SafeGroup
Pogawędki VI - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VI (/thread-2210.html)



Re: Pogawędki VI - polak900 - 09.05.2011

Eugeniusz napisał(a):Woohoooo!!!!!!!!!!!


Dodano: poniedziałek, 9 maja 2011, 19:33

W piekle podobno mówią po niemiecku. Straszny język.

sorry Gieniu, ale bez komentarza


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 09.05.2011

Brzmi okropnie, a uczenie się słownictwa to tortury: Sehenswürdigkeiten besichtigen ???
spox Polak
tydzień dobrze się zaczął


Re: Pogawędki VI - morphiusz - 09.05.2011

Eugeniusz napisał(a):Brzmi okropnie, a uczenie się słownictwa to tortury: Sehenswürdigkeiten besichtigen ???
spox Polak
tydzień dobrze się zaczął


Zgadzam się Smile.


Re: Pogawędki VI - polak900 - 09.05.2011

to ja też się zgadzam Grin


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 09.05.2011

W jakim punkcie? Niemiecki czy dobry tydzień?


Re: Pogawędki VI - Meir - 10.05.2011

lukasamd napisał(a):
Meir napisał(a):gdyby (...) słuchał moich mądrych rad (...) to Forum miało by : klasę i styl.


Nieco wycięte, ale kontekst zachowany. Odpowiedź: zapewne
Już stan forum sprzed nieco ponad roku pokazywał, jaka to była(by nadal) klasa i styl - mniej więcej grupy podwórkowych chuliganów (mam na myśli całe forum i "zabetonowaną" scenę użytkowników, a nie wymienione przez Ciebie osoby).
Tu z góry uprzedzam Twoją odpowiedź: jak chcesz to drążyć, to nie w tym temacie, bo nie od tego on jest.

1. Nie Ty decydujesz na SG, po raz kolejny powtarzam (pewnie znowu się odbije jak groch... ale co tam). Ja po konsultacji z innymi osobami podjąłem decyzję o zaproponowaniu Zord''owi tej funkcji.

"Grupa podwórkowych chuliganów"...znowu : skrót myślowy ? Znam kilku :"podwórkowych chuliganów" jeden skończył prawo a drugi kończy Akademie Medyczną-więc byłbym bardzo ostrożny w ferowaniu tego typu osądów Tongue
"po konsultacji z innymi osobami"...tu mnie strasznie rozśmieszyłeś Smile ?
"nie Ty decydujesz na SG"...wiesz Lukas...to naprawdę nie jest moim marzeniem...gdybym tak mógł "decydować" np.o wszystkich koleżankach Oli...to tak...to było by zrealizowanie moich marzeń Grin


Re: Pogawędki VI - Konto usunięte - 10.05.2011

Nie obchodzi mnie, co te osoby zrobiły, co robią teraz. Grunt, że forum było w opłakanym stanie- ktoś nowy mógł za przeproszeniem od razu wypie**** , totalny bałagan, dziesiątki podobnych do tego tematów i pisanie niemal tylko o dupie maryny . Czy to jest jakiś poziom, klasa, styl? Chyba sam nie wierzysz w to, co napisałeś.
Opinię o Zordzie mam swoją, mają ją również użytkownicy tego forum. W tym wypadku również nie ma znaczenia, co robi on poza SG - grunt, że na samym serwisie ma nieposzlakowaną opinię, wiele konkretnych, sensownych postów, oraz udziela pomocy.
Aha i nie jestem na forum żadnym "panem", tu mamy luźną atmosferę Tongue


Re: Pogawędki VI - Meir - 10.05.2011

Forum było w "opłakanym stanie"...masz prawo do swojej...subiektywnej...oceny...ciekawe co by powiedziała o Twojej diagnozie osoba która-bez urazy-nas obu razem wziętych-przewyższała intelektem-czyli : @phancy Smile
Tak...oczywiście...Moderator Zord ma wszędzie : nieposzlakowaną opinię Cool


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 10.05.2011

Niedługo będą huczne obchody powstania SafeGroup Grin


Re: Pogawędki VI - tommyklab - 10.05.2011

Jednak ktoś dodaje nas do zakładek, a to nie byle kto, gość zna się na rzeczy, zna się z załogą MBAM, tu jego blog:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Smile


Re: Pogawędki VI - Meir - 10.05.2011

Faktycznie Tommy...to jest ktoś...zna się z załogą MBAM...chociaż osobiście wolałbym żeby dodała nas do zakładek : Gisele Bündchen...to jest dopiero : KTOŚ Cool
BTW.Ale : Marcin Kleczyński do nas nie zagląda-prawda Grin ?


Re: Pogawędki VI - tommyklab - 11.05.2011

Może zagląda, tylko ty o tym nie wiesz Smile

Ale myślę, że ma inne sprawy na głowie, a przede wszystkim swoje forum.


Re: Pogawędki VI - zord - 11.05.2011

no i satało sie komputer sie zepsuł Sad


Re: Pogawędki VI - tommyklab - 11.05.2011

Pewnie wągliki zjadły HDDTongue


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 11.05.2011

To wina premiera Tuska Tongue.
Czy w każdy 11. dzień miesiąca Zord będzie odprawiał jakieś modły?


Re: Pogawędki VI - zord - 11.05.2011

mi tam nie jest smieszno jedyne połaczemie z netem przez telefon a pisanie na nim to mordęga


Re: Pogawędki VI - facecik - 11.05.2011

Noooo, pisanie na telefonie to masakra , a co Ci padło ?


Re: Pogawędki VI - zord - 11.05.2011

nie wiem wciskam power lamplki sie swieca dyski chodza wiatraczki chodza ale komputer sie nie uruchamia


Re: Pogawędki VI - tommyklab - 11.05.2011

zord napisał(a):nie wiem wciskam power lamplki sie swieca dyski chodza wiatraczki chodza ale komputer sie nie uruchamia


Kiedyś tak miałem, to była płyta główna. Poszłado naprawy (gwara była), przyszła i jak na razie chodzi dalej.
Może być też w skrajnych wypadkach procesor, pamięci, zasilacz.

Jak nie masz pipczenia płyty przy właczaniu, to na 99% to płyta główna.


Re: Pogawędki VI - zord - 11.05.2011

płyta mi nigdy nie pipczała