SafeGroup
Pogawędki VI - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VI (/thread-2210.html)



Re: Pogawędki VI - buri - 24.01.2011

Kurde ja w dropbox mam już 2.8 GB bo ostatnio dowiedziałem się o promocji dla studentów. Wystarczy mieć email w domenie .edu i za zaproszoną osobę dają 500 MB a nie jak normalnie 250 MB. Fajna usługa.

Odnośnie tego co chcesz zrobić to lepszej jest współdzielenie, możesz komuś mając go w znajomych zapodać dostęp do udostępnionego foldery, wtedy tylko on na swoim koncie to będzie miał.


Re: Pogawędki VI - Konto usunięte - 24.01.2011

Również polecam dropboxa. Używam jako swoisty backup online, bo naprawdę ważnych danych mam mniej niż te podstawowe 2 GB Smile


Re: Pogawędki VI - martinez2006 - 24.01.2011

Mam jakiś plik wgrany do dropbox gdzie znajdze linka z tym plikiem którego mogę wysłać konkretnej osobie ?


Re: Pogawędki VI - Eru - 24.01.2011

martinez2006 napisał(a):Mam jakiś plik wgrany do dropbox gdzie znajdze linka z tym plikiem którego mogę wysłać konkretnej osobie ?


zord napisał(a):w programie są 2 foldery publiczny z ktorego mogą pobierać wszyscy o ile znaja adres pliku i prywatny z którego można pobrać tylko po zalogowaniu się
możesz tez podać login rodzince i jak zainstalują program o jak coś wrzucisz to automatycznie pojawi się u nich na dysku



Re: Pogawędki VI - buri - 24.01.2011

Najprościej wejdź na dropboxa przez stronę na swoje konto, tam masz wszystkie opcje pod ręką.


Re: Pogawędki VI - Meir - 25.01.2011

Dla mnie klasyka :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pamiętam jak w 2000 roku w Szymanowie pod Breslau...Pawełek "rozgrzał" 120 000 ludzi na "Inwazji Mocy"...prawdziwy Kozak bez dwóch zdań Smile


Re: Pogawędki VI - mateusxzz - 25.01.2011

Gienio ile czasu ogarniałeś się, żeby wgl zacząć programować ? Smile


Re: Pogawędki VI - Plati - 25.01.2011

Pewnie całe życie Smile


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 25.01.2011

Zaraz jak się urodziłem to pielęgniarka mnie upuściła a ja już wtedy opracowałem algorytm Smile.
Poważnie? 1-2 klasa gimnazjum.


Re: Pogawędki VI - mateusxzz - 25.01.2011

Dobra przeczytałem w necie o C++ itd. i to jakaś czarna magiaaa Tongue


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 25.01.2011

Na początku totalna, ale potem jakoś idzie. Chyba każdy język jest taki tajemniczy. Zresztą, zobacz sobie Brain Fuck, ja go nie ogarnąłem.


Re: Pogawędki VI - mateusxzz - 25.01.2011

Ja może jutro, dzisiaj dziękuję :x


Re: Pogawędki VI - Meir - 26.01.2011

To co zawsze....czyli : nic Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VI - facecik - 26.01.2011

Meir napisał(a):To co zawsze....czyli : nic Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Heheheeee.... obraz jak ze S.T.A.L.K.E.R.-a Grin


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 27.01.2011

Jak zainstalować Windows 3.11 dla grup roboczych? Na wirtualnej maszynie mam już DOS 6.22 ale problem w tym że moje Windows 3.11 jest w postaci zwykłego archiwum. Da się to jakoś zmontować w dyskietki? Bo z CD będzie ciężko...


Re: Pogawędki VI - Eru - 27.01.2011

Eugeniusz napisał(a):Jak zainstalować Windows 3.11 dla grup roboczych? Na wirtualnej maszynie mam już DOS 6.22 ale problem w tym że moje Windows 3.11 jest w postaci zwykłego archiwum. Da się to jakoś zmontować w dyskietki? Bo z CD będzie ciężko...


Może tutaj znajdziesz odpowiedź:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 27.01.2011

A więc jednak będę musiał zrobić ten obraz CD, wykombinować sterownik CD-Romu, skopiować na dysk i zainstalować go z dysku.
Ciekawe czy będzie Internet Grin.


Re: Pogawędki VI - Eru - 27.01.2011

Eugeniusz napisał(a):A więc jednak będę musiał zrobić ten obraz CD, wykombinować sterownik CD-Romu, skopiować na dysk i zainstalować go z dysku.
Ciekawe czy będzie Internet Grin.
Sterownik do CD-Romu pod Dos to znajdziesz na spokojnie przez google Tongue
Na neta raczej nie licz Grin


Re: Pogawędki VI - Plati - 27.01.2011

Jak Ci się wszystko uda, to napisz na forum Smile


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 27.01.2011

Oki doki,
nie uważacie że taki stary systemik ma lepszą ochronę od wszystkich antywirów, dw, gw, sd, returnila, sandboxie itp.?


Dodano: czwartek, 27 stycznia 2011, 21:31

Dobra, zainstalowałem już DOS 6.22 i Windows 3.11, za paręnaście minut będzie internet.