SafeGroup
Pogawędki VI - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VI (/thread-2210.html)



Re: Pogawędki VI - polak900 - 04.02.2011

dzień to nie wiem ale najnowsza jest GPmapa 2010,3 i jest to ostatnia wersja jak wyjdzie
nie będzie tej mapy bo wystąpił konflikt interesów pomiędzy firmą Garmin a producentem Gpmapy


Szanowni Użytkownicy!

W imieniu producenta produktów GPMapa i GPMapa Topo - firmy Imagis oraz ich dystrybutora - firmy EXCEL Systemy Nawigacyjne, chcielibyśmy serdecznie podziękować za zaufanie, jakim obdarzyli Państwo te produkty. Ogromna liczba ich użytkowników, zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju, świadczy o tym, iż produkty te uznane zostały za ważny element w codziennym wykorzystywaniu nawigacji marki Garmin.

Niestety z ogromną przykrością zmuszeni jesteśmy poinformować, iż ze względu na ograniczenia licencji Garmin, na podstawie której produkty te dotąd powstawały, zarówno GPMapa jak i GPMapa Topo, nie będą produktami aktualizowanymi w przyszłości. Z dniem 1 stycznia 2011, wszystkie produkty rodziny GPMapa zostaną wycofane ze sprzedaży.

W związku z powyższym, pragniemy poinformować, iż dokonanie aktualizacji posiadanych map rodziny GPMapa możliwe będzie wyłącznie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 grudnia 2010. Po tym terminie składanie zamówień aktualizacji, jak również ich realizacja nie będzie już możliwa. Do Państwa decyzji pozostawiamy możliwość skorzystania z oferty zakupu aktualizacji i zapewnienia sobie dostępu do możliwie aktualnych map. Przypominamy iż dla GPMapy w wersji drogowej, jej najnowszą wersją jest GPMapa 2010.3, natomiast ostatnią wersją GPMapy Topo jest wersja 2009.

Jednocześnie informujemy, iż mimo wycofania z oferty produktów rodziny GPMapa, poświęcone im serwisy internetowe

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

,

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

oraz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

w dalszym ciągu pozostaną do Państwa dyspozycji.

Dziękujemy za wiele lat spędzonych na polskich drogach z GPMapą.

Zespół
EXCEL Systemy Nawigacyjne
IMAGIS S.A.

Obecnie jest najnowszy city navigator ale jest nic nie warty za rok będzie ok jak go przystosują


Re: Pogawędki VI - Plati - 05.02.2011

OK, dzięki. Pytam bo nie wiedziałem, którą mapę zainstalować na komórce. Wziąłem We-Travel z OpenStreetMap, którą każdy może edytować.


Dodano: 5 lut 2011, o 13:53

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

czy ta strona też wam wolno działa?


Re: Pogawędki VI - mateusxzz - 05.02.2011

No nie powiem, że z niej jest orzeł szybkości, ale otwiera się w miarę normalnie Smile


Re: Pogawędki VI - asg - 05.02.2011

Jak się który wybiera do kina na "Jak się pozbyć celulitu" - to choćby nie wiem jak wasza kobieta chciała - ratujcie i ją i siebie!
Nie mogłem uwierzyć, że w Polsce nakręcono takie cóś.


Re: Pogawędki VI - Creer - 05.02.2011

Od dawna nie ogladam polskich superprodukcji niezaleznie od opnii krytykow...

BTW.
Kod:
http://www.filmweb.pl/film/Jak+się+pozbyć+cellulitu-2011-581260/discussion/Najbardziej+interesujace,1557157

dobrze napisane


Re: Pogawędki VI - asg - 05.02.2011

Dla mnie "Testosteron" to był film przy którym sam ze sobą mogłem wódkę pić. Rzecz na miarę odkrycia koła. A to.. rozpacz.


Re: Pogawędki VI - tommyklab - 05.02.2011

Oglądnij sobie np. "Milczenie jest złotem" to po filmie to będziesz musiał się napić Smile


Re: Pogawędki VI - Meir - 06.02.2011

Ten filmik akurat jest bardzo dobry :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

óżyczka-2010-490328

BTW.Chłopcy..."odsiebie" zaczęło znowu działać !?:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VI - Eru - 06.02.2011

Meir napisał(a):BTW.Chłopcy..."odsiebie" zaczęło znowu działać !?:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Spoko jest ten fragment regulaminu
Cytat:
1. Administratorem i właścicielem serwisu internetowego odsiebie.pl jest firma Dedibox Solutions LLC z siedzibą w 16192 Coastal Highway, Lewes 19958, Delaware, United States of America.


oraz:
Cytat: 10. Powyższy regulamin obowiązuje od dnia 14.12.2010 i może być zmieniony w każdej chwili. Wszystkie wątpliwości rozstrzyga sąd właściwy w amerykańskim stanie Delaware.



Re: Pogawędki VI - shinjiru - 06.02.2011

Eugeniusz napisał(a):Owszem, ale psychologicznie jeśli ktoś podchodzi do ciebie w trudnej sytuacji i proponuje Ci pomoc, to ty prawdopodobnie przyjmiesz ją z zapałem.
eghm... kto normalny przyjmie od obcej osoby program ANTYwirusowy? Tongue


Re: Pogawędki VI - Konto usunięte - 06.02.2011

Ja takich "filmów" nie oglądam Grin
Żadne komedie romantyczne, seriale tego samego typu i inne pierdoły do mnie nie przemawiają i uważam je za kompletną stratę czasu.

Za to z pamięci nie mogę wyrzucić ostatniej sceny filmowej niesamowitej (jak dla mnie serii). Kto oglądał (a najlepiej czytał + oglądał) chyba rozumie o co chodzi:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Albo jak kto woli bardziej pełna scena:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VI - use - 06.02.2011

Wczoraj na polsacie był Ojciec chrzestny.


Re: Pogawędki VI - Konto usunięte - 06.02.2011

I dopiero teraz mi mówisz???
Znam go niemalże na pamięć, a mimo to nigdy nie mogę go sobie odpuścić jeżeli wiem, że jest w TV.


Re: Pogawędki VI - use - 06.02.2011

"I dopiero teraz mi mówisz??? "

Dołączył(a): 13 minut temuWall


Re: Pogawędki VI - Konto usunięte - 06.02.2011

To był przecież żart, bo nie wiem co by zrobić i tak nie obejrzę tego co było wczoraj Wink

BTW. Zresztą, żegnamy.


Re: Pogawędki VI - mateusxzz - 06.02.2011

No chłopaki, avast! jest jak wino Grin
Im starszy tym lepszy ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VI - Plati - 06.02.2011

skąd wziąłeś taką tapetę? Gdy wpisuję ten adres download527.avast.com wyskakuje przekierowanie do strony głównej Avasta.


Re: Pogawędki VI - morphiusz - 06.02.2011

mateusxzz napisał(a):No chłopaki, avast! jest jak wino Grin
Im starszy tym lepszy ->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Sorry, ale to mi się wydaje bardzo słabe Smile
Wieje taką wioską trochę Smile
I oklepane.
Dziwna akcja reklamowa ze strony avasta
Wino z etykietą avast.........


Re: Pogawędki VI - mateusxzz - 06.02.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tu są plati wszystkie materiały reklamowe Tongue


Re: Pogawędki VI - Konto usunięte - 06.02.2011

Kur*** !!!!!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]