SafeGroup
Pogawędki VI - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VI (/thread-2210.html)



Re: Pogawędki VI - Plati - 19.02.2011

Huraa!! Wreszcie odzyskałem dostęp do skrzynki mailowej na Onecie. Nie mogłem się zalogować tam od listopada 2010, mysłałem już, że mi skasują konto.


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 19.02.2011

Wohoo! Jest ciepło Smile
Gdzie jest sensowny VPS? Chciałbym postawić hosting i serwer gry Enemy Territory. Zależy mi na stabilności. Mile widziana rozsądna cena.


Re: Pogawędki VI - kapitan zawada - 19.02.2011

Boże, ktoś w to gra oprócz mnie Grin


Re: Pogawędki VI - tommyklab - 19.02.2011

EEE, ja tyż grołem kiedys namiętnie, jakoś od 3 lat już nie, ale łezka się w oku kręci Smile

To tak jak mieć Atari 65XE albo C64 iAmigę 500, 1200, same najlepsze gry wtedy wychodziły; mega grywalne, nie taka szmira jak jest teraz Smile

W przypadku Atari 65, 64KB dobrze skompilowanej gry czyniło cię najszczęśliwszym człowiekiem podczas grania Smile Mam na emulatorze.


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 19.02.2011

Wolę zagrać w starszą, dobrze rozpracowaną grę niż jakieś ekstrahity na Dx11 czy co tam jest. Przygodę z CoD zakończyłem na dwójce, Battlefield to tylko 1942 z dodatkami a Medal of Honor to tylko Allied Assault*, ewentualnie z dodatkami (Spearhead i Breakthrough. Z RTS-ów to Starcraft Broodwar, Suddenstrike i Age of Empires 2. Czasami Twierdza, Anno 1602/1503. Tyle z mojego grania.
Kiedyś na Pegasusie pogrywałem oczywiście w Mario, Contrę, Bombermana... eh, wolałbym jakiegoś P1 czy P2, Windows 3.11 i Wolfensteina 3-D niż jakieś Core2Duo, 4 GB RAM i pełne komerchy gry z DRM jak SecuROM i inne badziewie.

*zainstalowałem go, ekstra że można w multi zmienić ubiór


Re: Pogawędki VI - polak900 - 19.02.2011

only diablo i Never Winter to są gry które na mnie jak jeszcze grałem robiły najlepsze wrażenie
w Diablo 1 zadrałęm od początku 60 razyGrin
Obecnie nie gram w nic nawet online mnie nie interesuje.


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 19.02.2011

O jeszcze Diablo, zapomniałem.


Re: Pogawędki VI - tommyklab - 19.02.2011

C2D z 4GB jest b. dobry sprzęt, nie narzekaj Smile

Tylko jeśli chodzi o te właśnie grywalne gry to był z epoki 1980-2000


Re: Pogawędki VI - Plati - 19.02.2011

Jak zawiesić podkowę? Jak U czy odwrotnie? Lepiej ją powieść obok drzwi na ścianie czy nad drzwiami?


Re: Pogawędki VI - Eru - 19.02.2011

Dzisiaj było w "Kuchenne rewolucje" że jak to mówisz "U"


Re: Pogawędki VI - tommyklab - 19.02.2011

Jak "U" lekko pochylone w prawą stronę Smile


Re: Pogawędki VI - kapitan zawada - 19.02.2011

Ja to sobie lubię w Colina McRae 2 pograć, w Twierdze, Wolfensteina ET, Soldat <- prze...sta!, DSJ2,3,4, CoDa 4 i Mw2. Trzy ostatnie nowe, w miarę, reszta - chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać.


Re: Pogawędki VI - Plati - 19.02.2011

Dzięki Eru i Tommy504 Smile


Re: Pogawędki VI - tommyklab - 19.02.2011

Po avatarze widać, że masz zacięcie wojskowe, byłeś w wojsku? Smile

Jak ja byłem, to tez my się tak przebierali jak trepy poszli do domu, byłem na batalionie w trepowni Tongue


Re: Pogawędki VI - kapitan zawada - 19.02.2011

Na foto to niestety nie ja, niemniej na wojsko trochę za młody jestem, chociaż wiążę z nim przyszłość.


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 20.02.2011

Ale jajca, zdążę postawić dedyka to zaraz mi wchodzą jacyś napaleńcy Smile
ale i tak gramy klasowo, mapka fuel... Smile


Re: Pogawędki VI - Konto usunięte - 20.02.2011

Cytat z recenzji ET zamieszczonej przed laty w CDA, który oddaje najprościej jak się da całą grę:

" Graj w Enemy Territory, będziesz wielki! "Cool

Sporo przy tej gierce przesiedziałem, w szczególności w roli snajpera na dobrze ustawionych serwerach (gdzie med nie jest aż takim totalnym bogiem, a snajpa ma sporą moc).

Obecnie nieco BF2 ze znajomymi po LANie + do tego boty, lot w AH-64 to niesamowita frajda Smile
Po sieci jest tymczasem słabiutki i do ET się nie umywa, zupełny brak klimatu.


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 20.02.2011

Tak, ET jest bardzo, bardzo grywalne i dłuuugo się nie nudzi. Dla mnie grafika i tak jest niezła, lepsza od ubóstwianego Counter-Strike, który jest nędznym FPS-em. Przecież w tej grze wystawisz jednego piksela zza rogu i już leżysz.

Gram najczęściej fieldopsem (ten od amunicji i nalotów). Świetnie współgra z snajperem - jeden sprawdza minya drugi je niszczy za jednym zamachem, tj. nalotem.


Re: Pogawędki VI - Eru - 20.02.2011

Podaj jakieś namiary na ten serwer twój - ze względu że mam teraz zintegrowaną to nie ma sensu grać w nowe tytuły a CS 1.6 to shit już dla mnie - trzeba obczaić ET Grin


Re: Pogawędki VI - Flash999 - 20.02.2011

Eugeniusz napisał(a):Tak, ET jest bardzo, bardzo grywalne i dłuuugo się nie nudzi. Dla mnie grafika i tak jest niezła, lepsza od ubóstwianego Counter-Strike, który jest nędznym FPS-em. Przecież w tej grze wystawisz jednego piksela zza rogu i już leżysz.

Gram najczęściej fieldopsem (ten od amunicji i nalotów). Świetnie współgra z snajperem - jeden sprawdza minya drugi je niszczy za jednym zamachem, tj. nalotem.

Z tym to sie nie zgodze. Najpierw trzeba sie nauczyc grac w CS, a nie ze mnie zabijaja. Gram juz 5 rok.