SafeGroup
AVG Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: AVG Internet Security (/thread-2095.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Re: AVG Internet Security - McAlex - 12.05.2012

Ale to chyba jeden z tych niewybaczalnych FP, Libre jest mocno popularny, ja nie chce wiedziec ilu spośród 100 mln uzytkowników avg teraz wscieka sie przed komputeremGrin
Chyba błąd chmury.


Re: AVG Internet Security - Flash999 - 15.05.2012

AVG 2012.2176 Hotfix 14
Changelog:
Cytat: Setup: Fixed function of ChangeBrowserSearchProvider and InstallToolbar parameters.
Update: Fixed issue with repeated download of update files.



Re: AVG Internet Security - Borzuck - 16.05.2012

Jak zapodajesz plik na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to przychodzi z automatu, ze przyjęli plik. A czy odp. dot analizy też przyjdzie? Bo minęły dwa dni od wysłania 100% malware (zresztą z naszego forum) i nic, cisza


Re: AVG Internet Security - McAlex - 16.05.2012

Borzuck napisał(a):Jak zapodajesz plik na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

to przychodzi z automatu, ze przyjęli plik. A czy odp. dot analizy też przyjdzie? Bo minęły dwa dni od wysłania 100% malware (zresztą z naszego forum) i nic, cisza
Ale wirusy zgłaszamy przez <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> lub <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> lub przez programik ,który oni Ci prześla w odpowiedzi na pytanie.
Avg często wykrywa wirusy dopiero po uruchomieniu.


Re: AVG Internet Security - KaMiL - 16.05.2012

Ja,wysylam na maila i odpowiedz dostaje, ale bardzo pozno


Re: AVG Internet Security - Borzuck - 16.05.2012

A ma może ktoś owy programik do wysyłania malware ?


Re: AVG Internet Security - McAlex - 16.05.2012

ja miałem, Ale skasowalemSad wiem, że to dziwnie brzmi , Ale avg średnio zależy na wysyłaniu próbek. Oni rozwijają heurystykę, a zgłaszać to za pomocą programu samego w sobie można false positive. Kiedyś był program do publikacji plików na ich serwerze ftp a na maila odpisywali po chwili z autowynikami. Teraz nic. Ten programik nie służy stricte do wysyłania próbek.jest to po prostu zgłoszenie techniczne gdzie musisz wpisać maila, opisać problem i załączyć pliki. Ale też z reguły nie odpisywali. Polska pomoc techniczna zaleca kierować zgłoszenia na <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> . Pliki mają być w Archiwum z hasłem, a treść hasła w wiadomości. Sposób działa:-)


Re: AVG Internet Security - Borzuck - 17.05.2012

alex1155 napisał(a):ja miałem, Ale skasowalemSad wiem, że to dziwnie brzmi , Ale avg średnio zależy na wysyłaniu próbek. Oni rozwijają heurystykę, a zgłaszać to za pomocą programu samego w sobie można false positive. Kiedyś był program do publikacji plików na ich serwerze ftp a na maila odpisywali po chwili z autowynikami. Teraz nic. Ten programik nie służy stricte do wysyłania próbek.jest to po prostu zgłoszenie techniczne gdzie musisz wpisać maila, opisać problem i załączyć pliki. Ale też z reguły nie odpisywali. Polska pomoc techniczna zaleca kierować zgłoszenia na <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> . Pliki mają być w Archiwum z hasłem, a treść hasła w wiadomości. Sposób działa:-)


ok, dzięki za odpowiedź ;-)

EDIT: Niestety AVG ma głęboko gdzieś wysyłane im sample. Może program wykrywa her. te wirusy, które nie wykrył skanerem, nie wiem, ale do tej pory zero odp. czy dodano, czy to wirus itd. Wysyłałem wszędzie gdzie można, tylko odp. z automatu, że przyjęli. Trochę szkoda, jakby współpracowali z użytkownikami to mogli by dojść jeszcze wyżej.


Re: AVG Internet Security - McAlex - 17.05.2012

spróbuj uruchomić wysłany plik np.w sandboxie albo sprawdzić go na virustotal:-) często uruchamiałem zagrożenia i wtedy dopiero wykrywal:-)


Re: AVG Internet Security - Arek_AVG.PL - 24.05.2012

Jedna ważna sprawa przy kontaktach z <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> - to pomoc techniczna dla użytkowników komercyjnych i niezbędne jest podanie w mailu swojego numeru licencji. Bez niego dostaniecie z automatu reply, że trzeba podać numer licencji albo zadać swoje pytanie na free forum. Forum wersji Free to jedyna dostępna opcja pomocy technicznej dla użytkowników wersji darmowej.

Co do <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e --> to inbox prosto do labu, oni praktycznie nigdy nie odpowiadają na zgłoszenia jakie tam wpadają od "zwykłych" użytkowników.


Re: AVG Internet Security - McAlex - 25.05.2012

czy Wiadomo już kiedy pojawia się bety2013?


Re: AVG Internet Security - Flash999 - 29.05.2012

Pojawiła się nowe wersje:
+ AVG Internet Security
+ AVG Anti-Virus
+ AVG Anti-Virus Free
w wersji 2012 12.0 Build 2178a5019

Changelog:

Cytat: Program changes that will make the upgrade to the newest version easier.



Re: AVG Internet Security - Galactico - 11.06.2012

Dziś rano zainstalowałem AVG IS 2012 i muszę przyznać, że w moim odczuciu jest lekki. Lżejszy od Avasta, któremu ostatnio się strasznie skuteczność pogorszyła. Nie wiem dlaczego. Program się dość szybko zainstalował, sprawnie się zaktualizował. Jest praktycznie nieodczuwalny.


Re: AVG Internet Security - preter - 11.06.2012

AVG jest obecnie jednym z najlżejszych antywirusów. W przeciwieństwie do Avasta, który od marca nie został zaktualizowany, AVG przez cały czas jest bardzo aktywnie rozwijany i uaktualniany.


Re: AVG Internet Security - KaMiL - 11.06.2012

To prawda, bardzo dużym plusem AVG są jego ciągłe poprawki i aktualizacje, według mnie bije na głowę Avasta pod względem skuteczności, a wydajność jest całkiem niezła. Teraz tylko czekać na betę 2013 Smile


Re: AVG Internet Security - facecik - 11.06.2012

Dokładnie, ostatnimi czasy AVG poszło mocno do przodu , wydajność programu jest świetny, w zasadzie jest kompletnie nieodczuwalny , a skuteczność skanera i dodatkowo IP gwarantuje znacznie lepszą ochronę od Avasta i jego i tu zacytuję Grin "popuszczającej" piaskownicy.Nigdy za AVG nie przepadałem, ale teraz z trzech najbardziej popularnych darmowych AV na literkę A , to własnie jego bym polecił.


Re: AVG Internet Security - McAlex - 11.06.2012

Śmiem zaryzykowac stwierdzienie, że Avg Internet Security to w tej chwili pakiet, na który najchętniej wydałbym swoje pieniądze. Lekki, mocno skuteczny mozna mu po prostu zaufać. Grin


Re: AVG Internet Security - Flash999 - 11.06.2012

Powiem tak samo, jak dla mnie to najlepszy pakiet IS. Zmieniam co jakiś czas pakiety, a i tak do niego najchętniej wracam. Pomoc techniczna też ok, szybko dodają próbki.


Re: AVG Internet Security - facecik - 11.06.2012

To czemu na Avast-a się przesiadłeś ?


Re: AVG Internet Security - Flash999 - 11.06.2012

Testuję różne programy szukając lepszych rozwiązań (na razie żadnego nie znalazłem), pobieram właśnie nowy instalator AVG IS i biorę się do instalacji. Muszę korzystać z klucza, bo się marnuje.