SafeGroup
AVG Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: AVG Internet Security (/thread-2095.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Re: AVG Internet Security - Eugeniusz - 22.04.2012

Wiem, zrobiłem to - ale tak dla pewności zarzuciłem skan w krytycznych lokalizacjach Cool.


Re: AVG Internet Security - McAlex - 27.04.2012

No to żeby nie było, że same pochwały:-) próbowałem dziś dla testu zaktualizowac wersję av do isSmile niestety zapora nie chce się wgrac. Program zmienia nazwę na internet security Ale funkcję zostają z av. Pojawiają się informacje o błędach.


Re: AVG Internet Security - Flash999 - 04.05.2012

Dzisiaj wyszła nowa wersja AVG 2012.2171. Dodałem jeszcze brakujący poprzedni changelog.
Cytat: Program update AVG Internet Security 2012.2171 HotFix 13
Fixes & Improvements

Identity Protection: Fixed issue with verification of files signed with a valid certificate.
Setup: Fixed issue with installation fail while upgrading from AVG 8/9 to AVG 2012 SU4 (missing cabinet).


Program update AVG Internet Security 2012.2169 Small Update 04
Fixes & Improvements

AVG Do Not Track: Corrected and generalized locale mappings in Firefox.
AVG Do Not Track: Disable AVG Do Not Track if Internet Explorer tracking protection is enabled.
Core: Fixed issue with Identity Protection driver installation.
Kernel: Fixed issue with crash during scanning.
Outlook Addin: Fixed crash of Outlook addin caused by AntiSpam component.
Search-Shield: Search-Shield verdict icons were added to Google search results when signed into Google.
Search-Shield: Search-Shield will be installed only if selected for the installation.
User Interface: Fixed issue with stuck update icon on system tray.



Re: AVG Internet Security - Eugeniusz - 04.05.2012

Przypadkowo w coś kliknąłem (chyba w baner na dole), otworzyła się strona WWW zachęcająca do aktualizacji do wersji IS a na środku głównego interfejsu pojawiło się migająco-kręcące się logo AVG.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Kręci się tak i kręci Sad


Re: AVG Internet Security - Flash999 - 04.05.2012

Po restarcie powinno przestać. Kliknij w moje aplikacje - powinno być podobnie.


Re: AVG Internet Security - Eugeniusz - 04.05.2012

Wyłączyłem ochronę i włączyłem ponownie. Naprawiło się:crazy: .


Re: AVG Internet Security - McAlex - 04.05.2012

czy mógłby ktoś z was sprawdzić działanie ochrony sieci na nowym Firefox. Chodzi o to że avg pozwala mi pobierać wirusy na komputer pomimo ustawionej ochrony sieci i blokowaniu zagrożeń na innych przeglądarkach( wirus jest usuwany po pobraniu na komputer dopiero)


Re: AVG Internet Security - McAlex - 06.05.2012

Dziś jakas nowa aktualizacja plików programu mi wyskoczyła (2171). Po zaktualizowaniu, znowu się wyswietla monit o tę same aktualizację. Macie podobnie?


Re: AVG Internet Security - Borzuck - 06.05.2012

Nie, u mnie aktualizacja poszła i nowej nie wyszukuje.


Re: AVG Internet Security - McAlex - 06.05.2012

czyli u mnie coś nie takGrin


Re: AVG Internet Security - Eugeniusz - 06.05.2012

Zrestartuj komputer?


Re: AVG Internet Security - McAlex - 06.05.2012

nic nie dało<wpadlem na to>, tak samo jak wylaczanie i właczenie ochrony


Re: AVG Internet Security - bardok206 - 11.05.2012

Pamięta ktoś kiedy wystartowała beta wersji 2012?


Re: AVG Internet Security - KaMiL - 11.05.2012

bardok206 napisał(a):Pamięta ktoś kiedy wystartowała beta wersji 2012?

Miałem o to samo zapytać Grin 2012 ruszyła pod koniec czerwca, więc jeszcze jest czas. A też już jestem ciekawy nowej wersji...


Re: AVG Internet Security - bardok206 - 11.05.2012

Niech tylko zrobią podobnie jak fsecure (pozbyć się addonów/dodatków = ochrona wszystkich przeglądarek=> spokojne używanie opery ; ]) i będzie git.


Re: AVG Internet Security - Flash999 - 11.05.2012

To nie ma sensu - Opera korzysta z technologii AVG (czyli dublowanie ochrony).


Re: AVG Internet Security - bardok206 - 11.05.2012

Flash999 napisał(a):To nie ma sensu - Opera korzysta z technologii AVG (czyli dublowanie ochrony).
Ale sądzisz że prędkość blokowania nowych zagrożeń na stronach miedzy produktem avg a listami w operze będzie taka sama? Ja wątpię. Chciałbym aby link skaner nie działał tylko na 3 przeglądarkach. Nie chce czekać na update toolbarów po wyjściu nowej wersji przeglądarki. Dublowanie może tak ale nie wszystkiego...


Re: AVG Internet Security - Flash999 - 11.05.2012

Ale to AVG udostępnia dla Opery blokowane strony - powinno być to co w programie.
Masz rację, ograniczenie się do 3 przeglądarek jest niesprawiedliwe.


Re: AVG Internet Security - McAlex - 12.05.2012

Ale przecież jest ochrona sieci w płatnych wersjach avg. Strona z wirusem jest blokowana przez avg na operze.


Dodano: 11 maja 2012, 21:27

co prawda dzieje się tak bez udziału linkskanera , No Ale jeszcze nie udało mnie się pobrać wirusa znajdującego się na stronie na komputer. Oczywiście funkcję tę trzeba odpowiednio skonfigurowac


Dodano: 12 maja 2012, 15:12
Wygląda to na fatalną pomyłkę lub ( w co wątpie) jeden z najpopularniejszych jak nie najpopularniejszy konkurent Microsoft Offica ma w sobie wirusaGrin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: AVG Internet Security - polak900 - 12.05.2012

alex1155 napisał(a):Ale przecież jest ochrona sieci w płatnych wersjach avg. Strona z wirusem jest blokowana przez avg na operze.


Dodano: 11 maja 2012, 21:27

co prawda dzieje się tak bez udziału linkskanera , No Ale jeszcze nie udało mnie się pobrać wirusa znajdującego się na stronie na komputer. Oczywiście funkcję tę trzeba odpowiednio skonfigurowac


Dodano: 12 maja 2012, 15:12
Wygląda to na fatalna pomyłkę lub ( w co wątpie) jeden z najpopularniejszych jak nie najpopularniejszy konkurent Mcrosoft Offica ma w sobie wirusaGrin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


fake Smile wtopa avg niestety