SafeGroup
Pogawędki VI - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VI (/thread-2210.html)



Re: Pogawędki VI - Plati - 20.10.2010

to nieciekawie Meir... może jesteś jakąś znaną osobą w twoim mieście i ludzie cię rozpoznawają na ulicy.


Re: Pogawędki VI - mateusxzz - 20.10.2010

Dobra chłopaki Grin

ESS czy AIS ?


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 20.10.2010

Osobiście... wybrałbym AIS. Lżejszy (zdecydowanie). Jedyny minus - słaby antyspam.

To moje pytanie - Emsisoft Anti-malware czy Comodo Antivirus (firewall jest, potrzeba coś jeszcze, najlepiej z HIPS).


Re: Pogawędki VI - tommyklab - 20.10.2010

Ja znowu odradzam ESS. Nowe promo, zainstalowałem na nowy test-system, znowu ma zwiechy jak trafi na większe archiwum, trzeba było resetować kompa, no i dużo zostawia jednak...


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 20.10.2010

A ja chyba wybiorę CAVa.


Re: Pogawędki VI - zord - 20.10.2010

Emsisoft Anti-malware dużo pamięci zajmuje ale za to ładnie wykrywa z Comodo jak chcesz używać samego antywirka to odradzam słaba wykrywalność przy wysokim fp


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 20.10.2010

Hmm Comodo ma konflikt* z Sunbelt Personal Firewall (dostałem klucz, chcę z niego korzystać). To co, Emsi??
Szkoda że nigdy nie widziałem jak Mamutu blokuje keyloggera.


* proces SPF zużywał 100% procesora. Firewall z 2008, teraz aktualizują go tylko dla Vipre. Przynajmniej pyta o wszystkie połączenia, blokuje referrera, ciastka, reklamy (mam też Admunchera), lekki i prosty.


Re: Pogawędki VI - zord - 20.10.2010

To zainstaluj sobie VIPRE do tego Sunbelta Tongue


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 20.10.2010

Zobaczę Emsi, jak nie zadziała to zainstaluję Vipre.


Re: Pogawędki VI - tommyklab - 20.10.2010

Ech, takiej stałki, to nie ma na tym forum, czy jest?

Testowałem długo Avira, długo NIS, jeszcze czasy 2004-5 zdaje się, miedzy czasie różne g....a Smile, potem Kasper 6, ale coś mi nie pasował, potem różnie, potem znowu Kasper i już pozostał. Same statystyki który AV to nie wszystko, każdy musi pod pasować pod siebie. Ja na razie nie muszę szukać...


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 20.10.2010

Hmm Anti-malware bierze ponad 150MB, ale procesora bardzo mało.


Re: Pogawędki VI - zord - 20.10.2010

procesora bierze mało bo jest ustawiony żeby skanować pliki tylko przy uruchomieniu większość antyvirków skanuje tez przy dostępie


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 20.10.2010

Jeszcze go popróbuję. Jak nie podpasuje, zainstaluję GW i Vipre Antivirus. Styknie.


Re: Pogawędki VI - Meir - 21.10.2010

Plati napisał(a):to nieciekawie Meir... może jesteś jakąś znaną osobą w twoim mieście i ludzie cię rozpoznawają na ulicy.

Tak Plati...jestem znaną osobą...ale tylko na swojej ulicy Grin


Re: Pogawędki VI - asg - 21.10.2010

Wygląda na to, że po MKS-ie zostanie mi tylko pamiątkowy kubek


Re: Pogawędki VI - zord - 21.10.2010

wczoraj go testowałem na paczce virków wykrył 4...
ale bazy cały czas są aktualizowane


Re: Pogawędki VI - tommyklab - 21.10.2010

zord napisał(a):wczoraj go testowałem na paczce virków wykrył 4...
ale bazy cały czas są aktualizowane


Czyli mam rozumieć, że MKS dogorywa? Smile
Arcabit też pewnie nie lepiej, choć i tak im życzę powodzenia, bo chociaż się starają. mają szanse, są flagowym Polskim produktem Smile

Ale paradox, jak się zaczynałem informatyki uczyć to MKS był najlepszy i był na wszystkich kompach i potrafił wszystkie wiry kosić... czasy DX4-120MHz. Wspominam to na równi z Amigą 500 rozszerzoną do 1MB (org. ma 0.5MB) Smile


Re: Pogawędki VI - zord - 21.10.2010

podobno ma być nowa spółka i będzie nowa wersja programu tylko co z tego wyjdzie zobaczymy


Re: Pogawędki VI - tommyklab - 21.10.2010

zord napisał(a):podobno ma być nowa spółka i będzie nowa wersja programu tylko co z tego wyjdzie zobaczymy


Mówiły jaskółki, że niedobre są spółki? Nie posłuchali? Tongue

spółka jaskółka Smile

Niech wreszcie firmę jakąś porządną założą, a nie przekomarzają się, kto jest ważniejszy.


Re: Pogawędki VI - ELWIS1 - 21.10.2010

Hehe a Kaspersky sprzedawał falszywe wirusyTongue