SafeGroup
AVG Internet Security - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Pakiety Internet Security (https://safegroup.pl/forum-11.html)
+--- Wątek: AVG Internet Security (/thread-2095.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Re: AVG Internet Security - McAlex - 06.09.2012

Pobrałem instalator trzynastki. Sam wszystko zrobił. Po restarcie była już nowa wersja.


Re: AVG Internet Security - czarny93 - 06.09.2012

a jak to wygląda wer.2013 nadal nie skanuje plików z neta tylko w momencie pobrania ich na dysk? chodzi o wersje FREE?


Re: AVG Internet Security - PascalHP - 06.09.2012

Na laptopie Soluto twierdzi, że AVG dodaje 31 sekund do uruchomienia systemu.


Re: AVG Internet Security - facecik - 06.09.2012

PascalHP napisał(a):Na laptopie Soluto twierdzi, że AVG dodaje 31 sekund do uruchomienia systemu.


hmm czyli jednak nie do końca tą kwestię rozwiązali...


Re: AVG Internet Security - PascalHP - 06.09.2012

Mój wynik jednak nie jest do końca prawidłowy, po odinstalowaniu AVG uruchamianie systemu trwało jeszcze dłużej, a proces Windows Defender zabrał 49 sekund. Moja siostra musiała coś zrobić z tym systemem, bo uruchamia się 3 minuty. Jeżeli ktoś może sprawdzić na sprawnym systemie, to wtedy poznamy realne wyniki.


Re: AVG Internet Security - OPEN - 07.09.2012

Ja wczoraj jeszcze zdążyłem się załapać pechowo na wersję Internet Security 2012...

..trochę za długi czas uruchamiania to raz.. a dwa Firewall czuły... pytał o wszystko - OK... ale żeby jeszcze zapamiętywał odpowiedź to by było dobrze.. bo byłem przy tym jak brat włączał grę i nie mógł jej włączyć bo miał tyle pytań od Firewall AVG... wszystko odblokowywał (zalecanie) a AVG dalej swoje... za drugim uruchomieniem gry to samo... ile można pytać ;/ jak na razie odinstalowałem i chyba długo do niego nie wrócę , chyba że w wersji 2013 poprawili Firewall pod względem zapamiętywania odpowiedzi..


Re: AVG Internet Security - Galactico - 07.09.2012

OPEN napisał(a):chyba że w wersji 2013 poprawili Firewall pod względem zapamiętywania odpowiedzi..


A kliknąłeś, żeby zapamiętał decyzje?


Re: AVG Internet Security - OPEN - 07.09.2012

ja tam tej opcji nie zauważyłem, brat twierdzi że "nie było"... a jest taka opcja w rzeczywistości ?


Re: AVG Internet Security - lopez - 07.09.2012

Tak jest.


Re: AVG Internet Security - OPEN - 07.09.2012

no to może jednak wrócę do tego AVG (2013), mam nadzieje że ma mniejsze obciążenie systemu od wersji AVG 2012.. - głównie chodzi mi o PING który nie był zadowalający... ;/

ESET SS 5.2 - to samo... ;/

Avast''a IS zostawię bez komentarza...

Comodo IS też ma jakieś dziwne odpały... Firewall blokuje dostęp do gry, mimo że wcześniej tego nie robił ;/

Przetestuję jeszcze Roboscan IS Free - niby dobry jak pokazuje VB100..

Ps. Szukam dobrego Pakietu Internet Security - Takiego żeby miał dobrą wykrywalność, był lekki dla systemu i nie wpływał znacząco na PING w grze...

Pewnie się skończy na tym że zostanę z takim Pakietem :

Immunet Free + Kingsoft Cloud Antivirus 2012 + Malwarebytes Anti-Malware Pro..


Re: AVG Internet Security - buri - 07.09.2012

Właśnie jeszcze jedno pytanie mam odnośnie aktualizacji z 2012->2013 ustawienia pozostają zachowane? Brat by zrobił aktualizację, ale jeśli nie zostają ustawienia to nie ma to sensu.


Re: AVG Internet Security - Zbyniek81 - 07.09.2012

AVG nadal spowalnia rozruch systemu?


Re: AVG Internet Security - PascalHP - 07.09.2012

Wczoraj sprawdzałem, ale tamten wynik był błędny z powodu systemu, dzisiaj sprawdzę dokładnie.

Sent from my GT-S7530 using Board Express


Re: AVG Internet Security - Flash999 - 07.09.2012

buri napisał(a):Właśnie jeszcze jedno pytanie mam odnośnie aktualizacji z 2012->2013 ustawienia pozostają zachowane? Brat by zrobił aktualizację, ale jeśli nie zostają ustawienia to nie ma to sensu.

Raczej na pewno zostaną zachowane. Przy odinstalowywaniu można zaznaczyć usunięcie danych użytkownika. Domyślnie odznaczone, więc ustawienia i kwarantanna zostają. Przy aktualizacji plikiem instalacyjnym to samo.

Zaraz odinstaluję AVG, bo mam betę i zobaczę jak wygląda to w Soluto. Potem ponowna instalacja, pełny skan i screen.


Re: AVG Internet Security - KaMiL - 07.09.2012

Cytat: Podobnie jak w wersji 2012 : 8 procesów działających w tle :o krótko mówiąc : masakra :wariat


Cytat: wychodzi na to że mułem był ...i takim pozostał :whistle

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Smile


Re: AVG Internet Security - McAlex - 07.09.2012

Ale dlaczego mułem? Wiem,że generuje dużo procesów, ale naprawdę jest leciutki Grin


Re: AVG Internet Security - KaMiL - 07.09.2012

Nie, nie, nie... Tam piszą specjaliści. Jak mówią, że jest mułem, to jest mułem i koniec kropka.

Swoją drogą, to wydaje mi się, że tyle procesów ma swoje plusy, np. jak jakiś moduł się wysypie, to nie zamraża się cały program, a jedynie proces uszkodzonego modułu...


Re: AVG Internet Security - Galactico - 07.09.2012

Nie wiem, czy pamiętacie wersję 2010, 2011 i po premierze 2012? To były dość ciężkie aplikacje. Co z tego, że AVG ma 8 procesów? Chyba kiedyś to zostało wyjaśnione.


Re: AVG Internet Security - McAlex - 07.09.2012

Galactico napisał(a):Nie wiem, czy pamiętacie wersję 2010, 2011 i po premierze 2012?

Potwierdzam.
Zapewne dlatego użytkownicy niemający żadnego pojęcia o zabezpieczeniach opisują go mianem muła Wink
Avg zrobiło duży przeskok , podobnie jak G Data i najprawdopodobniej nowe buildy Kasperskyego.


Re: AVG Internet Security - Galactico - 07.09.2012

Kiedyś na uruchomienie się okna AVG czekałem, czekałem i jak się doczekałem, to początkowo było białe okienko i po chwili zaczęły się ładować ikonki. Co od Gdaty, to nigdy nie uważałem go za muła.