SafeGroup
AntiVir Classic - PL - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Programy antywirusowe (https://safegroup.pl/forum-8.html)
+--- Wątek: AntiVir Classic - PL (/thread-170.html)



AntiVir Classic - PL - Razones - 06.02.2007

Witam, sciągnełem wersję Classic z serwisu. Mam pytanie czy w tej wersji jest wersja polska? Bo w ustawieniach znaleść nie moge Suspicious

Pozdrawiam,
Razones!


Re: AntiVir Classic - PL - Zafi - 06.02.2007

Nie ma jeszcze


Re: AntiVir Classic - PL - Razones - 06.02.2007

Zafi napisał(a):Nie ma jeszcze


A czy jest może jakieś dodatkowe spolszczenie czy coś innego i może ktoś wie czy wogle kiedyś będzie:?:


Re: AntiVir Classic - PL - Serafin - 07.02.2007

Spolszczenia nie ma, a to czy takowe będzie zależy tylko i wyłącznie od producenta.
Dlatego prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość Wink


Re: AntiVir Classic - PL - lis vitalis - 22.02.2007

Ja tam się cieszę,że nie ma polskiej wersji,pomyślcie,wychodzi polska wersja AntiVira,i co się dzieje,duża część avastowców,pewnie kilkaset tysięcy przesiada się na AntyVira,i wtedy chyba musielibyśmy z powody zapchania serwerów Aviry , pobierać aktualizację o 4 w nocy. Lol


Re: AntiVir Classic - PL - Serafin - 22.02.2007

Tak z pobieraniem aktualizacji byłoby ja kolejkami w emule. Komputer zostawiałoby się na całą noc żeby pobrał aktualizację.
Ciekawe jakby to wszystko wyglądało Lol


Re: AntiVir Classic - PL - andrzejnielepper - 23.02.2007

ale przez to że jest tak mało użytkowników AntiVira, ta strona funkcjonuje tak jak funkcjonuje:cry:


Re: AntiVir Classic - PL - lis vitalis - 24.02.2007

andrzejnielepper napisał(a):ale przez to że jest tak mało użytkowników AntiVira, ta strona funkcjonuje tak jak funkcjonuje:cry:
Gdyby było mało nie byłoby takich problemów z aktualizacjami w godzinachszczytu,wystarczy zobaczyć ilość pobrań AntiVira na DP,a co do tej strony to nie wiem co byś chciał więcej. Grin


Re: AntiVir Classic - PL - andrzejnielepper - 24.02.2007

i tu jest "lis" pogrzebany. Ludzie pobierają program z innych źródeł a nie z tej strony !!!. Tu wejdą tylko po pomoc w konfiguracji lub przy okazji problemów z AntiVirem. Nic więcej ich tu nie ciągnie, bo nie wiedzą, że mogą podać logi do sprawdzenia, że Bodek, Phancy i pare innych osób wrzuciło tu kilka ważnych rad dla takich zielonych jak ja. Generalnie program, mimo swoich zalet, jest mało znany a to powoduje taki mały ruch na stronie. Pewnym wyjściem byłoby spolszczenie AntiVira - będzie łatwiejszy w obsłudze co zwiększy jego popularność. A kolejki po aktualizacje nie sa takie dużeGrin


Re: AntiVir Classic - PL - FaktorX - 10.04.2007

wie ktoś może kiedy będzie polska wersja?? bo po angielsku to nie wiadomo co znalazł Wink


Re: AntiVir Classic - PL - floriusz1 - 16.04.2007

nazwy wirusów po polsku i angielsku są takie same


Re: AntiVir Classic - PL - Rocky - 21.09.2007

polskijęzycznej wersji językowej nie ma i jak na razie nie będzie gdyż niemiecki producent nie jest zainteresowany polskim rynkiem8)


Re: AntiVir Classic - PL - adam_993 - 11.07.2008

Szkoda, ale może kiedyś...


Re: AntiVir Classic - PL - Plati - 13.11.2011

Proszę nie odkopywać starych tematów, zwłaszcza, że nie ma się nic ciekawego do powiedzenia.

Pozdrawiam