SafeGroup
Pogawędki VI - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VI (/thread-2210.html)



Re: Pogawędki VI - Creer - 28.01.2011

Chcecie sie posmiac?
Kod:
http://forums.comodo.com/other-security-products/look-a�˜na�™-stop-fw-t68372.0.html

ostatni post moderatora Jacob (Global Moderator Comodo''s Hero) comodo. :)

(niestety trzeba skopiowac i wkleic tego dziwacznego linka)


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 01.02.2011

Głośno się nie śmiałem, ale banan był Smile.
Coraz ciekawsi są moderatorzy Comodo.

Z tym internetem na Windows 3.11 to ciężko jest, bo nie mogę zainstalować sterownika do karty sieciowej. Szkoda że w Windowsach nie ma lspci Sad


Dodano: wtorek, 1 lutego 2011, 16:27

Dzisiaj spamerzy przegięli... dostałem e-mail od... rezydentury FBI (?) w Wielkiej Brytanii (myślałem że różnica między FBI a CIA polega na tym że FBI zajmuje się wewnętrznymi sprawami USA, tak jak nasze ABW) rzekomo posiadającej wpływy w banku Barclays i chcą mi przelać pieniążkiCool

:crazy:
Jeszcze trochę a dostanę spam od Benedykta XVI, Obamy, Putina czy ze stacji ISS...
co do kosmosu, to ostatnio (ze 2 tygodnie temu) jak szedłem do szkoły Jowisz był bardzo, bardzo widoczny.


Re: Pogawędki VI - Meir - 01.02.2011

Eugeniusz napisał(a):Dzisiaj spamerzy przegięli... dostałem e-mail od... rezydentury FBI (?) w Wielkiej Brytanii

Ale czad Tongue


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 01.02.2011

Ty, ale skoro jesteśmy sojusznikami USA, to chyba mogę współpracować?


Re: Pogawędki VI - Meir - 01.02.2011

Eugeniusz napisał(a):Ty, ale skoro jesteśmy sojusznikami USA, to chyba mogę współpracować?

To się rozumie samo przez się Smile


Re: Pogawędki VI - mateusxzz - 01.02.2011

Po ostatnim kawale Komorowskiego o żonie, to nie wiem czy aż tak nas kochają Tongue


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 01.02.2011

FBI nie interesuje że trzeba sprawdzić czy żona wierna.


Re: Pogawędki VI - Konto usunięte - 01.02.2011

mateusxzz napisał(a):Po ostatnim kawale Komorowskiego o żonie, to nie wiem czy aż tak nas kochają


A komu na tym zależy? Grin "Wujek Sam" jest daleko i tylko chce abyśmy swoich chłopców na wojny wysyłali, a nawet o wizy się nie pofatyguje.
Ehh, gdyby się tak na nich Polska wypięła i wprowadziła konieczność wiz dla Amerykanów to szybko by to załatwiliWall

Eugeniusz napisał(a):FBI nie interesuje że trzeba sprawdzić czy żona wierna.


Fakt, takie rzeczy sprawdza raczejCIA tworząc profile psychologiczne polityków.


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 01.02.2011

Jak się czyta "Yngve"? Męczy mnie to od samego początku.
Yngve powiedz jak!


Re: Pogawędki VI - Plati - 01.02.2011

coś jak "ingwi" -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VI - arc9 - 02.02.2011

"mam problem system windows xp zostal sformatowany i wgrane zostaly sterowniki ,chyba cos poszlo nie tak bo w chwili obecnej mam 117wirusow ktore sa w kwarantannie .one sie rozmnazaja jak pchly;/ nie moglam sciagnac antywirusa avasta bo cos sie wieszalo tylko Arca Vir zaczynam watpic czy on jest dobry skoro nawet sam w sobie ma wirusa . cokolwiek sciagam to automatycznie na dany program wchodza wirusy.wirusy to Heur.w32, virut.C.2, generic.0.681,generic .14.15W32 salityAa, .mysle ze weszly przez pendraiwa gdy byly wgrywane sterowniki. wiem ze trzeba znow sformatowac kompa.zastanawiam sie czy mozna zrobic cos -moze jest jakis lepszy antywirus>?zeby przystopowac te wirusy ,dopoki przyjdzie ktos kto pomoze mi to ogarnac .czy przez taka ilosc wirusow moze pasc caly komputer? ."

Boże widzisz a nie grzmisz Grin


Re: Pogawędki VI - krzysiekx - 02.02.2011

dp?


Re: Pogawędki VI - arc9 - 02.02.2011

@krzysiekx

Ta


Re: Pogawędki VI - morphiusz - 02.02.2011

arc9 napisał(a):@krzysiekx

Ta


Daj linka Grin


Re: Pogawędki VI - arc9 - 02.02.2011

Ale jeden koleś narzekał że mu komputer "długo myśli" Lol

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

< śmiech na sali czytając takie wypowiedzi nie wiem czy wybuchnąć śmiechem czy chwilę podumać nad głupotą niektórych osobników.


Re: Pogawędki VI - Flash999 - 02.02.2011

Śmiech to zdrowie Smile


Re: Pogawędki VI - arc9 - 02.02.2011

@Flash999

Ale debilizm już nie... Grin

Następny "mądry" - "mam rosiany wirus partie B praktycznie w całym systemie czy go ignorować czy format C: ?
Jakie skutki są tego wirusa w kompie ?" Lol

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

< Polecam śmieszna lektura.Autor tematu do dziś nie wyjaśnił jakie te "dziwy" oglądał Grin


Re: Pogawędki VI - Plati - 02.02.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- dziala komuś ta strona?


Re: Pogawędki VI - martinez2006 - 02.02.2011

Mi nie działa Sad


Re: Pogawędki VI - Meir - 02.02.2011

Brawo Kamil Smile