SafeGroup
Agnitum Outpost Firewall Pro za Darmo na 6 miesięcy ! ! ! ! - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Agnitum Outpost Firewall Pro za Darmo na 6 miesięcy ! ! ! ! (/thread-1862.html)



Agnitum Outpost Firewall Pro za Darmo na 6 miesięcy ! ! ! ! - saper1972 - 13.02.2010

I chyba więcej pisać nie muszę Smile


Re: Agnitum Outpost Firewall Pro za Darmo na 6 miesięcy ! ! ! ! - lunaticdreams - 13.02.2010

Aj nie musisz GrinGrinGrin,od siebie dodam że Promocja dotyczy najnowszej wersji
Możliwe że tak,Jakbym nie był za NAT,em to skusił bym się i zainstalował


Re: Agnitum Outpost Firewall Pro za Darmo na 6 miesięcy ! ! ! ! - mateusxzz - 13.02.2010

A to jak się jest za NAT''em to firewall nie potrzebny?


Re: Agnitum Outpost Firewall Pro za Darmo na 6 miesięcy ! ! ! ! - Meir - 13.02.2010

Elegancko...kluczyk może się kiedyś przydać...podziękował LunaticSmile


Re: Agnitum Outpost Firewall Pro za Darmo na 6 miesięcy ! ! ! ! - lunaticdreams - 13.02.2010

Wystarczy XPfirewall

Zresztą roofman kiedyś to tłumaczył

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Poza tym w routerze też mam firewall i jakiś "Instrusion Detection"czy coś takiego.
na wildersach i innych forach też twierdzą że styka spokojnie

Zresztą wróćmy do Tematu


Re: Agnitum Outpost Firewall Pro za Darmo na 6 miesięcy ! ! ! ! - korbennn - 13.02.2010

Slicznie, w końcu zobaczę to cudeńko na moim x64 bo free nie można zainstalować grr

dziękujemy


Re: Agnitum Outpost Firewall Pro za Darmo na 6 miesięcy ! ! ! ! - Jurek - 13.02.2010

lunaticdreams napisał(a):Wystarczy XPfirewall

Zresztą roofman kiedyś to tłumaczył

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Poza tym w routerze też mam firewall i jakiś "Instrusion Detection"czy coś takiego.
na wildersach i innych forach też twierdzą że styka spokojnie


HIPS z piaskiem i firewall routera, to mocna ochrona. Problem może być tylko wtedy, gdy HIPS się posypie, wirus wyłączy zaporę Windows, zablokuje exeki i zainicjuje połączenia wychodzące. Zapora routera wtedy nie pomoże.

Outpost to fajny firewall. Osobiście bardziej odpowiada mi wersja free bez zbędnych bajerów Smile


Re: Agnitum Outpost Firewall Pro za Darmo na 6 miesięcy ! ! ! ! - Eugeniusz - 13.02.2010

Będę miał firewalla do Defensewalla.


Re: Agnitum Outpost Firewall Pro za Darmo na 6 miesięcy ! ! ! ! - krzysiekx - 13.02.2010

Nie chce mi się zmieniać, zostanę sobie przy free.


Re: Agnitum Outpost Firewall Pro za Darmo na 6 miesięcy ! ! ! ! - Jurek - 13.02.2010

krzysiekx napisał(a):Nie chce mi się zmieniać, zostanę sobie przy free.


Czy Twoje zestawy są takie?

PC - Windows XP: DefenseWall HIPS + Outpost Firewall Free + MBAM on-demand
Laptop - Windows 7: NIS 2010


Re: Agnitum Outpost Firewall Pro za Darmo na 6 miesięcy ! ! ! ! - krzysiekx - 13.02.2010

Tak, właśnie tak.


Re: Agnitum Outpost Firewall Pro za Darmo na 6 miesięcy ! ! ! ! - MiniMax - 22.02.2010

A do tego ostatnio dodany Outpost Antivirus Pro - 6 miesięcy free i jest porządne zabezpieczenie w komplecie Cool


Re: Agnitum Outpost Firewall Pro za Darmo na 6 miesięcy ! ! ! ! - polak900 - 13.11.2011

Outpost Antivirus Pro ?
jakoś nie wierzę temu softowi, wolę jak zajmują się fw który jest bardzo dobry