SafeGroup
Spy Emergency AntiSpyware na poł roczku za FREE :) - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Konkursy, giełda i promocje (https://safegroup.pl/forum-16.html)
+--- Wątek: Spy Emergency AntiSpyware na poł roczku za FREE :) (/thread-1946.html)



Spy Emergency AntiSpyware na poł roczku za FREE :) - jasiekkidawa - 05.03.2010

Kolejne promo z.SPY EMERGENCY na 6 miesięcy za FREE Smile--> 2010/03/spy-emergency-antispyware-na-6-miesiecy.html


Re: Spy Emergency AntiSpyware na poł roczku za FREE :) - LikwidatoR - 05.03.2010

Dobry program, testowałem go jakiś rok temu, bardzo duża baza, wtedy ponad 1 mln sygnatur, porównywalna skuteczność do spy sweeperaSmile


Re: Spy Emergency AntiSpyware na poł roczku za FREE :) - adio - 05.03.2010

Pobrałem, niezły muł.


Re: Spy Emergency AntiSpyware na poł roczku za FREE :) - LikwidatoR - 05.03.2010

Może czasem zamuli przy pełnym skanie, ale skuteczny to on byłSmile


Re: Spy Emergency AntiSpyware na poł roczku za FREE :) - jasiekkidawa - 06.03.2010

Był u mnie w lapku daaawno temu... i wspominam go dobrze Smile Gdybym nie miał A-squared Anti-Malware na STANIE Smile to bym pewnie skorzystał z promocji Smile Smile Smile Smile


Re: Spy Emergency AntiSpyware na poł roczku za FREE :) - Pablosss - 06.03.2010

Ja bym się nie odważył zainstalować czegoś co było na czarnej liście Smile


Re: Spy Emergency AntiSpyware na poł roczku za FREE :) - ichito - 10.03.2010

A był na czarnej liście? Bo ja go właśnie mam w połączeniu z Symantekiem...trochę przymula start systemu, ale poza tym nie jest jakoś specjalnie odczuwalny. Sam program jest bardzo czytelny i zrozumiały...jest po polsku...ma klarowny interfejs, a skanowanie, którego są aż 4 rodzaje, faktycznie jest bardzo szybkie.


Re: Spy Emergency AntiSpyware na poł roczku za FREE :) - Pablosss - 10.03.2010

ichito napisał(a):A był na czarnej liście?


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.


Re: Spy Emergency AntiSpyware na poł roczku za FREE :) - Dozamet1 - 11.03.2010

to było 6lat temu.Teraz program jest czysty ale u mnie za długo nie zabawił jakiś taki kobylasty


Re: Spy Emergency AntiSpyware na poł roczku za FREE :) - ichito - 11.03.2010

Fakt...byłem zdziwiony, że ten program tam był...przecież zapora Netgat-u (FortKnox Personal Firewall) to raczej znany i uznany program. Zresztą na liście rzuciły mi się w oczy jeszcze i inne dość często spotykane teraz na portalach softy np. 1-2-3 Spyware Free, Advanced Spyware Remover, CyberDefender, RemoveIT Pro.
Dziś rano jednak postanowiłem go odinstalować...to, co mi na początku nie przeszkadzało...dość spore zużycie zasobów...w połączeniu z aplikacjami firmowymi zaczęło być nie do zniesienia, a w pracy z kompa musiałem przecież korzystać Smile W sumie Spy Emergency to sympatyczny, przyjazny dla użytkownika program i dość skuteczny...ale na domowe komputery raczej i z pamięcią wg mnie minimum 1,5 GB. Przy mniejszej działanie programu zaczyna być odczuwalne.


Re: Spy Emergency AntiSpyware na poł roczku za FREE :) - ichito - 13.11.2011

Podobnie jak zapora z Netgate - FortKnox Firewall - tak i anty-malware czyli Spy Emergency w ofercie za darmo na 180 dni

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]