 2.56 zakończona!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - polak900 - 14.12.2009

widzę że już prawie każdy, jak nie każdySmile używa tej wersji, czyli problem malware na naszym forum jest rozwiązanySmile


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - lunaticdreams - 14.12.2009

nie każdy Polak nie każdy................ciekawi mnie kiedy wyjdzie nowsza wersja 2.xx a może to już koniec 2.xx i teraz będzie już 3.xx


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Eru - 14.12.2009

lunaticdreams napisał(a):nie każdy Polak nie każdy................ciekawi mnie kiedy wyjdzie nowsza wersja 2.xx a może to już koniec 2.xx i teraz będzie już 3.xx


Jak jest teraz wersja Beta 3 to pewnie wersja 2.56 jest ostatnią z linii 2.xx Grin


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Creer - 14.12.2009

Potwierdzam wersja 2.56 jest wersja ostatnia serii 2.xx.
Nastepna wersja jaka sie ukaze to wersja oznaczona numerem 3.xx


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - lunaticdreams - 14.12.2009

Jeśli tak to nie kumam po co jest zniżka na pełną wersję 2.56 jeśli 2.56 będzie ostatnią...............chyba że z 2.56 SE po aktywowaniu jej do pełnej 2.56 będzie można przejść za friko do 3.xx (wersji bez FW)

czy dobrze KUMAM?


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Creer - 14.12.2009

lunaticdreams napisał(a):Jeśli tak to nie kumam po co jest zniżka na pełną wersję 2.56 jeśli 2.56 będzie ostatnią...............chyba że z 2.56 SE po aktywowaniu jej do pełnej 2.56 będzie można przejść za friko do 3.xx (wersji bez FW)

czy dobrze KUMAM?

Wersja z promocji Gizmo jest pozbawiona update''ow ergo nie mozesz jej zaktualizowac do wersji 3.xx kiedy bedzie ona dostepna. Jesli posiadasz pelna wersje (przez rok od pierwszego zakupu, przysluguje Ci support i darmowa aktualizacja do nowych wersji programu, po roku czasu od kupna, licencja wygasa, aby ja przedluzyc o kolejny rok, placisz ~$11) przysluguje Ci prawo darmowego upadate''u do najnowszej dostepnej publicznie wersji programu.


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Eru - 14.12.2009

Creer napisał(a):
lunaticdreams napisał(a):Jeśli tak to nie kumam po co jest zniżka na pełną wersję 2.56 jeśli 2.56 będzie ostatnią...............chyba że z 2.56 SE po aktywowaniu jej do pełnej 2.56 będzie można przejść za friko do 3.xx (wersji bez FW)

czy dobrze KUMAM?

Wersja z promocji Gizmo jest pozbawiona update''ow ergo nie mozesz jej zaktualizowac do wersji 3.xx kiedy bedzie ona dostepna. Jesli posiadasz pelna wersje (przez rok od pierwszego zakupu, przysluguje Ci support i darmowa aktualizacja do nowych wersji programu, po roku czasu od kupna, licencja wygasa, aby ja przedluzyc o kolejny rok, placisz ~$11) przysluguje Ci prawo darmowego upadate''u do najnowszej dostepnej publicznie wersji programu.


A da się jakąś dożywotnią licencję wykupić, czy tylko roczne są Grin


Re: Specjalna wersja DefenseWall HIPS v.2.56 za FREE - Creer - 14.12.2009

Eru napisał(a):
Creer napisał(a):
lunaticdreams napisał(a):Jeśli tak to nie kumam po co jest zniżka na pełną wersję 2.56 jeśli 2.56 będzie ostatnią...............chyba że z 2.56 SE po aktywowaniu jej do pełnej 2.56 będzie można przejść za friko do 3.xx (wersji bez FW)

czy dobrze KUMAM?

Wersja z promocji Gizmo jest pozbawiona update''ow ergo nie mozesz jej zaktualizowac do wersji 3.xx kiedy bedzie ona dostepna. Jesli posiadasz pelna wersje (przez rok od pierwszego zakupu, przysluguje Ci support i darmowa aktualizacja do nowych wersji programu, po roku czasu od kupna, licencja wygasa, aby ja przedluzyc o kolejny rok, placisz ~$11) przysluguje Ci prawo darmowego upadate''u do najnowszej dostepnej publicznie wersji programu.


A da się jakąś dożywotnią licencję wykupić, czy tylko roczne są Grin

Mozna od razu na kilka lat wykupic lub dla kilku komputerow, na ile mozna max, tego nie wiem, musisz prowadzic indywidualne rozmowy z Ilya czy w ogole cos takiego dopuszcza.