SafeGroup
Czego w tej chwili słuchacie? - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Czego w tej chwili słuchacie? (/thread-1880.html)



Re: Czego w tej chwili słuchacie? - bierni - 04.05.2010

Meir napisał(a):To jest dla mnie samo piękno:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



red hot - bardzo przyjemne ale stara metallica król nad królami.


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - polak900 - 04.05.2010

tak tak tak
dołóż jeszcze slayer, kreatora i będzie komplet


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - Meir - 04.05.2010

polak900 napisał(a):tak tak tak
dołóż jeszcze slayer, kreatora i będzie komplet

A ja bym jeszcze dorzucił : Venoma(nomen-omen) i SepulturęTongue


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - polak900 - 04.05.2010

bierni86 napisał(a):
Meir napisał(a):To jest dla mnie samo piękno:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



red hot - bardzo przyjemne ale stara metallica król nad królami.


kiedyś to były czasy grali dla ludzi a teraz i metallica i inne zespoły gają przede wszystkim dla szmalu


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - bierni - 04.05.2010

polak900 napisał(a):kiedyś to były czasy grali dla ludzi a teraz i metallica i inne zespoły gają przede wszystkim dla szmalu


nawet jak się ogląda stare koncerty to widać - na jednym lars ulrich zaprasza wszystkich po koncercie na piwo ale to dopiero za 4 godziny bo jeszcze muszą pograć.

polak900 napisał(a):tak tak tak
dołóż jeszcze slayer, kreatora i będzie komplet


slayer nawet do dzisiaj robi świetne kawałki - ale raining blood i solówka od 1:16 - mózgownica sama się kołyszeGrin
racja meir - sepultura z maxem na czele - chociaż czarny na pierwszej płycie i na dante XXI też sobie poradził.

btw do jaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

poczekajcie aż koleś przejdzie do wykonywania super piosenki


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - polak900 - 04.05.2010

a to znasz?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


bierni86 napisał(a):
polak900 napisał(a):kiedyś to były czasy grali dla ludzi a teraz i metallica i inne zespoły gają przede wszystkim dla szmalu


nawet jak się ogląda stare koncerty to widać - na jednym lars ulrich zaprasza wszystkich po koncercie na piwo ale to dopiero za 4 godziny bo jeszcze muszą pograć.

polak900 napisał(a):tak tak tak
dołóż jeszcze slayer, kreatora i będzie komplet


slayer nawet do dzisiaj robi świetne kawałki - ale raining blood i solówka od 1:16 - mózgownica sama się kołyszeGrin
racja meir - sepultura z maxem na czele - chociaż czarny na pierwszej płycie i na dante XXI też sobie poradził.

btw do jaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

poczekajcie aż koleś przejdzie do wykonywania super piosenki


ostatnia płytta slayera polecam


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - bierni - 04.05.2010

polak900 napisał(a):a to znasz?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



w samochodzie mam jedną cd z balladami - jest na pierwszym miejscu - ogólnie przypadek ale naprawdę zajebisty utwór i do tego teledysk - nie jestem romantykiem itp. ale ten teledysk i utwór mają coś magicznego w sobie.


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - polak900 - 04.05.2010

magiczne są wszystkie ich płyty i trwają bardzo długo 2 h czasem utwory po 20 min


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - bierni - 04.05.2010

polak900 napisał(a):magiczne są wszystkie ich płyty i trwają bardzo długo 2 h czasem utwory po 20 min


nie jestem ich wielkim fanem ale oprócz tego utworu jst jeszcze kilka ciekawych. trzeba im przyznać, że technicznie ciężko ich pobić.

a

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

dla mnie zespół i technicy #1. a ostatnia płyta do arcydzieło i te utwory po 6-10 min. przedostatnia też super.


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - polak900 - 04.05.2010

i to kolejna ich próbka kolego to progressive metal z najwyższej miary, muzyka się rozwija od początku do końca
bierni86 napisał(a):
polak900 napisał(a):magiczne są wszystkie ich płyty i trwają bardzo długo 2 h czasem utwory po 20 min


nie jestem ich wielkim fanem ale oprócz tego utworu jst jeszcze kilka ciekawych. trzeba im przyznać, że technicznie ciężko ich pobić.

a

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

dla mnie zespół i technicy #1. a ostatnia płyta do arcydzieło i te utwory po 6-10 min. przedostatnia też super.


wiesz dlaczego bo to sa czasy metallici slayera
tylko gatunek inny
jest szkoła nawet grania na dvd tego zespołu co duo pisać to sława
machine head wszystkie płyty


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - bierni - 04.05.2010

polak900 napisał(a):i to kolejna ich próbka kolego to progressive metal z najwyższej miary, muzyka się rozwija od początku do końca


ale sam widzisz jak działa DT a jak np. polskie zespoły.

polak900 napisał(a):wiesz dlaczego bo to sa czasy metallici slayera
tylko gatunek inny
jest szkoła nawet grania na dvd tego zespołu co duo pisać to sława
machine head wszystkie płyty


machine head budowało swojego rodzaju suspens - z płyty na płyty coraz ciężej budowali napięcie - można powiedzieć, że z każdą płytą dorastali - chociaż każda płyta była arcydziełem.


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - Meir - 04.05.2010

Ja tam Chłopcy nie mam obcykanej tego typu muzyki...ale miałem Przyjaciela(niestety już nie żyjeSad)...który metal miał w jednym paluszku...pamiętam,że lubił ten zespół:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Czego w tej chwili słuchacie? - polak900 - 04.05.2010

nie ma co porównywać bierni
posłuchaj riverside oni świetnie grają
supprtowali DT kiedyś na koncercie to już coś znaczy
Meir napisał(a):Ja tam Chłopcy nie mam obcykanej tego typu muzyki...ale miałem Przyjaciela(niestety już nie żyjeSad)...który metal miał w jednym paluszku...pamiętam,że lubił ten zespół:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



spoko king daymond


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - bierni - 04.05.2010

polak900 napisał(a):nie ma co porównywać bierni
posłuchaj riverside oni świetnie grają
supprtowali DT kiedyś na koncercie to już coś znaczy
Meir napisał(a):Ja tam Chłopcy nie mam obcykanej tego typu muzyki...ale miałem Przyjaciela(niestety już nie żyjeSad)...który metal miał w jednym paluszku...pamiętam,że lubił ten zespół:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



spoko king daymond


jak tylko będę miał chwilkę to poświęcę im czasSmile

a mercyful fate - taki judas priest + wczesna metallica - fajna grupa

a nie wspomnieliśmy o bardzo ważnym zespole z texasu - Pantera exaequo z Machine Head.


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - polak900 - 04.05.2010

far beyond drivenczy jakoś tak leciało

te zespoły sobie przeglądnij
A.C.T Abydos Adagio Age of Nemesis Allen-Lande Amaran''s Plight Amaseffer Andromeda Anubis Gate Arena Ark Artension Ayreon Balance of Power Beardfish Beyond Twilight Circle II Circle Circus Maximus Cloudscape Communic Conception Crimson Glory DGM Dali''s Dilemma Darkwater Deadsoul Tribe Derek Sherinian Dominici Dream Theater Dreamscape Empty Tremor Enchant Evergrey Everon Explorers Club Fates Warning Frameshift Freak Kitchen Frost* Gordian Knot Green Carnation Guilt Machine IQ Ice Age Indukti James LaBrie Jon Oliva''s Pain Jordan Rudess Kaipa Karmakanic Knight Area Liquid Tension Experiment Magellan Magnitude 9 Manticora Mechanical Poet Mind''s Eye Mindflow MullMuzzler Myrath Neal Morse Nightingale OSI Pagan''s Mind Pain of Salvation Pathosray Pendragon Planet X Poverty''s No Crime Psychotic Waltz Pyramaze Queensrÿche Redemption Royal Hunt Russell Allen Savatage Seventh Wonder Sieges Even Spheric Universe Experience Spiral Architect Spock''s Beard Star One Sun Caged Suspyre Sylvan Symphony X The Flower Kings The Tangent Thought Chamber Threshold Tiles Time Requiem Tomorrow''s Eve Transatlantic Vanden Plas Vanishing Point Vision Divine Wastefall Wolverine Zero Hour
i to

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Czego w tej chwili słuchacie? - Meir - 04.05.2010

A Motorhead i Iron Maiden ?


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - bierni - 04.05.2010

polak900 napisał(a):far beyond drivenczy jakoś tak leciało

te zespoły sobie przeglądnij
A.C.T Abydos Adagio Age of Nemesis Allen-Lande Amaran''s Plight Amaseffer Andromeda Anubis Gate Arena Ark Artension Ayreon Balance of Power Beardfish Beyond Twilight Circle II Circle Circus Maximus Cloudscape Communic Conception Crimson Glory DGM Dali''s Dilemma Darkwater Deadsoul Tribe Derek Sherinian Dominici Dream Theater Dreamscape Empty Tremor Enchant Evergrey Everon Explorers Club Fates Warning Frameshift Freak Kitchen Frost* Gordian Knot Green Carnation Guilt Machine IQ Ice Age Indukti James LaBrie Jon Oliva''s Pain Jordan Rudess Kaipa Karmakanic Knight Area Liquid Tension Experiment Magellan Magnitude 9 Manticora Mechanical Poet Mind''s Eye Mindflow MullMuzzler Myrath Neal Morse Nightingale OSI Pagan''s Mind Pain of Salvation Pathosray Pendragon Planet X Poverty''s No Crime Psychotic Waltz Pyramaze Queensrÿche Redemption Royal Hunt Russell Allen Savatage Seventh Wonder Sieges Even Spheric Universe Experience Spiral Architect Spock''s Beard Star One Sun Caged Suspyre Sylvan Symphony X The Flower Kings The Tangent Thought Chamber Threshold Tiles Time Requiem Tomorrow''s Eve Transatlantic Vanden Plas Vanishing Point Vision Divine Wastefall Wolverine Zero Hour


haha fuck meSmile sporo tego - generalnie jestem wybredny ale może coś się trafi - z muzyką jest jak z samochodami - każdy lubi inną markę choć ogólnie każdy działa na tej samej zasadzie Smile
Meir napisał(a):A Motorhead i Iron Maiden ?


stary mówisz z naszym języku Wink


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - polak900 - 04.05.2010

Meir napisał(a):A Motorhead i Iron Maiden ?


mówisz i masz meir

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Czego w tej chwili słuchacie? - Meir - 04.05.2010

Spoko...siedziałem z tym kolegą przez 4 lata w ławce...a on na wszystkich lekcjach...pisał z głowy utwory z płyt tych zespołów...to trochę mi w głowie zostałoTongue


Re: Czego w tej chwili słuchacie? - bierni - 04.05.2010

polak900 napisał(a):
Meir napisał(a):A Motorhead i Iron Maiden ?


mówisz i masz meir

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



to ja dorzucam

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pany ja idę spać bo rano trzeba wstać - dobra dyskusja jutro albo przy następnej okazji trzeba będzie jeszcze porozmawiać na ten tematSmile

pozdrawiam