SafeGroup
Pogawędki VI - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VI (/thread-2210.html)



Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 19.03.2011

Nie doceniam? Hmm raczej jestem realistą.
O ile stan osobowy oceniam na dobry, tak wyposażenie żałosnie słabe. Najlepiej widać to na przykładzie Marynarki Wojennej, podejrzewam że za kilka lat przestanie istnieć.


Re: Pogawędki VI - next - 19.03.2011

Przegladalem witrynę microsoftu i trafiłem na to certyfikowane przez niego narzędzie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

a to strona kaspersky na temat tej perełki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mnie uratował WOT ale ilu innym microsoft zafundował fake ?Grin


Re: Pogawędki VI - Serafin - 19.03.2011

Eugeniusz napisał(a):Najlepiej widać to na przykładzie Marynarki Wojennej, podejrzewam że za kilka lat przestanie istnieć.


Póki będziemy mieć dostęp do morza, dopóty będziemy mieli marynarkę wojenną.


Re: Pogawędki VI - andrzej76 - 20.03.2011

No i ostra walka w Libii."Świt Odysei" się zaczął wczoraj o 21.Miejmy nadzieję, że dyktator się podda i jak naj mniej niewinnych ludzi ucierpi.


Re: Pogawędki VI - buri - 20.03.2011

Wojna i kto jest w atakujących USA, oni wszędzie wciskają swój nos, a to się im odbije kiedyś i to poważnie. Czego atakują Libie ... jak zwykle chodzi o pieniądze, roponośne pieniądze. ''Ludzie to tylko cyfry'' pewnie zginie wielu niewinnych, bo tak już jest na wojnie.

Bardziej mnie interesują informacje z Japonii ... na tyle ile czytam jakieś serwisy informacyjne.


Re: Pogawędki VI - tommyklab - 20.03.2011

To jest tylko dowód na to że USA może wszystko jak ktoś jest niegrzeczny. (Francja i UK też, straszni koalicjanci USA)

Mają okazję potestować swoje myśliwce i bombowce w warunkach naturalnych Smile


Re: Pogawędki VI - polak900 - 20.03.2011

może i chodzi o pieniądze, ale też kadafi to chyba gorsze zło
chrzanić pieniądze i ropę, ważne żeby obalić dyktatora -popieram akcję
przydało by się jeszcze tak zahaczyć Łukaszenkę przy okazjiGrin


Re: Pogawędki VI - Meir - 20.03.2011

Piękne pożegnanie Króla Adama Cool
Nie tylko po raz 92 stanął na podium...ale jeszcze odrobił 27 punktów do Andy Koflera i zajął 3 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Cool
10 pięknych lat z Adamem zleciało w mgnieniu oka...o tym kim był w skokach i kim był dla skoków...świadczy między innymi dzisiejsza scena...kiedy to inny Tytan skoków narciarskich : Simon "Harry Potter" Ammann podchodząc do podium -klęknął przed Adamem.

BTW.A wszystkim nieudacznikom maskującym swoje kompleksy krytykowaniem Geniuszu innych : zalecam więcej pokory i intensywnej pracy nad sobą Tongue


Re: Pogawędki VI - andrzej76 - 20.03.2011

Buri- jak byś tam mieszkał , to byś tylko czekał aby Cię ktoś oswobodził z rąk tyrana i mordercy, on nie patrzy kto- dzieci,kobiety, mężczyźni, wszystkich zabije jak mu się nie podporządkują, ja popieram takie akcje, świadczy to o tym że świat nie patrzy bez sumienia na takie rzeczy i się jednoczy, a USA niestety, co tu ukrywać, potęga militarna i ma coś do powiedzenia, bez USA to nie wiem kto by się przeciwstawił tej rzezi bo na pewni nie Rosja ani Chiny.


Re: Pogawędki VI - Meir - 20.03.2011

Nie bądźcie dziećmi...@buri mądrze prawi...zachód (wraz z USA) to sprzedajna dziwka która działa tylko dla korzyści...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VI - mateusxzz - 20.03.2011

narody mają prawo to samo stanowienia, to znaczy, że w walc emusza ustalić kto ma rządzić.
Tam obu stronach są regularne armie i to nie jest tak, że wojsko walczy z bezbronnymi cywilami.

A po drugie.. Dla Libijczyków demokracja to tak samo abstrakcyjne pojęcie jak klimakterium...
Był Kadafi było stabilne państwo i region, zabraknie Kadaffiego i jego finansowania, będzie burdel na całego..


Re: Pogawędki VI - andrzej76 - 20.03.2011

Ja nie nie jestem za propagowaniem terroryzmu, dosyć się Kadaffi nachapał kasy i okradał własny lud i poniwierał a teraz jak trzęsie portkami to niby kocha swoją Libię i naród, Husajn też się nagadał i co? Nie poszło mu, mam nadzieję tylko że ta wojna się szybko skończy a terrorysta już nie wypowie żadnego słowa i nie będzie mordował.Dawno już sprawy takie powinny być załatwione i moim zdaniem nie tak, tylko po cichu szarlatana uspokoić.A dlaczego dla Libijczyków demokracja to abstrakcja?Ponieważ jej nie zaznali przez te lata, bo jak, jak na tronie Kadaffi - dziwisz się temu? Bo ja nie.W tv nawet są wypowiedzi Libijczyków którzy mówią, że tam żądzi tylko rodzina Kadaffi, a reszt się nie liczy i są zadowoleni z takiego obrotu sprawy, że ktoś w końcu zareagował na ten właśnie Creer- burdel, bo mają tego dosyć,(telefon do Libii był live na tvn24, libijczyk mówił po polsku, jest tam przedsiębircą, non stop słucham i oglądam).


Re: Pogawędki VI - Meir - 20.03.2011

mateusxzz napisał(a):A po drugie.. Dla Libijczyków demokracja to tak samo abstrakcyjne pojęcie jak klimakterium...

Klimakterium ? Toś mnie rozbawił Modku Tongue


Re: Pogawędki VI - andrzej76 - 20.03.2011

Zbombardowała koalicja pasy startowe i składy broni w Benghazi.W tv mówią teraz że Kadaffi terrorysta z cywilów robi żywe tarcze, wyciąga ich na ulice , pali ciała zabitych iznaleziono ciała dzieci, zabitych w tył głowy - przez jego bojówki.To jest popaprany gość.Nie mogę takich rzeczy słuchać, co Ci bezbronni ludzie i dzieci szczególnie są winne?Mam nadzieję tylko, że tak samo skończy- to jest ewidentny psychol.


Re: Pogawędki VI - polak900 - 20.03.2011

andrzej76 napisał(a):Zbombardowała koalicja pasy startowe i składy broni w Benghazi.W tv mówią teraz że Kadaffi terrorysta z cywilów robi żywe tarcze, wyciąga ich na ulice , pali ciała zabitych iznaleziono ciała dzieci, zabitych w tył głowy - przez jego bojówki.To jest popaprany gość.Nie mogę takich rzeczy słuchać, co Ci bezbronni ludzie i dzieci szczególnie są winne?Mam nadzieję tylko, że tak samo skończy- to jest ewidentny psychol.


oczywiście należy go zlikwidować i jego przydupasów, nawet za cenę ropy


Re: Pogawędki VI - andrzej76 - 20.03.2011

Libia jest na 11 czy 17 miejscu pod względem wydobycia i eksportu ropy, panowie o czym ta mowa z tą ropą, nie po ropę tam się koalicja pcha, tylko chce porządek lekki zrobić , bo z tego bałaganu to i może coś więcej wyniknąć, a nie chcielibyśmy tego, i zbędna tam jest ta rzeź niewinnych przez oszołoma.A między nami to USA też niby się do Iraku po ropę się pchało i co? Gospodarka ich leży, tyle się nachapali, ludzie sobie już w głowach poukładali, że zawsze jak wojna w imię pokoju to interes w tym węszą.(ropa, gaz, wpływy, itp.).Dajcie już spokój.


Re: Pogawędki VI - Meir - 20.03.2011

andrzej76 napisał(a):Libia jest na 11 czy 17 miejscu pod względem wydobycia i eksportu ropy, panowie o czym ta mowa z tą ropą, nie po ropę tam się koalicja pcha, tylko chce porządek lekki zrobić , bo z tego bałaganu to i może coś więcej wyniknąć, a nie chcielibyśmy tego, i zbędna tam jest ta rzeź niewinnych przez oszołoma.A między nami to USA też niby się do Iraku po ropę się pchało i co? Gospodarka ich leży, tyle się nachapali, ludzie sobie już w głowach poukładali, że zawsze jak wojna w imię pokoju to interes w tym węszą.(ropa, gaz, wpływy, itp.).Dajcie już spokój.

Ty Andrzejek masz chyba 14 lat...prawda ? Gospodarka leży...ale amerykańskie firmy podpisały miliardowe kontrakty na odbudowę tej właśnie gospodarki-paniemaju Grin


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 20.03.2011

Hmm ja słyszałem o wybuchach nuklearnych w imieniu pokoju i dobrobytu*

* Rosjanie zdetonowali bombę atomową w Kazachstanie by okoliczna (!) ludność miała dostęp do zbiornika wodnego (rekreacja).


Re: Pogawędki VI - Meir - 20.03.2011

Eugeniusz napisał(a):Hmm ja słyszałem o wybuchach nuklearnych w imieniu pokoju i dobrobytu*

* Rosjanie zdetonowali bombę atomową w Kazachstanie by okoliczna (!) ludność miała dostęp do zbiornika wodnego (rekreacja).
Grin dobre Gieniu


Re: Pogawędki VI - Eugeniusz - 20.03.2011

Ludzie, jak LukasAMD jest online to się chowajcie bo nie wiadomo czy forum ocaleje.
The required function [eaccelerator_get]is not available for the ACM module eaccelerator.
?