SafeGroup
Pogawędki VI - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VI (/thread-2210.html)



Re: Pogawędki VI - Meir - 16.02.2011

Cholera..zacznę sam tłoczyć w domu Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 16.02.2011

W sumie Coca-Cola ostatnio trochę się zepsuła, ale i tak wolę ją niż Pepsi, które kojarzy mi się z żołądkiem (flaki?).


Re: Pogawędki VI - buri - 16.02.2011

Kolafkę zawsze piję na bolący brzuch, wypali wszystko co przeszkadzaCool Dużo pić nie mogę bo strasznie niszczy zęby, ale co tam dobra jest. Pepsi jest za słodka, a przecież kolafka też ma ogrom cukru w sobie.


Re: Pogawędki VI - kapitan zawada - 16.02.2011

Eugeniusz napisał(a):W sumie Coca-Cola ostatnio trochę się zepsuła, ale i tak wolę ją niż Pepsi, które kojarzy mi się z żołądkiem (flaki?).


To prawda, cola kiedyś miała taki ''głębszy'' smak. Teraz to tak jak woda po praniu smakuje.


Re: Pogawędki VI - buri - 16.02.2011

donq napisał(a):To prawda, cola kiedyś miała taki ''głębszy'' smak. Teraz to tak jak woda po praniu smakuje.

Właśnie to też zauważyłem, kryzys to oszczędzająWall


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 16.02.2011

Może poprawią smak, najlepiej niech zdążą przed latem Smile.


Re: Pogawędki VI - asg - 16.02.2011

bierni napisał(a):
asg napisał(a):a przed chwilą tu było 6666 postów, ale wszystko zepsułem i teraz jest 6667


Suspicious

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


pięknie to zrobiłeś
To wszystko robota pepsi


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 16.02.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Emsisoft Anti-malware, gratis Sandboxie pełne. Za 6 dych, niezła okazja a i Sandboxie się przyda.


Re: Pogawędki VI - Meir - 16.02.2011

buri napisał(a):Kolafkę zawsze piję na bolący brzuch, wypali wszystko co przeszkadzaCool Dużo pić nie mogę bo strasznie niszczy zęby, ale co tam dobra jest. Pepsi jest za słodka, a przecież kolafka też ma ogrom cukru w sobie.

Dobrze gadasz Buri Smile niszczy zęby...dlatego po każdym piciu : szczoteczka i jedziemy z ząbkami w łazience...a tak na marginesie : która ze smacznych,dobrych,przyjemnych rzeczy jest zdrowa ?
BTW.A Colę pany pijta z puszki albo szkła...ta z plastiku ma całkiem inny( gorszy) smak.


Re: Pogawędki VI - buri - 16.02.2011

Ach aż nabrałem ochoty na kolafkę....

Nawiasem mówiąc Panda Cloud mnie zawiodła i poszła papa, sam z siebie się wyłączyła oraz zepsuła:crazy: To już będzie chyba 3 podejście do programów Panda, więc też ostatnie.


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 16.02.2011

Mówię o puszce.


Re: Pogawędki VI - bierni - 16.02.2011

wszyscy wiedzą, że pewnych rzeczy należy kosztować wyłącznie ze szkłaSuspicious buchhaha


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 16.02.2011

Szklanka mleka na przykład.


Re: Pogawędki VI - Meir - 17.02.2011

Dobrzy Ludzie...mam dwa pytanka(może ktoś będzie wiedział) : czy łatwo się przestawić(przyzwyczaić) z ruchu prawostronnego na lewostronny i czy ceny laptopów w Anglii są porównywalne z tymi w Polsce?


Re: Pogawędki VI - buri - 17.02.2011

Pierwsze: opisz wrażenia jak już zasmakujeszWink
Drugie: porównywalne, tańsze, mają lepsze promocje - tak to się kształtowało jak się tym interesowałem.


Re: Pogawędki VI - Meir - 17.02.2011

buri napisał(a):Drugie: porównywalne, tańsze, mają lepsze promocje - tak to się kształtowało jak się tym interesowałem.

A czy można kupić bez systemu ?


Re: Pogawędki VI - tommyklab - 17.02.2011

Z lewostronnym, to raczej nie będziesz miał problemu. Mój braciak jak pojechał na głęboką wodę do Anglii to jeździł od razu na dostawczaku (rozwoził towar). Z tym, że w Polsce od szkuta (15lat) już też znał dostawcze, zaczynał żuk, potem transit, merceses. Teraz ma nawet prawko na C+E Smile Mówi, że wystarczy jeden dzień, żeby sie przestawić na ruch lewostronny.


Re: Pogawędki VI - Meir - 18.02.2011

No i gitara Smile dzięki za info Tommy.


Re: Pogawędki VI - buri - 18.02.2011

Kur ... skasowałem o jeden plik za dużo i po Vbox całym ...

Praca na trzeźwo mi szkodzi.


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 18.02.2011

Rura pękła i nie mam ogrzewania do niedzieli
Sad