SafeGroup
Pogawędki VI - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VI (/thread-2210.html)



Re: Pogawędki VI - asg - 22.01.2011

bierni napisał(a):...co niektórzy tutaj nie są jeszcze mężczyznami, inni nie są nimi w ogóle a spora część ma żeńskie genitalia ...

hmm.. żeńskie powiadasz... chyba tylko Phancy
Ale jak masz wyniki badań wrzuć na imageshack, oglądniemy co u kogo.


Re: Pogawędki VI - Plati - 22.01.2011

Meir, dobrze, że jesteś, masz ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile


Re: Pogawędki VI - kapitan zawada - 22.01.2011

Może żeby nie zakładać nowego tematu, wiecie może co może być przyczyną grzania się lapka przy graniu w np. CoD4. Nie wiem czy dobrze kombinuję ale na 7 się szybciej grzeją podzespoły niż przy Viosce. Zna się ktoś?


Re: Pogawędki VI - Eru - 22.01.2011

donq napisał(a):Może żeby nie zakładać nowego tematu, wiecie może co może być przyczyną grzania się lapka przy graniu w np. CoD4. Nie wiem czy dobrze kombinuję ale na 7 się szybciej grzeją podzespoły niż przy Viosce. Zna się ktoś?


Laptopy generalnie nie służą do gier Tongue
A grzeje się bo zapewne ma słabą wentylację - przeczyść wiatrak - kup podstawkę chłodzącą itp. itd.

Albo kup sobie konsolę do grania Tongue


Re: Pogawędki VI - Plati - 22.01.2011

Musi się grzać Smile To normalne.


Re: Pogawędki VI - buri - 22.01.2011

donq napisał(a):Może żeby nie zakładać nowego tematu, wiecie może co może być przyczyną grzania się lapka przy graniu w np. CoD4. Nie wiem czy dobrze kombinuję ale na 7 się szybciej grzeją podzespoły niż przy Viosce. Zna się ktoś?

Przeczyść lapka odkurzaczem po wlotach (wyłączonego ofc), na czas grania podnieś go nie zatykając wlotów/wylotów powietrza od spodu (książka od tylu, twarde pudełeczko - tak na 1 cm), zbij napięcie z procka itp. itp. pełno masz możliwości.


Re: Pogawędki VI - Plati - 22.01.2011

Buri używasz Miętowego Remixa, że Cię forumowy User Agent nie może zidentyfikować jako Minta?


Re: Pogawędki VI - zord - 22.01.2011

w operze nie pokazuje wersji linuxa


Re: Pogawędki VI - buri - 22.01.2011

Mój UserAgent dla wścibskich to "F..Y..." więc go nie identyfikuje Wink
Opera też standardowo nie pokazuje.

Teraz nie używam remixu tylko standardowe lmde.


Re: Pogawędki VI - kapitan zawada - 23.01.2011

Chciałbym zadać pytanie, generalnie do adminów i modów, ale jak ktoś wie to niech pisze. Jak pisać recenzje na dobrychprogramach?


Re: Pogawędki VI - Eru - 23.01.2011

donq napisał(a):Chciałbym zadać pytanie, generalnie do adminów i modów, ale jak ktoś wie to niech pisze. Jak pisać recenzje na dobrychprogramach?


Zjeżdżasz na sam dół i masz "Dodaj komentarz/recenzję" i wybierasz recenzję Tongue


Re: Pogawędki VI - kapitan zawada - 23.01.2011

Dziękuję Eru, pierwsza recka czeka na akceptację Smile


Re: Pogawędki VI - mateusxzz - 23.01.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VI - Konto usunięte - 23.01.2011

Temat zostaje odblokowany.
Łamanie mojego zapisu z tematu o zmianie regulaminu = warn + usunięcie posta.
Wszczynanie kłótni w tej sprawie = czasowe bany dla jej uczestników.


Re: Pogawędki VI - martinez2006 - 24.01.2011

Panowie szukam bezpłatnego (bez limitu) serwisu gdzie mogę umieścić pliki (tak max do 2 GB). Chodzi mi o sprawdzony bezawaryjny serwis . Musze komuś z rodzinki przesłać kilka większych plików Smile.
Najlepiej by było z zabezpieczeniem na hasełko Wink


Re: Pogawędki VI - zord - 24.01.2011

dropbox jest dobry zabezpieczenia na hasełko nie ma ale zawsze możesz spakować i zabezpieczyć hasłem
lognij się przez mojego reflinka to dostaniemy dodatkowe 250 mega miejscaGrin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VI - martinez2006 - 24.01.2011

A jaki można przesłać zord plik - jakiej max wielkości ?


Re: Pogawędki VI - martinez2006 - 24.01.2011

Chodzi mi o to czy można przesłać coś prywatnego nie do użytku publicznego Smile


Re: Pogawędki VI - zord - 24.01.2011

chyba nie ma maxymalnej wielkości pliku w programie są 2 foldery publiczny z ktorego mogą pobierać wszyscy o ile znaja adres pliku i prywatny z którego można pobrać tylko po zalogowaniu się
możesz tez podać login rodzince i jak zainstalują program o jak coś wrzucisz to automatycznie pojawi się u nich na dysku


Re: Pogawędki VI - martinez2006 - 24.01.2011

ok zord dzięki Smile